İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Mobius Finance (MOT) Coin nedir? Geleceği ve Toplam Arz

Mobius protokolü, risk kontrol algoritmamız tarafından desteklenen, herhangi bir sentetik varlık oluşturup ticaretini yapabilen merkezi olmayan bir ticaret platformudur. 

Polygon sayesinde düşük ücretler ve yüksek işlem hızları sunmaktadır.

Mobius Finance (MOT) Coin Nedir?

Mobius Finance’in amacı, ETF, emtialar, hisse senetleri, tahviller gibi zincir dışı varlıklar da dahil olmak üzere herhangi bir finansal aracı destekleyebilen merkezi olmayan, sansürsüz bir ticaret ekosistemine izin veren merkezi olmayan bir çok varlıklı ticaret protokolü oluşturmaktır. Kullanıcılar, teklif odaklı pazarlarımıza dayalı olarak sıfır kayma ve sınırsız likiditenin tadını çıkaracaklar. 

Mobius finans(MOT), gelecekteki piyasa gelişmelerine ve yeniliklere hızla uyum sağlamak için tüm varlık ve finansal araçları benimseyecek şekilde geliştirilecektir. Mobius Finance protokolü, verimli ve düşük maliyetli bir ticaret deneyimi sağlamak için Polygon tabanlı olacaktır.

Mobius Finance Güçlü Özellikleri

  • Poligon üzerine inşa edilmiştir.
  • Alıntı odaklı pazarlar
  • Risk kontrol algoritması
  • Her şeyi takas etme imkanı

Mobius protokolü, kullanıcıların geleneksel hisse senetleri ve emtialar gibi zincir dışı finansal araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir zincirden herhangi bir varlığı tokenleştirmesine olanak tanır.

Mobius Protokolü Nasıl Çalışır?

  • Mobius protokolü, işlemleri için temel olarak Polygon’un ölçeklenebilirlik çözümünü seçecektir.
  • Diğer piyasa çözümleriyle karşılaştırıldığında, Mobius protokolü, kullanıcıların sentetik ekosistemini genişletmek için teminat olarak birden fazla varlık seçmesini sağlayacak.
  • Mobius protokolü, her tür katılımcı için çekici hale getirmek için birden fazla teşvik modeli kullanır.
  • Risk kontrolü ve piyasa istikrarsızlığı sırasındaki herhangi bir kritik durumu hafifletmek için yerleşik bir açık artırma takas havuzuna sahiptir.
  • Otomatik borç dengesi algoritması, küresel borç sorununu çözmeye yardımcı olacak.
  • Oracle fiyatları, protokolün sıfır kayma ve sınırsız likidite sunmasını sağlayacaktır.

Mobius Finance maksimum arz miktarı 100.000.000 Mot token’dir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde arttırılmayacaktır. Mot Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak...

Kripto Para

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak...

Kripto Para

Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir...

Kripto Para

Gate.io borsasında ön satışa başlayacak olan Cpool hakkında temel bilgileri sizlere aktaracağız. Cpool token hakkında en çok merak edilen konu projesi ve toplam arz...