İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

PUBG Mobile Oyun Açılmıyor Hatası | Çözüldü

PUBG Mobile telefonlarda neden açılmıyor? PUBG Mobile durduruldu hatası ve açılmama sorunlarının çözümlerini bu makalemizde arayacağız.

PUBG Mobil versiyonu, Google Play Store ve App Store uygulama marketlere yüklendiği günden itibaren büyük kitlelere yayıldı. O kadar başarılı oldu ki Xiaomi ve Asus’un gibi markaların oyun telefonları üretmesinin yolunu açtı.

PUBG Mobile 7 aydır Android ve iOS platformlarından indirilebiliyor. Oyunun her iki platformda toplamda 100 Milyondan fazla indirildi. Aktif olarak 15 Milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılan PUBG Mobil bazı telefonlar tarafından desteklenmiyor. Telefonunuzun özellikleri bu noktada çok önemli aksi halde PUBG mobile uygulamasını telefonunuzda kullanamazsınız.

PUBG Mobile telefonumda neden açılmıyor?

PUBG Mobile son güncellemesi ile birlikte ortalama olarak 1gb alan kaplamaktadır. PUBG Mobil hangi özellikleri istiyor? PUBG Mobile oynayabilmeniz için telefonunuzda en az 1GB kullanılabilir hafıza bulunması ve 2GB ram olması gerekiyor. Cep telefonunuzun ram hafızası 2GB’dan az ise oyunu telefonunuzda açamazsınız. PUBG mobile için minimum özelikler olan bir telefon almadan uygulamayı kullanamazsınız. Telefonunuzun özellikleri PUBG mobile uygulamasını destekliyor ancak oyun açılmıyor ise aşağıdaki yöntemi deneyiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PUBG Mobile oyun açılmıyor hatası nasıl çözülür? PUBG Mobile durduruldu hatası!

Öncelikle PUBG Mobile uygulamasının yeni bir güncellemesi olup olmadığını kontrol ediniz. Yeni güncelleme geldiğinde dosya yapısı değiştiğinden kritik güncellemelerden sonra PUBG mobil açılmaya biliyor. Yeni güncelleme geldi ise öncelikli olarak güncellemeyi tamamlamanızı öneriyoruz. PUBG Mobile neden kasıyor? PUBG Mobile son güncellemeyi yapmadığınızda telefonunuzda kasa bilir.

PUBG Mobile Güncelleme işlemini bitirdikten sonra uygulamayı yeniden açmayı deneyin hala açılmıyor ise PUBG mobile geçmişi temizleme işlem için aşağıdaki adımları uygulayınız.

 • Ayarlar
 • Uygulamalar
 • PUBG Mobile uygulamasını seçiyoruz
 • Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Verileri temizledikten sonra PUBG Mobile uygulamasını açın ön ayarlar yeniden yapılandırılacaktır. Daha sonra oyun açılacaktır keyifli oyunlar.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Perman

  Şubat 10, 2019 at 9:27 pm

  Veri değişti diýe oyundan atıýor neden olabilir

 2. murat

  Mart 23, 2019 at 8:28 pm

  8 plus ta açmıyorsa ne yapacağız ?

 3. Kawa

  Temmuz 20, 2019 at 12:17 pm

  Dosyalarim/android /obb/pubg dosyasini isaretle ve gonder ondan sonra kendi obb ne tasi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar