İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Mobius Finance (MOT) Coin nedir? Geleceği ve Toplam Arz

Mobius protokolü, risk kontrol algoritmamız tarafından desteklenen, herhangi bir sentetik varlık oluşturup ticaretini yapabilen merkezi olmayan bir ticaret platformudur. 

Polygon sayesinde düşük ücretler ve yüksek işlem hızları sunmaktadır.

Mobius Finance (MOT) Coin Nedir?

Mobius Finance’in amacı, ETF, emtialar, hisse senetleri, tahviller gibi zincir dışı varlıklar da dahil olmak üzere herhangi bir finansal aracı destekleyebilen merkezi olmayan, sansürsüz bir ticaret ekosistemine izin veren merkezi olmayan bir çok varlıklı ticaret protokolü oluşturmaktır. Kullanıcılar, teklif odaklı pazarlarımıza dayalı olarak sıfır kayma ve sınırsız likiditenin tadını çıkaracaklar. 

Mobius finans(MOT), gelecekteki piyasa gelişmelerine ve yeniliklere hızla uyum sağlamak için tüm varlık ve finansal araçları benimseyecek şekilde geliştirilecektir. Mobius Finance protokolü, verimli ve düşük maliyetli bir ticaret deneyimi sağlamak için Polygon tabanlı olacaktır.

Mobius Finance Güçlü Özellikleri

  • Poligon üzerine inşa edilmiştir.
  • Alıntı odaklı pazarlar
  • Risk kontrol algoritması
  • Her şeyi takas etme imkanı

Mobius protokolü, kullanıcıların geleneksel hisse senetleri ve emtialar gibi zincir dışı finansal araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir zincirden herhangi bir varlığı tokenleştirmesine olanak tanır.

Mobius Protokolü Nasıl Çalışır?

  • Mobius protokolü, işlemleri için temel olarak Polygon’un ölçeklenebilirlik çözümünü seçecektir.
  • Diğer piyasa çözümleriyle karşılaştırıldığında, Mobius protokolü, kullanıcıların sentetik ekosistemini genişletmek için teminat olarak birden fazla varlık seçmesini sağlayacak.
  • Mobius protokolü, her tür katılımcı için çekici hale getirmek için birden fazla teşvik modeli kullanır.
  • Risk kontrolü ve piyasa istikrarsızlığı sırasındaki herhangi bir kritik durumu hafifletmek için yerleşik bir açık artırma takas havuzuna sahiptir.
  • Otomatik borç dengesi algoritması, küresel borç sorununu çözmeye yardımcı olacak.
  • Oracle fiyatları, protokolün sıfır kayma ve sınırsız likidite sunmasını sağlayacaktır.

MOT Coin Nasıl Alınır?

Mobius Finance maksimum arz miktarı 100.000.000 Mot token’dir. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde arttırılmayacaktır. Mot Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

REI Ağı yeni bir proje değil, GXChain’in yükseltilmiş bir versiyonudur. REI, blok zincirinin gelişim eğilimine daha iyi uyum sağlamak ve hafif, Ethereum uyumlu, daha...

Kripto Para

NFT ürünlerinin tüketimi 2021’de patladı ve NFT ürünlerinin satışı bu yıl her çeyrekte inanılmaz miktarlarda artmaya devam edecek gibi duruyor. Reuters’e göre, NFT satışları...

Kripto Para

Shopping.io, kullanıcıların büyük e-ticaret web sitesindeki ürünleri tek bir yerde aramasına, alışveriş yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır! Kripto harcayabilmek için birden fazla sitede hesap...

Kripto Para

Hydraverse, bir metaverse oyna-kazan PVP ejderha yarışı oyunudur. Oyuncular, daha sonra benzersiz ejderhalar yaratan ejderha yumurtalarını açma şansına sahip olurlar. Bu ejderhalar yarışa katılabilir...