İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Libre Coin Nedir? Libre DeFi Hakkında Bilgiler ve Projesi

Gate.io borsasında listeleneceği duyurulan Libre coin hakkında internette yorum yada bilgi bulmak oldukça zor. Sosyal medya hesaplarında bile proje detaylarından çok az bahsediliyor. Resmi sitede ise hiçbir aydınlatıcı bilgi bulunmuyor.

Bu yazımızda Libre DeFi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Gate.io platformunda yeni listelenecek coinler hakkında bilgilere kripto paralar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Libre DeFi Nedir?

Libre, DeFi kullanıcıları için zincirler arası maliyetleri düşürmek için tek duraklı bir platformda likidite sağlayan merkezi olmayan bir AMM ve getiri toplama protokolü olarak geliştirilmiştir.

Libre ayrıca, sektöre akın eden yeni nesil genç bireyleri dahil etmek için sağlam NFT Ekosisteminden yararlanarak staking için sadakat bonusları da sunuyor. Bu ödüller platformun hızla duyurulmasında oldukça etkili olmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Libre DeFi kredi kartı ile para yatırma konusunda da kolaylık sağlıyor. Yakında hesaplarına kredi kartlarından para yatırmak isteyen DeFi kullanıcıları için giriş engelini azaltmak adına fiat rampaları da sunmayı planlıyorlar.

Libre Coin Nasıl Alınır?

Libre Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...