İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Martı Scooter Nasıl Kullanılır? Yakın Mesafede Trafik Derdine Son!

Martı uygulaması, İstanbul’un yoğun ve sıkıcı trafiğinden insanların kurtulabilmesi için çok güzel bir çözüm ile kişilerin hayatına giriş yapmıştır. Özellikle kişiler, kısa mesafelerde yürüme veyahut araba trafiği derdinden kurtulabilmek için Martı scooter hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu araçların kullanımı oldukça kolay ve kiralaması da sanal ortam üzerinden birkaç tıkla yapılabilmektedir.

Günümüzde İstanbul içerisinde hizmet veren firma, ilk çıktığı yıllarda genel olarak gençler tarafından tercih edilmekteydi. Son zamanlarda ise yavaş yavaş her yaş kesiminden müşteriye sahip bir firma olmayı başarmıştır. Elektrikli çalışan scooterlar sayesinde, insanlar bir yerden bir yere çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Herhangi bir trafik sorunu çekmeden İstanbul içerisinde kolay ulaşım sağlamaktadır.

Martı hem IOS cihazlarda hem de Android işletim sistemli uygulamalarda aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu uygulama, kişiler kendi hesaplarını açtıktan sonra yakınlarındaki uygun scooterların gözükmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda, bu uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kiralama işlemi gerçekleştirilebilir.

Firma hizmet vermeye İstanbul ili içerisinde başlamıştır. Zamanla hizmet alanını genişleterek Ankara ve İzmir gibi çeşitli büyük illerde de çalışmalarını sürdürmektedir. Fiyatlandırması her ile ve kullanım bölgesine göre değişiklik göstermekle beraber kişilerin zaman açısından çok şey kazanmasını sağlamaktadır. Hem hızlı hem de basit bir şekilde kiralama işleminin yapılması birçok insanın bu uygulamayı tercih etmesini sağlamıştır. Kısa mesafelerde sürüş yaparken aynı zamanda zevk alacağınız bir yolculuk da sizleri beklemektedir.

Martı Scooter Kiralaması

Elektrikli scooterların dakikalık olarak kiralanabildiği uygulama olan Martı, müşterilerine hızlı bir kiralama planı çıkartmaktadır. Özellikle telefonlara indirilen uygulamalar ile kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra uygulama üzerindeki haritadan sizlere en yakın olan martıyı seçerek sürüşe başlayabilirsiniz. Martının yanına gittikten sonra scooterın kilidini açabilmek için üzerindeki QR kodu telefonunuza okutmanız gerekmektedir. Daha sonrasında telefonunuza gelecek 4 haneli doğrulama kodunu uygulamaya giriniz ve kilit açılacaktır. Bu noktadan sonra keyifle yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Martı scooter ne kadar sorusuna cevap arıyorsanız bu durum bölgeden bölgeye ve şehirden şehre göre değişiklik göstermektedir. Açılış ücretinin yanında her dakika için belirli bir ödeme yapılmaktadır.

Martı Scooter Nerelerde Hizmet Verir?

Elektrikli araçların son dönemlerde meşhur olması birçok açıdan insanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Özellikle scooter, motor vb. araçlarda bu teknolojinin kullanılması birçok yönden fayda sağlamaktadır. Martı uygulaması sayesinde, elektrikli scooterlar kiralanabilmekte ve bir noktadan bir noktaya hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Türkiye içerisinde bu sektörün öncüsü olarak karşımıza çıkan Martı, günümüzde belli başlı illerde hizmet vermektedir. Martı scooter nerelerde var sorusuna bir cevap vermek gerekirse, ilk hizmete başladığı yer İstanbul olmak üzere günümüzde Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi bölgelerde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kiralama işlemini yalnızca 18 yaşından büyük kişiler gerçekleştirebilmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Elinizde bulunan belgeleri taratarak mobil ortamlara geçirmek istediğinizde eskisi gibi yazıcıları veyahut ekstra başka elektronik cihazları kullanmanıza bu tarz uygulamalar ile gerek kalmamaktadır. Eski...

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Bu uygulama, mobil cihaz kullanıcıları için yapılmış video ve müziklerin yönetimi için kullanılan bir araçtır. Günümüzde birçok insan akıllı cihazlarından neredeyse hayatının her noktasında...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...