İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LOOT Coin Nedir? | Lootex Nedir? | LOOT coin Hakkında Bilgiler

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın tam değerini serbest bırakarak onları gerçek dünya varlığına dönüştürür.

Lootex platformunun avantajları:

 • Koleksiyoncular için: Dijital koleksiyonların gerçek sahipliğini alın. Öğeleri basit ve güvenli bir şekilde göstermek / satın almak / satmakta özgür olun.
 • Oluşturucular için: Menşei kanıtlamak ve hakları korumak kolaydır. Her yeniden satış müzayedesinden elde edilen kârdan pay alın.
 • Ekosistem için: İçerik oluşturucular için yeni bir iş modeli oluşturun. Dijital kreasyonlara gerçek değer katın.

Lootex Müzayede Evi Nedir?

Lootex Müzayede Evi, alıcıların ve satıcıların akıllı sözleşmeler aracılığıyla eşler arası işlemleri tamamlamalarına izin vermek için 0x’in teknik çerçevesini (merkezi olmayan işlemlerin altında yatan teknoloji) kullanır. Yani Lootex’in herhangi bir emtia barındırmasına veya altın almasına gerek yoktur. Sadece eşleştirme işlemleri sağlar. Kullanıcılar işlemi kendi başlarına tamamlayabilirler. Para ve mallar alındıktan sonra dolandırıcılık olmaz ki bu çok genel oyun sanal hazine işleminden farklıdır. Lootex Müzayede Evi’nin amacı, birden fazla zinciri desteklemektir, böylece her zincirdeki NFT varlıklarıyla ilgileniyorsanız, alıcıları ve satıcıları aynı yerde bulabilirsiniz.

Şu anda Lootex aşağıdaki zincirleri desteklemektedir:

 • Ethereum
 • Binance Akıllı Zincir
 • Poligon Ağı

Lootex Müzayede, sanat eserleri veya oyun kartları gibi uluslararası, alanlar arası ve tuhaf dijital koleksiyonları bulabileceğiniz yerdir, hazineleri kazmak için yeni dünyanın sanal alışveriş merkezine katılabilirsiniz.

LOOT Coin Nedir?

Platformun kullanılabilirliğini ve işlevselliğini geliştirmek için Lootex, yerel platform jetonunu LOOT yayınladı ve platform puan sistemi “Gamer’s Point” (GP) başlattı.

LOOT, toplam 100 milyon tirajlı Lootex platformunun yerel simgesidir. LOOT, Ethereum’da verilir ve Lootex platformu tarafından desteklenen tüm blok zincirlerini destekler. Şu anda Ethereum’a ek olarak Lootex, Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon’u destekliyor. 2022 Q1’de Avalanche, Arbitrum, FTM ve Moonbeam olmak üzere toplam 4 yeni zincire eklemeyi planlıyorlar.

Temel Bilgiler

 • İsim: LOOT Token
 • Standart: ERC-20
 • Dolaşım: 100.000.000
 • Ağ: Ethereum

Lootex, oyun varlıklarının ticaretini ve koleksiyonunu ödüllendirmek için bir halk kütüphanesi kurdu ve tüm gelirler LootexDAO tarafından yönetilecektir.

LootexDAO üyeleri aynı zamanda LootexDAO ekosisteminin sahipleri ve yöneticileridir. LOOT sahipleri, rehin verildikten sonra karar verme sürecine katılabilir ve rehin verilen LOOT, DAO’daki oy haklarını temsil eder. Oy verilebilecek konular şunlardır:

 • Vurgulanan projeleri seçin.
 • Lootex listeleme öğelerini seçin.
 • Öğeleri listelemek için Başlatma Çubuğu’nu seçin.

Stake ödüllerine ek olarak, LOOT stake etmek ve stake etmek de Gamer’s Power (GP) puanları kazandırır. GP puanları, LootexDAO ekosistem sıralama sistemini oluşturmak için temel olacaktır.

LOOT Coin Nasıl Alınır?

LOOT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen 1EARTH token hakkında merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yeni listelenen UPI Coin ve FAME Coin incelemeleride okumanızı tavsiye ederiz. Şu anda,...