İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MGG Coin Nedir? | MetaGaming Guild Nedir? | MGG Coin Yorum

MetaGaming Guild, Filipinler’deki velayet dışı cüzdan hizmetlerinin lider sağlayıcısı olan SparkPoint Technolgies Inc.’in CEO’su ve Kurucusu Andy Agnas ve yönetim ve pazarlamada güçlü bir geçmişe sahip bazı kripto KOL etkileyicileri tarafından kurulmuştur.

MGG, Axie Infinity ve diğer NFT oyun projeleri gibi girişimlerden NFT oyun varlıkları satın alır ve burs programı aracılığıyla oyuncu topluluğuna kiralar. Proje ayrıca GameFi Vaults için seçim kriterlerini karşılayan projelerin erken oyun jetonlarını satın alıyor ve NFT oyun varlıkları sahiplerini lonca üyeleriyle Game Yield Farming aracılığıyla birleştirmeyi hedefliyor.

MGG, oyun finansmanını kitleler için daha adil hale getirme misyonunu üstlenen, dünyanın en hızlı büyüyen GameFi loncalarından biridir. MGG, oyun başlangıcından en iyi Fungible Olmayan Jetonları (NFT’ler) satın alır ve burs programı aracılığıyla bir oyuncu topluluğuna kiralar. Bununla, MGG akademisyenleri oyunlara önceden maliyet olmadan erişebilir, VC’ler gibi erken aşama oyun belirteçlerine erişebilir ve NFT’lerini otomatik getiriye dağıtabilir. MGG, DAO Maker, GameFi, Red Kite, Gamesstarter, Starpunk ve daha fazlası gibi en güçlü oyunları yayınlayan ünlü fırlatma rampalarının desteğine sahiptir. 

MGG Coin Nedir?

MGG, MetaGaming Guild ekosisteminin yardımcı program belirteci olarak kullanılmaktadır. Platformun gelişimde çok önemli rol oynamaktadır. Platformda gerçekleştirilen işlemlerin tamamı için MGG coin kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MGG coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde aşılamayacaktır.

MGG Yorum

Projenin şuan yayında olan popüler GameFi platformlarında onaylanmış kasalarının olması ve oldukça büyük bir topluluk tarafından desteklenmesi pozitif yanları arasında yer almaktadır. Negatif yanı olarak MGG jetonunun henüz büyük borsalarda listelenmemiş olması gösterilebilir.

MGG Coin Nasıl Alınır?

MGG Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...