İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MGA Coin Nedir? | MetaGameArena Nedir? | Yorum | Haber

MGA, Gate.io borsasında ön satış listesine en son eklenen kripto para birimleri arasındaki yerini aldı. Bu yazımızda Meta Game Arena hakkında merak edilenleri sizlere aktaracağız. MGA token nedir? MetaGameArena nasıl oynanır?

MetaGameArena, basit tanımı ile kazanmak için oyna platformudur.

Prometheus, ilk çok zincirli stratejik rol yapma NFT OYUNU’dur. Oyun Doğu ve Batı’nın neredeyse tüm ana akım mitolojik sistemlerini içeriyor ve tüm mitolojik sistemler oyun içinde birbiriyle bağlantılı ve çarpışacak, bu nedenle izleyicileri tüm oyun dünyasından ve NFT hobi gruplarından geçiyor.

MGA Coin Nedir?

MetaGameArena yönetim simgesi MGA, oyun stüdyosu MetaGame Arena’nın adının kısaltmasıdır. MGA, yakın gelecekte birden fazla oyunda bir platform belirteci olarak hizmet edecek, her oyunda NFT kaynaklarını birbirine bağlayacak ve bağlantı değeri yaratacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MGA, merkezi olmayan topluluklara eksiksiz bir proje geliştirme rotası ve oylama planı için temel teknik desteği sağlar. MGA açık piyasadan satın alınabilir.

MGA, Prometheus oyunlarında savaş kartları için gerekli bir yükseltmedir ve gelişmiş savaş gücü arayan her oyuncu için temel bir üretim kaynağıdır.

MGA Coin Bilgileri

MGA Coin Nasıl Alınır?

MGA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ve Hotbit’dir. İşlem çiftleri, MGA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MGA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...