İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MGG Coin Nedir? | MetaGaming Guild Nedir? | MGG Coin Yorum

MetaGaming Guild, Filipinler’deki velayet dışı cüzdan hizmetlerinin lider sağlayıcısı olan SparkPoint Technolgies Inc.’in CEO’su ve Kurucusu Andy Agnas ve yönetim ve pazarlamada güçlü bir geçmişe sahip bazı kripto KOL etkileyicileri tarafından kurulmuştur.

MGG, Axie Infinity ve diğer NFT oyun projeleri gibi girişimlerden NFT oyun varlıkları satın alır ve burs programı aracılığıyla oyuncu topluluğuna kiralar. Proje ayrıca GameFi Vaults için seçim kriterlerini karşılayan projelerin erken oyun jetonlarını satın alıyor ve NFT oyun varlıkları sahiplerini lonca üyeleriyle Game Yield Farming aracılığıyla birleştirmeyi hedefliyor.

MGG, oyun finansmanını kitleler için daha adil hale getirme misyonunu üstlenen, dünyanın en hızlı büyüyen GameFi loncalarından biridir. MGG, oyun başlangıcından en iyi Fungible Olmayan Jetonları (NFT’ler) satın alır ve burs programı aracılığıyla bir oyuncu topluluğuna kiralar. Bununla, MGG akademisyenleri oyunlara önceden maliyet olmadan erişebilir, VC’ler gibi erken aşama oyun belirteçlerine erişebilir ve NFT’lerini otomatik getiriye dağıtabilir. MGG, DAO Maker, GameFi, Red Kite, Gamesstarter, Starpunk ve daha fazlası gibi en güçlü oyunları yayınlayan ünlü fırlatma rampalarının desteğine sahiptir. 

MGG Coin Nedir?

MGG, MetaGaming Guild ekosisteminin yardımcı program belirteci olarak kullanılmaktadır. Platformun gelişimde çok önemli rol oynamaktadır. Platformda gerçekleştirilen işlemlerin tamamı için MGG coin kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MGG coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılamayacaktır.

MGG Yorum

Projenin şuan yayında olan popüler GameFi platformlarında onaylanmış kasalarının olması ve oldukça büyük bir topluluk tarafından desteklenmesi pozitif yanları arasında yer almaktadır. Negatif yanı olarak MGG jetonunun henüz büyük borsalarda listelenmemiş olması gösterilebilir.

MGG Coin Nasıl Alınır?

MGG Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...