İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Mobius Finance (MOT) Coin nedir? Geleceği ve Toplam Arz

Mobius protokolü, risk kontrol algoritmamız tarafından desteklenen, herhangi bir sentetik varlık oluşturup ticaretini yapabilen merkezi olmayan bir ticaret platformudur. 

Polygon sayesinde düşük ücretler ve yüksek işlem hızları sunmaktadır.

Mobius Finance (MOT) Coin Nedir?

Mobius Finance’in amacı, ETF, emtialar, hisse senetleri, tahviller gibi zincir dışı varlıklar da dahil olmak üzere herhangi bir finansal aracı destekleyebilen merkezi olmayan, sansürsüz bir ticaret ekosistemine izin veren merkezi olmayan bir çok varlıklı ticaret protokolü oluşturmaktır. Kullanıcılar, teklif odaklı pazarlarımıza dayalı olarak sıfır kayma ve sınırsız likiditenin tadını çıkaracaklar. 

Mobius finans(MOT), gelecekteki piyasa gelişmelerine ve yeniliklere hızla uyum sağlamak için tüm varlık ve finansal araçları benimseyecek şekilde geliştirilecektir. Mobius Finance protokolü, verimli ve düşük maliyetli bir ticaret deneyimi sağlamak için Polygon tabanlı olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mobius Finance Güçlü Özellikleri

  • Poligon üzerine inşa edilmiştir.
  • Alıntı odaklı pazarlar
  • Risk kontrol algoritması
  • Her şeyi takas etme imkanı

Mobius protokolü, kullanıcıların geleneksel hisse senetleri ve emtialar gibi zincir dışı finansal araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir zincirden herhangi bir varlığı tokenleştirmesine olanak tanır.

Mobius Protokolü Nasıl Çalışır?

  • Mobius protokolü, işlemleri için temel olarak Polygon’un ölçeklenebilirlik çözümünü seçecektir.
  • Diğer piyasa çözümleriyle karşılaştırıldığında, Mobius protokolü, kullanıcıların sentetik ekosistemini genişletmek için teminat olarak birden fazla varlık seçmesini sağlayacak.
  • Mobius protokolü, her tür katılımcı için çekici hale getirmek için birden fazla teşvik modeli kullanır.
  • Risk kontrolü ve piyasa istikrarsızlığı sırasındaki herhangi bir kritik durumu hafifletmek için yerleşik bir açık artırma takas havuzuna sahiptir.
  • Otomatik borç dengesi algoritması, küresel borç sorununu çözmeye yardımcı olacak.
  • Oracle fiyatları, protokolün sıfır kayma ve sınırsız likidite sunmasını sağlayacaktır.

MOT Coin Nasıl Alınır?

Mobius Finance maksimum arz miktarı 100.000.000 Mot token’dir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde arttırılmayacaktır. Mot Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...