İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MAPE Coin Nedir? | Mecha Morphing Nedir? | MAPE Coin Hakkında Bilgiler

Mecha Morphing, meta veri tabanındaki oyuncular tarafından enerji verilen tamamen merkezi olmayan bir ARPG oyunudur. Bu kazan-kazan oyunu, dijital para birimi ve NFT’ler biçiminde blok zincir teknolojisini kullanır.

Mecha Morphing metaverse’deki oyuncular, ekosisteme katılarak ve katkıda bulunarak gelir elde edebilir. Diğer oyuncular tarafından uygulanan akıllı sözleşmeler yoluyla savaşlarda jeton kazanın, silah ve zırh dövün, arazi yağmalayın, pazarda ürün ticareti yapın, madencilik kaynakları ve görevleri tamamlayın.

Bu kazan-kazan modeli, oyuncuların meta veri deposuna katılarak varlık değerlerini artırmalarına olanak tanır. Ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanabilirsiniz. Bu güzel bir zincirleme reaksiyon yaratır. Aktif olarak kendiniz için değer yaratırken, aynı anda diğer oyuncular, geliştiriciler ve meta veri deposuna dahil olan herkes için değer yaratırsınız.

Mecha Morphing NFT Marketi

Pazar, bu oyunun çekirdeğidir. Amaç, oyunun pazarını bir emtia ticareti pazarına dönüştürmektir. Tek bir oyuncunun mecha’yı yükseltmek için gereken tüm malzemeleri toplaması zordur. Bir oyuncunun gereksiz mecha’sına diğer oyuncular tarafından ihtiyaç duyulacaktır. Gerekli mecha, muhtemelen piyasadan satın alarak elde edilmesi en kolay olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyundaki her şey bir NFT’dir. Seviye 1 oyuncu, jeton madenciliğinin hızını artırmak için üst düzey mecha ve silah satın almak için pazara girme seçeneğine sahiptir. Eşyaları rafa koymak için gaz ücreti alınmayacaktır. Raflardaki eşyalar oyuncunun deposunda kilitlenecektir. Başarılı işlem için alıcının gaz ücreti tahsil edilecektir.

MAPE Coin Nedir?

MAPE(ERC-20), yönetim belirtecidir. MAPE belirtecine sahip olan oyuncular, teklifler üzerinde oy hakkına sahip olacak ve oyundaki oyun gelirini paylaşacak. Ne kadar çok MAPE tutarsanız, meta veri deposunda o kadar fazla gücünüz olur.

Oyuncular, oluşturma sürecine katılarak MAPE kazanabilir veya MAPE kazanmak için önemli miktarda MMC yatırabilir. Güçlü bir meta veri tabanının ancak içindeki topluluk güçlüyse elde edilebileceğine inanılıyor. Bu nedenle, kazanmak için oluştur sisteminde önerilerinizi duymak istiyorlar. MAPE belirteçleri, sanat, video, gelecek planları veya Mecha Morphing ekibinin metaverinin geleceğinde yararlı bulduğu herhangi bir şey biçiminde içerik oluşturan oyunculara verilir.

MAPE Coin Nasıl Alınır?

MAPE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...