İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Microsoft office çalışmayı durdurdu hatası çözümü | Word – Excel – Outlook

Microsoft office çalışmayı durdurdu hatası Office programının yeni güncellemesi ile birlikte hayatımıza girdi. Daha önceleri korsan kullanımlarda eklenti sonrası bu hata alınırken şu sıralar genele yayılmış durumda bunun en büyük sebebi ise Microsof Office programına gelen son güncelleme diyebiliriz.

Güncelleme sonrasında Microsoft Word çalışmayı durdurdu, Microsoft Excel çalışmayı durdurdu, Microsoft Outlook çalışmayı durdurdu hataları ile karşılaşan kullanıcılar forum sitelerinde çözüm arayışlarına girmeye başladılar. İşin en can sıkıcı kısmı ise program kaldırılıp yeniden yüklense bile Microsoft office çalışmayı durdurdu hatası alınmaya devam ediliyor.
Microsoft office çalışmayı durdurdu hatası çözümü;

Advertisement. Scroll to continue reading.

İlk olarak yapılması gereken son güncellemeleri denetlemek ve Office programının yeni güncellemesi var ise güncellemeyi yapıp hata devam ediyormu diye kontrol edilmelidir.

Hata hala devam ediyor ise onarım seçeneklerini kullanmalıyız;

→ Masaüstü Başlat

→ Uygulamalar ve özellikleri

→ Microsoft Office Uygulamasını buluyoruz ve sağ tuş ile tıklıyoruz

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Onar seçeneğini seçip DEVAM diyoruz

Onarma işlemi sonrasında Office bozulan dosyaları onaracaktır ve muhtemelen hatayı bir daha almayacaksınız.

 

Sorun hala devam ediyor ise Microsoft Support Office adresinden destek alabilirsiniz.

Office Word hatası çözümü, Office PowerPoint hatası çözümü, Office Visio hatası çözümü, Office Publisher hatası çözümü, Office Excel hatası çözümü, Office Outlook hatası çözümü, Office Word durduruldu hatası çözümü, Office PowerPoint durduruldu hatası çözümü, Office Visio durduruldu hatası çözümü, Office Publisher durduruldu hatası çözümü, Office Excel durduruldu hatası çözümü, Office Outlook durduruldu hatası çözümü, word beklenemedik şekilde durduruldu hatası çözümü, word açılmıyor, excel beklenmedik şekilde duruldu hatası çözümü, excel hiçbir şekilde açılmıyor, excel çalışıyor gözüküyor ancak açılmıyor, word çalışıyor gözüküyor ancak açılmıyor, outlook çalışıyor gözüküyor ancak açılmıyor. Microsoft office çalışmayı durdurdu

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar