İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Libre Coin Nedir? Libre DeFi Hakkında Bilgiler ve Projesi

Gate.io borsasında listeleneceği duyurulan Libre coin hakkında internette yorum yada bilgi bulmak oldukça zor. Sosyal medya hesaplarında bile proje detaylarından çok az bahsediliyor. Resmi sitede ise hiçbir aydınlatıcı bilgi bulunmuyor.

Bu yazımızda Libre DeFi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Gate.io platformunda yeni listelenecek coinler hakkında bilgilere kripto paralar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Libre DeFi Nedir?

Libre, DeFi kullanıcıları için zincirler arası maliyetleri düşürmek için tek duraklı bir platformda likidite sağlayan merkezi olmayan bir AMM ve getiri toplama protokolü olarak geliştirilmiştir.

Libre ayrıca, sektöre akın eden yeni nesil genç bireyleri dahil etmek için sağlam NFT Ekosisteminden yararlanarak staking için sadakat bonusları da sunuyor. Bu ödüller platformun hızla duyurulmasında oldukça etkili olmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Libre DeFi kredi kartı ile para yatırma konusunda da kolaylık sağlıyor. Yakında hesaplarına kredi kartlarından para yatırmak isteyen DeFi kullanıcıları için giriş engelini azaltmak adına fiat rampaları da sunmayı planlıyorlar.

Libre Coin Nasıl Alınır?

Libre Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...