İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

METAG Coin Nedir? | MetagamZ Nedir? | Metag Coin Hakkında Bilgiler

MetagamZ, oyun geliştiricilerin, topluluk için değeri artıran, merkezi olmayan, şeffaf ve kullanıcı deneyimine odaklanan bir dizi katma değerli DeFi özelliğiyle oyunlar oluşturup başlatabilecekleri, sürükleyici bir Sanal Dünya olan bir Oyunlar Metaverse’idir.

Yatırımcılar yani token sahipleri sanal arazi mülkiyeti, kiralama ve reklam yoluyla gelir elde ederken, oyuncular meta veri tabanında en sevdikleri oyunları oynayarak ödüller ve varlıklar (NFT’ler) kazanabilirler.

Küçük, orta ve büyük ölçekli oyun yayıncılığı işletmeleri, MetagamZ platformu yardımıyla oyunlarını yayınlayabilir ve normal çevrimiçi oyunları kripto oyunlarına dönüştürebilir. Oyuncular MetagamZ şemsiyesinin güven ve şeffaflığı ile en umut verici ve değer üreten oyunları keşfedebilir ve oynayabilir.

Oyun yayıncılarının en iyi VR ve geleneksel oyunlarının P2E oyunları olarak sunulduğu kendi oyun bölgelerine, bölgelerine veya binalarına sahip olduğu bir VR alanında dolaştığınızı hayal edin. Oyuncular, bireysel VR deneyimlerini görüntülemek ve bunlarla etkileşim kurmak için binalara girebilir ve ardından MetagamZ meta veri tabanında kendi seçtikleri oyunlara atlayabilirler.

Ekosistem büyüdükçe oyun ekosistemi içindeki ve içindeki tüm (büyük ve küçük) markalar için marka tanıtımı, pazarlama, reklamcılık ve genel tanıtım da sunulacak. Oyun ve ekosistem içinde, markalardan doğrudan platformda ürün ve hizmet satın alma seçeneği. Ancak, oyuncuların önce AVAX uyumlu bir cüzdan bağlamaları, en sevdikleri metaverse oyunlarına göz atmaları ve oynamaya başlamaları gerekecek.

METAG Coin Nedir?

Metag coin, MetagamZ platformunun yardımcı program belirtecidir. Metag, aynı zamanda bir ERC20 belirtecidir. Maksimum arz miktarı 10.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

Metag Coin Nasıl Alınır?

METAG Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...