İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Martı Scooter Nasıl Kullanılır? Yakın Mesafede Trafik Derdine Son!

Martı uygulaması, İstanbul’un yoğun ve sıkıcı trafiğinden insanların kurtulabilmesi için çok güzel bir çözüm ile kişilerin hayatına giriş yapmıştır. Özellikle kişiler, kısa mesafelerde yürüme veyahut araba trafiği derdinden kurtulabilmek için Martı scooter hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu araçların kullanımı oldukça kolay ve kiralaması da sanal ortam üzerinden birkaç tıkla yapılabilmektedir.

Günümüzde İstanbul içerisinde hizmet veren firma, ilk çıktığı yıllarda genel olarak gençler tarafından tercih edilmekteydi. Son zamanlarda ise yavaş yavaş her yaş kesiminden müşteriye sahip bir firma olmayı başarmıştır. Elektrikli çalışan scooterlar sayesinde, insanlar bir yerden bir yere çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Herhangi bir trafik sorunu çekmeden İstanbul içerisinde kolay ulaşım sağlamaktadır.

Martı hem IOS cihazlarda hem de Android işletim sistemli uygulamalarda aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu uygulama, kişiler kendi hesaplarını açtıktan sonra yakınlarındaki uygun scooterların gözükmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda, bu uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kiralama işlemi gerçekleştirilebilir.

Firma hizmet vermeye İstanbul ili içerisinde başlamıştır. Zamanla hizmet alanını genişleterek Ankara ve İzmir gibi çeşitli büyük illerde de çalışmalarını sürdürmektedir. Fiyatlandırması her ile ve kullanım bölgesine göre değişiklik göstermekle beraber kişilerin zaman açısından çok şey kazanmasını sağlamaktadır. Hem hızlı hem de basit bir şekilde kiralama işleminin yapılması birçok insanın bu uygulamayı tercih etmesini sağlamıştır. Kısa mesafelerde sürüş yaparken aynı zamanda zevk alacağınız bir yolculuk da sizleri beklemektedir.

Martı Scooter Kiralaması

Elektrikli scooterların dakikalık olarak kiralanabildiği uygulama olan Martı, müşterilerine hızlı bir kiralama planı çıkartmaktadır. Özellikle telefonlara indirilen uygulamalar ile kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra uygulama üzerindeki haritadan sizlere en yakın olan martıyı seçerek sürüşe başlayabilirsiniz. Martının yanına gittikten sonra scooterın kilidini açabilmek için üzerindeki QR kodu telefonunuza okutmanız gerekmektedir. Daha sonrasında telefonunuza gelecek 4 haneli doğrulama kodunu uygulamaya giriniz ve kilit açılacaktır. Bu noktadan sonra keyifle yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Martı scooter ne kadar sorusuna cevap arıyorsanız bu durum bölgeden bölgeye ve şehirden şehre göre değişiklik göstermektedir. Açılış ücretinin yanında her dakika için belirli bir ödeme yapılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Martı Scooter Nerelerde Hizmet Verir?

Elektrikli araçların son dönemlerde meşhur olması birçok açıdan insanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Özellikle scooter, motor vb. araçlarda bu teknolojinin kullanılması birçok yönden fayda sağlamaktadır. Martı uygulaması sayesinde, elektrikli scooterlar kiralanabilmekte ve bir noktadan bir noktaya hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Türkiye içerisinde bu sektörün öncüsü olarak karşımıza çıkan Martı, günümüzde belli başlı illerde hizmet vermektedir. Martı scooter nerelerde var sorusuna bir cevap vermek gerekirse, ilk hizmete başladığı yer İstanbul olmak üzere günümüzde Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi bölgelerde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kiralama işlemini yalnızca 18 yaşından büyük kişiler gerçekleştirebilmektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...