İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

METO Coin Nedir? | Metafluence Nedir? | METO Coin Hakkında Bilgiler

Sosyal medyanın, NFT’lerin ve metaverse kavramlarının muazzam büyümesine rağmen, etkileyici pazarlama hala emekleme aşamasındadır. Markalar, influencer pazarlamasında daha şeffaf, veriye dayalı ve performans odaklı çözümler aramaya devam ederken, influencer’lar etkilerinden para kazanmak için daha iyi yöntemler arıyor. Bununla birlikte, hem markalar hem de etkileyiciler sayısız zorlukla karşı karşıyadır (ör. dolandırıcılık amaçlı sosyal medya etkinliği, veriye dayalı çözümlerin eksikliği, ödeme sorunları vb.). Markalar, influencerlar ve izleyicileri üçgeninin ihtiyaçlarına uygun evrensel bir çözümün olmaması, modern çağda influencer pazarlamanın sürdürülebilir büyümesini engelliyor.

Metafluence Vizyonu

Sosyal medya (SM) meta veriye geçerken Metafluence vizyonu, SM etkileyicilerinin, markalarının ve izleyicilerinin şeffaf ve teşvik edici bir şekilde kolayca etkileşime girdiği meta veri tabanında etkileyici merkezli bir ekosistem inşa etmektir. Etkile-kazan platfor aracılığıyla SM Influencer’larını metaverse girişimcilerine (Metapreneurs) dönüştürme görevindeler. Influencerlara yönelik çözümler, marka ve izleyici zorluklarını otomatik olarak ele alarak tüm tarafların Web 3.0’da başarılı olmasını sağlar.

Metaverse, sanal ve fiziksel alanlar ve sanal ekonomiler arasındaki entegrasyonu içeren bir dizi insan etkinliği için sürükleyici dijital alanlar üretmenin bir aracı olarak tanımlanabilir.

Metaverse fikri ivme kazanırken, teknoloji devleri fikri ve teknolojiyi uyarlamak için yarışıyor. Daha dikkat çekici ve güncel örnekler, Meta’nın (Facebook) 2021’de yalnızca kendi metaverse’ini kurmak için 10 milyar dolar yatırım yapması, Nvidia’nın metaverse içindeki sanal dünyaları birbirine bağlamak için Omniverse’i geliştirmesi, 12 milyon kişinin katıldığı sanal bir Fortnite konseri vb. Metaverse hareketidir.

Meta veri deposu hakkındaki ortak fikir, ademi merkeziyetçilik, birlikte çalışabilirlik ve dijital içerik sahipliğini gerektirir. Dijital içerik sahipliği, NFT’lerin (Fungible olmayan belirteçler) devreye girdiği yerdir ve metaverse bir trend haline geldikçe, NFT’ler de öyle olacaktır.

METO Coin Nedir?

METO, tüm tarafları güçlendirerek ve teşvik ederek Metafluence ekosisteminin yerel bir yardımcı program simgesi olarak hareket edecektir. METO’yu elinde tutan, hisse veya işlem yapan kullanıcılara belirli ayrıcalıklar ve avantajlar verilecek.

Tüm METO arzının %10,2’si yeni ve mevcut kullanıcıları teşvik ederek ekosistemi büyütmeye ayrılacaktır. Bu fonlar, lansmandan sonraki birkaç yıl içinde çoğunlukla etkileyiciler ve izleyicileri arasında dağıtılacak (tavsiye ödemeleri de dahil). Kullanıcı büyüme havuzu tükendiğinde yeni jetonlar verilmeyecektir.

METO belirteci yardımcı programı aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

Satın almalar ve işlemler

 • NFT’ler
 • Metahutlar, Ev varlıkları (örn. odalar) veya yükseltmeler.
 • Etkinlik biletleri, premium erişim
 • Hizmetler (promosyonlar veya araçlar)
 • Marka mağazaları

Topluluk teşvikleri

 • Token sahibi teşvikleri
 • İşlem ücreti teşvikleri
 • Bağlı kuruluş teşvikleri
 • Faaliyet teşvikleri
 • Stake teşvikleri

Yönetim

 • Oylama
 • Küratörlük
 • Metaklan üyelikleri

METO Coin Nasıl Alınır?

METO token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Otomotiv endüstrisi şüphesiz teknolojik bir rönesans yaşıyor. Aslında, bu muhtemelen ilk arabaların piyasaya sürülmesinden ve ulaşımı sonsuza dek değiştirmesinden bu yana en yıkıcı dönüşüm aşamasıdır. Elektrikli...

Kripto Para

Kripto para birimlerinin fiyat oynaklığı, toplu kabul için önemli bir engelleyicidir. İtibari para cinsinden değerdeki hızlı değişimleri, ödeme değerlerinin ödeme zamanlarında bile değişmesine neden...

Kripto Para

Neden bir Web3 yönlendirme protokolü oluşturmalısınız? Mevcut web ve genel iletişim yönlendirmesi, yönlendirme bilgileri ve bağlantı proxy’si için hala merkezi sunuculara bağımlıdır. Lumerin protokolü, yönlendirme...

Kripto Para

DEUS Finance Evolution, başkalarına finansal araçlar inşa etmeleri için altyapı sağlanan, merkezi olmayan finansal hizmetler pazarıdır. DEUS altyapısı, üçüncü tarafların sentetik hisse senetleri, CFD’ler,...