İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Loom Network (LOOM) Coin nedir?

Loom Network, kendisini Ethereum tabanlı Solidity uygulamalarının zincirinde çalışan başarılı bir PaaS ( Hizmet Platformu ) olarak tanıtırken, bunu sadece bir proje olarak görmenin kendileri için çok basit olacağını iddia ediyorlar. 

Aslında oyunların ve sosyal uygulamaların sorunsuz geliştirilmesini sağlayan bir Loom Ağı DAppChains olarak geliyor. Başlıca özellikleri, tümü merkezi olmayan, forktable ve insan tarafından okunabilen bir protokole dayanan jeton tabanlı karma ve Ethereum ile güçlendirilmiş kriptoları içerir.

Loomx.ioblockchain tabanlı uygulamalar geliştirmeye istekli olanlar için bir çift avantajla geliyor. İlk olarak, akıllı sözleşme geliştiricilerinin ve geleneksel olanların programlama dillerini değiştirmek zorunda kalmadan uygulamalar oluşturabilecekleri tek duraklı tam hizmet platformu olmaya çalışıyor. Tabii ki, bu onlar için büyük bir kolaylık olacak!

Loom Network, uygulama geliştiricilerin Ethereum blockchain’i kullanmasına ve 3. taraflardan API’ler ile etkileşime geçmesine yardımcı olma yeteneğine sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar