İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Metan Coin Nedir? | Metan Chain Nedir? | Metan Coin Hakkında Bilgiler

İnsanlar para kazanmak için çok çalışırlar ve bunu hayatlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kullanırlar, örneğin alışveriş yapmak, oyun oynamak, kişisel bakım vb.

Oyun oynayarak para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

Metan Evolutions ile hiçbir şey imkansız değildir. Geleneksel Idle Game’in orijinal değerlerini taşımakla kalmayıp, bu oyunun ödüllerini de GameFi platformuyla entegre ederek Blockchain teknolojisini kullanarak oyuncuların büyük zorluklar ve ilginç savaşlar yaşamasına olanak tanıyor.

Para Kazanın ve Aynı Anda Eğlenin!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Metan Evolutions Nedir?

Metan Evolutions, NFT Oyun pazarında harika bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun genel olarak harika grafiklere sahiptir. Oyuncuların PVE modunda gevşemesine izin veren Boşta Oyun stili ile PVP modunda son derece rekabetçi ve taktik unsurları birleştiren Sıra tabanlı stilin bir melezidir.

Kıyamette şehri Zombilerden korumak için seçkin ve güçlü bir orduyu kontrol edeceksiniz. Kampanya, PVP, PVE gibi ilginç oyun modları ile gerçek bir savaşta yaşayacaksınız burada becerilerinizi özgürce gösterip para kazanabilirsiniz! Bunlar, yatırımcıların çok fazla zaman harcamadan finansal faydalar elde etmelerine yardımcı olan şeylerdir. Oyunun özel özellikleriyle, çok sayıda oyuncuya güvenle ulaşabilir ve genişleyebilir.

Metan Evolutions Oynanış

Metan Evolutions: The Great Battle of Metan and Tower Defense’de kule savunması, boşta, sıra tabanlı arena ve savunma oyununun mükemmel kombinasyonunu yaşayacaksınız. Ayrıca nefes kesen dramatik Metan Evolutions’a kendinizi kaptıracak ve otomatik, ilginç ve hızlı oyun sayesinde göz alıcı grafikler ve karakterlerle teknik oyunun tadını çıkaracaksınız.Oyuncular Metanları çağırır ve onları zombilerin işgal ettiği alanlarda savaşa götürür.Aynı zamanda, oyuncular Arena’da birbirleriyle rekabet etmek için Metanlarını alabilir ve tamamlandıktan sonra hediyeler alabilirler.

Metalar

100.000 farklı NFT Metan vardır. Her Metanın nadirliği, becerileri ve ekipman yuvaları vardır. Nadirlik 1 yıldızdan 6 yıldıza kadar değişir, 1 yıldız en yaygın, 6 yıldız ise en nadirdir. Beceriler pasiftir ve rastgele atanır. Oyuncular Metan’ın becerilerini değiştiremezler. Her Metan en fazla 4 skille sahip olabilir. Her Metan’ın 4 önemli istatistiği vardır:

  • Atk: Bir Metan saldırısının gücü.
  • HP: Bir Metanın sağlığı
  • Zırh: Bir Metanın savunması
  • Hız: Bir saldırının ve/veya hareketin çevikliği

Bu istatistikler, dişliler donatılarak geliştirilebilir.

Her Metan 5 ekipman yuvasına sahiptir.

  • Silah
  • Zırh
  • Başlık
  • Ayakkabı
  • Mücevher

Ekipmanı yükseltmek onlara daha fazla güç ve dolayısıyla daha yüksek bir sıralama seviyesi verecektir.

Belirli bir seviyeye ulaştıktan ve belirli sayıda “yıldız” biriktirdikten sonra, Metan daha güçlü bir forma dönüşecektir. Her evrimden sonra Metan’ın istatistik parametreleri de artacaktır.

Ekipman ve Metan, çağırma ve pazar yeri yoluyla elde edilebilir. Oyuncular, istedikleri ekipmanı ve Metan’ları elde edemezlerse, bunları pazar yerinde bulabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Metan Coin Nedir?

METAN , Metan Evolution s’ın yönetişim belirteci ve önceden basılmış belirteçleridir . Piyasaya sürülen önceden basılmış jetonların sayısı projenin başında kararlaştırıldı, bu da tüm süreç boyunca jeton enflasyonuna yol açabilecek daha fazla jeton verme durumu olmayacağı anlamına geliyor.

Maksimum arz miktarı 100.000.000 Metan jetonu ile sınırlandırılmıştır.

Diğer bir oyun içi jeton MTE’dir. MTE sadece oyun içinde basılabilir ve oyun aktiviteleri için kullanılabilir (seviye atlama, kahraman evrimi, kutu satın alma). Arzı sınırsızdır. Enflasyon oranını önlemek için yakma mekanizması aktiftir. MTE, şirketin oyunlarının tüm ekosisteminde kullanılacak madeni paradır.

Metan Coin Nasıl Alınır?

Metan Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...