İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Libre Coin Nedir? Libre DeFi Hakkında Bilgiler ve Projesi

Gate.io borsasında listeleneceği duyurulan Libre coin hakkında internette yorum yada bilgi bulmak oldukça zor. Sosyal medya hesaplarında bile proje detaylarından çok az bahsediliyor. Resmi sitede ise hiçbir aydınlatıcı bilgi bulunmuyor.

Bu yazımızda Libre DeFi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Gate.io platformunda yeni listelenecek coinler hakkında bilgilere kripto paralar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Libre DeFi Nedir?

Libre, DeFi kullanıcıları için zincirler arası maliyetleri düşürmek için tek duraklı bir platformda likidite sağlayan merkezi olmayan bir AMM ve getiri toplama protokolü olarak geliştirilmiştir.

Libre ayrıca, sektöre akın eden yeni nesil genç bireyleri dahil etmek için sağlam NFT Ekosisteminden yararlanarak staking için sadakat bonusları da sunuyor. Bu ödüller platformun hızla duyurulmasında oldukça etkili olmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Libre DeFi kredi kartı ile para yatırma konusunda da kolaylık sağlıyor. Yakında hesaplarına kredi kartlarından para yatırmak isteyen DeFi kullanıcıları için giriş engelini azaltmak adına fiat rampaları da sunmayı planlıyorlar.

Libre Coin Nasıl Alınır?

Libre Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...