İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MAPE Coin Nedir? | Mecha Morphing Nedir? | MAPE Coin Hakkında Bilgiler

Mecha Morphing, meta veri tabanındaki oyuncular tarafından enerji verilen tamamen merkezi olmayan bir ARPG oyunudur. Bu kazan-kazan oyunu, dijital para birimi ve NFT’ler biçiminde blok zincir teknolojisini kullanır.

Mecha Morphing metaverse’deki oyuncular, ekosisteme katılarak ve katkıda bulunarak gelir elde edebilir. Diğer oyuncular tarafından uygulanan akıllı sözleşmeler yoluyla savaşlarda jeton kazanın, silah ve zırh dövün, arazi yağmalayın, pazarda ürün ticareti yapın, madencilik kaynakları ve görevleri tamamlayın.

Bu kazan-kazan modeli, oyuncuların meta veri deposuna katılarak varlık değerlerini artırmalarına olanak tanır. Ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanabilirsiniz. Bu güzel bir zincirleme reaksiyon yaratır. Aktif olarak kendiniz için değer yaratırken, aynı anda diğer oyuncular, geliştiriciler ve meta veri deposuna dahil olan herkes için değer yaratırsınız.

Mecha Morphing NFT Marketi

Pazar, bu oyunun çekirdeğidir. Amaç, oyunun pazarını bir emtia ticareti pazarına dönüştürmektir. Tek bir oyuncunun mecha’yı yükseltmek için gereken tüm malzemeleri toplaması zordur. Bir oyuncunun gereksiz mecha’sına diğer oyuncular tarafından ihtiyaç duyulacaktır. Gerekli mecha, muhtemelen piyasadan satın alarak elde edilmesi en kolay olacaktır.

Oyundaki her şey bir NFT’dir. Seviye 1 oyuncu, jeton madenciliğinin hızını artırmak için üst düzey mecha ve silah satın almak için pazara girme seçeneğine sahiptir. Eşyaları rafa koymak için gaz ücreti alınmayacaktır. Raflardaki eşyalar oyuncunun deposunda kilitlenecektir. Başarılı işlem için alıcının gaz ücreti tahsil edilecektir.

MAPE Coin Nedir?

MAPE(ERC-20), yönetim belirtecidir. MAPE belirtecine sahip olan oyuncular, teklifler üzerinde oy hakkına sahip olacak ve oyundaki oyun gelirini paylaşacak. Ne kadar çok MAPE tutarsanız, meta veri deposunda o kadar fazla gücünüz olur.

Oyuncular, oluşturma sürecine katılarak MAPE kazanabilir veya MAPE kazanmak için önemli miktarda MMC yatırabilir. Güçlü bir meta veri tabanının ancak içindeki topluluk güçlüyse elde edilebileceğine inanılıyor. Bu nedenle, kazanmak için oluştur sisteminde önerilerinizi duymak istiyorlar. MAPE belirteçleri, sanat, video, gelecek planları veya Mecha Morphing ekibinin metaverinin geleceğinde yararlı bulduğu herhangi bir şey biçiminde içerik oluşturan oyunculara verilir.

MAPE Coin Nasıl Alınır?

MAPE token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Düşen albüm satışları, müzik dinlemedeki artış ve sınırlı tur kapasitesi ile sanatçıların gelirleri keskin bir şekilde düşüyor, ancak hayranlar etkileşime aç ve sevgili müzisyenleriyle...

Kripto Para

Constellation, verileri güvenli bir şekilde işlemesi ve aktarması ve bağlı sensörler ve cihazlar için birlikte çalışabilirlik oluşturması gereken kuruluşlar için hızlı, ölçeklenebilir çözümler sağlayan...

Kripto Para

Gamium, tek bir misyonu olan bir Web3 ve Metaverse teknoloji şirketidir. Avatarları ve varlıkları çoklu metaverse uyumlu hale getirerek, hepsini birbirine bağlayan ilk Metaverse’yi...

Kripto Para

Gate.io borsasının yeni ön satışa açtığı AIR coin hakkında bilgileri inceliyoruz. Altair, Santrifüj Zincirinde gerçek dünya varlıklarını (RWA) finanse etmek için Santrifüj tarafından oluşturulan...