İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Lunyr (LUN) Coin nedir?

Lunyr, Ethereum merkezli evrensel bir bilgi veri tabanı olarak düşünülebilir. Kullanıcılar bu bilgi ağına katkıda bulunması karşılığında LUN coin ile ödüllendiriliyor. Hedefleri; ” Güvenilir ve doğru bilgileri bulmak için internetin başlangıç ​​noktası olmayı hedefliyoruz.”

Makale oluşturarak veya bunları düzenleyerek bilgileri platformla paylaşırsınız. Bu makaleler, Vikipedi’nin arkasındaki fikirle benzer şekilde, merkezi olmayan bir bilgi tabanına yerleştirilir. Bilgilerinize bir hakemlik incelemesi süreci uygulanır. Eşleriniz içeriği onaylıyorsa yayınlanır ve ödüllendirilirsiniz.

Uzun vadeli vizyonları ise geliştiricilerin Yapay Zeka, Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik ve daha pek çok alanda yeni nesil uygulamalar oluşturmak için kullanabilecekleri bir bilgi tabanı API geliştirmektir.

Geleceği var mı?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kripto paraların temel yapısı ve geliştirilebilir uygulamalara ışık tutacak bilgileri ve tüm verileri wikipedia gibi kullanıcılardan alan bu sistemin gelişimi hızlı olacaktır.

LUN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 10:52 pm

    sanal gerçeklik üzerine kurgulanmış coinler güzel kazandırdı

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 10:52 pm

    aylardır çok yüksek fiyatlarda seyreden bu coini anlık çok uygun fiyattan alınabilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar