İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

METAG Coin Nedir? | MetagamZ Nedir? | Metag Coin Hakkında Bilgiler

MetagamZ, oyun geliştiricilerin, topluluk için değeri artıran, merkezi olmayan, şeffaf ve kullanıcı deneyimine odaklanan bir dizi katma değerli DeFi özelliğiyle oyunlar oluşturup başlatabilecekleri, sürükleyici bir Sanal Dünya olan bir Oyunlar Metaverse’idir.

Yatırımcılar yani token sahipleri sanal arazi mülkiyeti, kiralama ve reklam yoluyla gelir elde ederken, oyuncular meta veri tabanında en sevdikleri oyunları oynayarak ödüller ve varlıklar (NFT’ler) kazanabilirler.

Küçük, orta ve büyük ölçekli oyun yayıncılığı işletmeleri, MetagamZ platformu yardımıyla oyunlarını yayınlayabilir ve normal çevrimiçi oyunları kripto oyunlarına dönüştürebilir. Oyuncular MetagamZ şemsiyesinin güven ve şeffaflığı ile en umut verici ve değer üreten oyunları keşfedebilir ve oynayabilir.

Oyun yayıncılarının en iyi VR ve geleneksel oyunlarının P2E oyunları olarak sunulduğu kendi oyun bölgelerine, bölgelerine veya binalarına sahip olduğu bir VR alanında dolaştığınızı hayal edin. Oyuncular, bireysel VR deneyimlerini görüntülemek ve bunlarla etkileşim kurmak için binalara girebilir ve ardından MetagamZ meta veri tabanında kendi seçtikleri oyunlara atlayabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ekosistem büyüdükçe oyun ekosistemi içindeki ve içindeki tüm (büyük ve küçük) markalar için marka tanıtımı, pazarlama, reklamcılık ve genel tanıtım da sunulacak. Oyun ve ekosistem içinde, markalardan doğrudan platformda ürün ve hizmet satın alma seçeneği. Ancak, oyuncuların önce AVAX uyumlu bir cüzdan bağlamaları, en sevdikleri metaverse oyunlarına göz atmaları ve oynamaya başlamaları gerekecek.

METAG Coin Nedir?

Metag coin, MetagamZ platformunun yardımcı program belirtecidir. Metag, aynı zamanda bir ERC20 belirtecidir. Maksimum arz miktarı 10.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

Metag Coin Nasıl Alınır?

METAG Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...