İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MAPE Coin Nedir? | Mecha Morphing Nedir? | MAPE Coin Hakkında Bilgiler

Mecha Morphing, meta veri tabanındaki oyuncular tarafından enerji verilen tamamen merkezi olmayan bir ARPG oyunudur. Bu kazan-kazan oyunu, dijital para birimi ve NFT’ler biçiminde blok zincir teknolojisini kullanır.

Mecha Morphing metaverse’deki oyuncular, ekosisteme katılarak ve katkıda bulunarak gelir elde edebilir. Diğer oyuncular tarafından uygulanan akıllı sözleşmeler yoluyla savaşlarda jeton kazanın, silah ve zırh dövün, arazi yağmalayın, pazarda ürün ticareti yapın, madencilik kaynakları ve görevleri tamamlayın.

Bu kazan-kazan modeli, oyuncuların meta veri deposuna katılarak varlık değerlerini artırmalarına olanak tanır. Ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanabilirsiniz. Bu güzel bir zincirleme reaksiyon yaratır. Aktif olarak kendiniz için değer yaratırken, aynı anda diğer oyuncular, geliştiriciler ve meta veri deposuna dahil olan herkes için değer yaratırsınız.

Mecha Morphing NFT Marketi

Pazar, bu oyunun çekirdeğidir. Amaç, oyunun pazarını bir emtia ticareti pazarına dönüştürmektir. Tek bir oyuncunun mecha’yı yükseltmek için gereken tüm malzemeleri toplaması zordur. Bir oyuncunun gereksiz mecha’sına diğer oyuncular tarafından ihtiyaç duyulacaktır. Gerekli mecha, muhtemelen piyasadan satın alarak elde edilmesi en kolay olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyundaki her şey bir NFT’dir. Seviye 1 oyuncu, jeton madenciliğinin hızını artırmak için üst düzey mecha ve silah satın almak için pazara girme seçeneğine sahiptir. Eşyaları rafa koymak için gaz ücreti alınmayacaktır. Raflardaki eşyalar oyuncunun deposunda kilitlenecektir. Başarılı işlem için alıcının gaz ücreti tahsil edilecektir.

MAPE Coin Nedir?

MAPE(ERC-20), yönetim belirtecidir. MAPE belirtecine sahip olan oyuncular, teklifler üzerinde oy hakkına sahip olacak ve oyundaki oyun gelirini paylaşacak. Ne kadar çok MAPE tutarsanız, meta veri deposunda o kadar fazla gücünüz olur.

Oyuncular, oluşturma sürecine katılarak MAPE kazanabilir veya MAPE kazanmak için önemli miktarda MMC yatırabilir. Güçlü bir meta veri tabanının ancak içindeki topluluk güçlüyse elde edilebileceğine inanılıyor. Bu nedenle, kazanmak için oluştur sisteminde önerilerinizi duymak istiyorlar. MAPE belirteçleri, sanat, video, gelecek planları veya Mecha Morphing ekibinin metaverinin geleceğinde yararlı bulduğu herhangi bir şey biçiminde içerik oluşturan oyunculara verilir.

MAPE Coin Nasıl Alınır?

MAPE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...