İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Lightleap Uygulaması Nedir? | Lightleap Nasıl Kullanılır?

Lightleap, çekmek istediğiniz fotoğraf karesini benzersiz bir şekilde yakalamanızı sağlar. Lightricks Editöründen Lightleap, mükemmel fotoğraflar çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza gerek olmadığını kanıtlayan popüler bir fotoğraf düzenleyicisidir.

Yakaladığınız fotoğraf karelerinin her daim beklediğiniz şekilde gözükmemesinin ne kadar sinir bozucu olabileceğini daha önce deneyimlemiş olabilirsiniz. Nefes kesen bir manzarayı ya da güzel bir anı ölümsüzleştirmek için telefonunuzu çıkarıyorsunuz ancak çektiğiniz fotoğraf, sahnenin hakkını tam olarak veremiyor. Lightleap uygulaması işte tam olarak bunu düzeltmek için geliştirilmiştir. Çektiğiniz fotoğrafın verdiği hissi anında değiştiren gökyüzü, özel efektler, filtreler ve yeni görünümler gibi benzersiz programlarıyla, kullanımı kolay özellikleri sayesinde bundan böyle çektiğiniz her fotoğraf bir film sahnesinden fırlamış gibi sanatsal ve mükemmel görünebilir.

Lightleap, Pixaloop’u da içeren Enlight Creativity Suite’in bir parçasıdır.

Lightleap Özelliklerle

  • İyileştirme: Çektiğiniz fotoğraf kadrajında bulunan istenmeyen kişi, nesne ve arka plan lekelerini yok etme ve iyileştirme aracı ile fotoğraflarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde rötuşlayıp düzenleyin.
  • Gökyüzü: Fotoğraf düzenleyicinizle gökyüzünü, yeni ve hayallerinizi süsleyen bir gökyüzüyle değiştirmek artık çok daha basit: düzenlediğiniz fotoğraflarınıza mavi gökyüzü, bulutlar ve farklı gün batımları ekleyin. Hatta yaratıcılığınızı konuşturup kuzey ışıklarını bile dahil edebilirsiniz.
  • Görünümler: Tek dokunuşla fotoğrafınızı düzenleyerek verdiği havayı değiştirin. Sunduğumuz tasarımsal görünümlerimizle, düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Instagram gibi sosyal platformlarda paylaşın, profilinizi kendinize özgü yeni tarzlarla yansıtın.
  • Efektler: Tonlarca özel efektli fotoğraf düzenleyici özellikleri: Işık hüzmeleri, gökkuşağı, parıltılar, kalpler ve çok daha fazlası.
  • Ayarlar: Temel ve gerekli olan tüm fotoğraf düzenleyici araçlarının eksiksiz bir koleksiyonu parmaklarınızın ucunda ve kullanıma hazır: ışık, kontrast, canlılık, gölgeler, vinyet, pozlama, parlak alanlar, doygunluk, sıcaklık, tonlama, nüans ve daha fazlası.
  • Filtreler: Lightleap fotoğraf düzenleyicinizin sunduğu en iyi ve benzersiz özelliklerinden sadece biri, muhteşem filtre ve efektlerinden kullanılmamış hiçbir fotoğraf tam ve kusursuz değildir.

Lightleap uygulamasıyla çekmiş olduğunuz efektli fotoğraf çekimlerinin arka planlarını değiştirin, netleştirin, düzenleyin, filtreler ekleyin ve rötuşlayın. Harika doğa manzaralarından, eğlenceli parti fotoğraflarınıza kadar, ihtiyacınız olan tüm sihirli dokunuşa harika görünümler oluşturarak kavuşun.

Uygulamayı Google Play Store yada App Store uygulama marketlerinden hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...