İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Mobile PUBG Hesabı Nasıl Silinir?

Pubg, Bluehole tarafından yayımlanan, çok oyunculu ve son yılların en çok ilgi çeken video oyunlarından birisidir. Bununla birlikte pubg hesabının nasıl silinebileceği de son günlerde sıkça sorulan sorular arasındadır. Peki mobile pubg hesabı nasıl silinir?

PUBG Mobile’da hesabınızı nasıl sileceğiniz hakkında size uygulayabileceğiniz seçenekleri adım adım tarif edeceğiz. Silmek için tercih edeceğiniz seçeneğe Pubg’ye giriş yaptığınız uygulamaya göre karar vermelisiniz. Pubg mobile hesabınızı tek seferde tamamen silmeniz mümkün değil ancak, uygulayabileceğiniz birkaç geçici yolu yazımızda anlatıldığı gibi dikkatlice uygulayarak Pubg hesabınızı silebilirsiniz.

Mobile PUBG Hesabı Nasıl Silinir?

PUBG hesabınızı silmeden önce şunu bilmelisiniz: Pubg hesabınızdaki tüm verileri kaybedeceksiniz. Oyun hesabınızdaki sahip olduğunuz tüm veriler ve seviyeniz sıfırlanacaktır. Hangi aşamada olursanız olun tüm ilerlemeniz sıfırlanacaktır. Bu nedenle kararınızdan iyice emin olduktan sonra hesabınızı silmenizi tavsiye ederiz. Pubg oyununu yeniden oynamak istediğinizde tekrar en baştan yani sıfırdan oyuna başlamak zorunda kalacaksınız. PUBG Mobile hesabınızı silmek için aşağıdaki seçeneklerden kendiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Pubg Hesabını Google Play hesabını silmek için:

Pubg hesabını Google Play hesap açma seçeneğini tercih ederek açanlar için; Google hesabını Pubg Mobile’dan ayırarak hesabı silmeniz gerekmektedir. Bunun için ise:

* Cihazınızın ayarlar seçeneğine tıklayarak giriş yapın.

 *Açılan pencerede Google’ı bulun ve üzerine tıklayın.

 *Açılan bu sayfada Bağlı Uygulamalar’a tıklayarak Pubg Mobile’ı seçin.

 *Son aşamada Bağlantıyı Kes seçeneğinin üstüne tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Bu adımları uyguladığınızda Pubg Mobile hesap verilerinizi ve Google’daki ilerlemenizi yok etmiş olursunuz.

PUBG Mobile Facebook hesabını silmek için;

Pubg hesabını Facebook hesap açma seçeneğini tercih ederek açanlar için yapmanız gereken şey Facebook hesabınızdan, Pubg Mobile hesabınızı ayırmak olacaktır. Bu ayırma işlemi için ise:

*Kullanmakta olduğunuz cihazınızdan Facebook’u açın ve Ayarlar’a giriş yapın.

* Uygulamalar ve web siteleri seçeneğine girin.

 *Açılan pencerede Pubg Mobile seçeneğini göreceksiniz.

 *Bu aşamada Seçeneğin yanındaki onay kutusuna dokunun.

 *Son aşamada ise Kaldır’a tıklayarak işlemi tamamlayın.

Yukarıda anlatılan adımlar ile, sadece sizin Pubg hesabınızla olan bağlantınızı keseceksiniz. Hesabın kalıcı olarak silinebileceği herhangi bir yol yoktur.

PUBG Mobile hesabını silmek için;

Bulunduğunuz ülkede Genel Veri Koruma Yönetmeliği kanunları uygulanmıyor ise; PUBG Mobile hesabını silmek için, aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

*Cihazınızdan PUBG Mobile’ı açarak, sağ altta bulunan Ayarlar’a girin.

*Basic penceresinden çıkmadan alt taraftaki Müşteri Hizmetleri simgesine tıklayın.

 *Bu sayfada SSS listesi karşınıza çıkacak. GDPR seçeneğini bulun.

 * Burada Sil işlemini ve nasıl yapacağınızı anlatan bazı adımları göreceksiniz.

 *Yada herhangi bir soru-cevabın üstüne tıklayıp ve “memnun değilim” geribildirimi gönderin.

 *Sonrasında PUBG destek ekibi ile sohbet penceresi aracılığıyla görüşebilirsiniz.

* Pubg destek ekibine Pubg hesabınızı nasıl sileceğinizi sorarak yardımalabilirsiniz.

Yazımızda sizler için; pubg hesabınızla ilgili sorununuzu çözebileceğiniz tüm ayrıntılara yer verdik. İçerikte anlatılan adımları dikkatli bir şekilde uygulayınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online, bir dönemi kasıp kavuran oyun olarak hafızalara kazınmış olsa da hala kemik kadrosu değişmemiş ve eski oyuncuların dönem dönem yeni hesap açarak...

Çözüm

Önbellek, bir cihazın, tarayıcının veya uygulamanın daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayan geçici dosyalar için özel bir depolama alanıdır. Bir uygulamayı veya web sitesini...

Çözüm

FPS NEDİR? Frame Per Second kısaca tanımlanacak olursa bir saniyede ekrana aktarılan kare anlamına gelmektedir. Bilgisayar oyunlarında kullanıcılar için en önemli özellik hız, ses...

HABER

Eylül ayında Çinli Tencent firması ile bağlantılı olduğu sebep gösterilerek Hindistan’da yasaklanan PUBG Mobile, ülkede yeniden çıkış yapmaya hazırlanıyor. Yasaklanmadan önce Hindistan’da en popüler...