İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MGG Coin Nedir? | MetaGaming Guild Nedir? | MGG Coin Yorum

MetaGaming Guild, Filipinler’deki velayet dışı cüzdan hizmetlerinin lider sağlayıcısı olan SparkPoint Technolgies Inc.’in CEO’su ve Kurucusu Andy Agnas ve yönetim ve pazarlamada güçlü bir geçmişe sahip bazı kripto KOL etkileyicileri tarafından kurulmuştur.

MGG, Axie Infinity ve diğer NFT oyun projeleri gibi girişimlerden NFT oyun varlıkları satın alır ve burs programı aracılığıyla oyuncu topluluğuna kiralar. Proje ayrıca GameFi Vaults için seçim kriterlerini karşılayan projelerin erken oyun jetonlarını satın alıyor ve NFT oyun varlıkları sahiplerini lonca üyeleriyle Game Yield Farming aracılığıyla birleştirmeyi hedefliyor.

MGG, oyun finansmanını kitleler için daha adil hale getirme misyonunu üstlenen, dünyanın en hızlı büyüyen GameFi loncalarından biridir. MGG, oyun başlangıcından en iyi Fungible Olmayan Jetonları (NFT’ler) satın alır ve burs programı aracılığıyla bir oyuncu topluluğuna kiralar. Bununla, MGG akademisyenleri oyunlara önceden maliyet olmadan erişebilir, VC’ler gibi erken aşama oyun belirteçlerine erişebilir ve NFT’lerini otomatik getiriye dağıtabilir. MGG, DAO Maker, GameFi, Red Kite, Gamesstarter, Starpunk ve daha fazlası gibi en güçlü oyunları yayınlayan ünlü fırlatma rampalarının desteğine sahiptir. 

MGG Coin Nedir?

MGG, MetaGaming Guild ekosisteminin yardımcı program belirteci olarak kullanılmaktadır. Platformun gelişimde çok önemli rol oynamaktadır. Platformda gerçekleştirilen işlemlerin tamamı için MGG coin kullanılmaktadır.

MGG coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılamayacaktır.

MGG Yorum

Projenin şuan yayında olan popüler GameFi platformlarında onaylanmış kasalarının olması ve oldukça büyük bir topluluk tarafından desteklenmesi pozitif yanları arasında yer almaktadır. Negatif yanı olarak MGG jetonunun henüz büyük borsalarda listelenmemiş olması gösterilebilir.

MGG Coin Nasıl Alınır?

MGG Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...