İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Mint Club (MINT) Coin Nedir? | MINT Coin Hakkında Bilgiler

Mint Club, kodlama gerektirmeyen ve anında likidite sağlayan akıllı bir token oluşturma platformudur. Herkes sadece birkaç basit tıklamayla bir akıllı jeton başlatabilir.

Mint Club 13 Temmuz 2021’de yayına girmiştir. Bu tarihten sonra hedefledikleri adımları sırası ile hayata geçirerek bugün Dex borsalarda ön satışa hazırlanmaktadır.

Mint Club Nedir?

Mint Club, herkesin sadece birkaç basit tıklamayla ve kodlamaya gerek kalmadan Akıllı sözleşme destekli bir jeton oluşturmasını sağlar. Belirteç adını, sembolünü, maksimum para basma arzını ve açıklamaları siz belirlersiniz. Diğer karmaşık kısımlar protokol tarafından otomatik olarak yapılacaktır.

Algoritmik fiyat eğrisi, tokenlerin doğrudan akıllı sözleşme yoluyla herhangi bir zamanda satın alınmasını veya tasfiye edilmesini (satılmasını) sağlar. Tüm akıllı belirteçlerin, belirtecin değerinin MINT belirteci tarafından desteklendiği bir teminat sözleşmesi vardır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mint Club, merkezi olmayan ortamda en kullanıcı dostu arayüzlerden birini sağlar. Her akıllı jetonun mükemmel jeton açıklamaları ile takas sayfası vardır ve tek tıklamayla paylaşılabilir bir bağlantısı vardır.

Herhangi bir kullanıcı, arkadaşlarını Mint Club’a davet etmek için bir tavsiye bağlantısı oluşturabilir. Birisi tavsiye bağlantısı aracılığıyla Mint Club’ı ziyaret edip cüzdanını bağladığında, bir alım satım işlemi yapıldığında tüm alım satım ücretleri otomatik olarak yönlendirenin cüzdanına gider.

Mint Club Özellikler

  • Mint Club, akıllı bir jeton para basma platformudur. Oluşturduğunuz anda anında takas edilebilen bir jeton oluşturabilirsiniz.
  • Bir belirteç oluşturduğunuzda, TokenPrice = TokenSupply (y=x) bağ eğrisi ile bağ eğrisi sistemine bağlanır.
  • Örneğin, jeton arzınız 3.000 ise, jeton fiyatınızın 3.000 MINT olduğu anlamına gelir.
  • Birisi jetonunuzu satın aldığında, “bağlı” varlıklar olarak adlandırılan teminat varlığına giden MINT jetonlarını kullanır.
  • Akıllı jetonunuz için maksimum 1 milyon jeton kaynağı belirleyebilirsiniz. Bir akıllı jeton 1M maksimum arzına ulaştığında, 500B MINT jetonları teminat sözleşmesine bağlanacaktır. Bu, toplam MINT arzının yaklaşık %45’idir.

MINT’in toplam arzı nedir?

Toplam arz: 1.149.363.840.000 MINT token’dir.

MINT jetonları için enflasyon olmayacak ve jeton başlatıldığında jeton basma işlevinden vazgeçildi, yani ekip dahil hiç kimse daha fazla MINT jetonu veremez.

MINT Coin Nedir?

MINT, Mint Club’daki teminat varlıkları için kullanılan Binance Akıllı Zinciri tabanlı, enflasyonist olmayan BEP20 tabanlı bir simgedir. MINT tokenlerini almak için Metamask veya Binance Chain Wallet gibi BSC’yi destekleyen bir cüzdana ihtiyacınız var.

MINT Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Borsadan MINT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...