İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MODA Coin Nedir? | MODA Coin Hakkında Merak Edilenler

MODA DAO, aracı kesintisinin azaltıldığı, otomatikleştirildiği, iyileştirildiği ve düzenlendiği ve yaratılan değerin token sahiplerine ve ekosisteme geri döndüğü kar amacı gütmeyen bir temel üzerine inşa edilmiştir.

Eğlence, sözleşme ve finansal değer artık tek bir dijital birimde NFT ile değiş tokuş edilebilir. Akış hizmetlerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, müziği dünyanın en zenginleri için çekici bir yatırım aracı haline getirmişti. Şimdi, MODA DAO, yaratıcılar ve hayranlar arasındaki değeri daha önce hiç görülmemiş şekillerde artırmak için bu aracıları ortadan kaldırıyor.

MODA Coin Nedir?

MODA, yalnızca Web3 müziğini ilerletmek ve ses yaratıcıları için daha sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak amacıyla kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak başlatılmıştır. Bu nedenle, belirteç modelinin kendisi, müzik dünyası için ücretsiz ve açık kaynak araçları ve uzun vadeli büyümesini sağlayacak değer yaratan işlevler dengesini içermektedir.

MODA, Web3 dünyasında içerik oluşturan veya tüketen herkes içindir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Music3 Altyapısı ve İçerik Oluşturucu Araçları

MODA, müzik endüstrisinin Web3 teknolojilerinden yararlanarak dünyaya getirdikleri değeri adil ve şeffaf bir şekilde telafi etmeleri için araçlar sunmayı hedefliyor. 

Aşağıdakilerin her birinin DAO tarafından oylanması gerekir:

 • Özgünlük ve ağ etkisi sağlamak için üyelik yapısı
 • Zincir üzerinde müzik kaydını açma
 • Uluslararası Standart İşbirliği Kodu (ISCC) sözleşme oluşturma

dPub — Music3 İçin Bir Yayın Ekosistemi

MODA, eski yapılardan bazılarını yeni, merkezi olmayan, özerk ve son derece modern bir şekilde çoğaltarak müzik endüstrisinin geleceği için yeni bir omurga inşa ediyor. Bu işlevlerden bazıları, belirteç ekonomisi ve DAO’nun geleceği için güçlü değer itici güçlerdir.

 • MODA Yayıncılık’ta her şarkının müzik bestesi ve şarkı yazarlığı tarafı için para kazanma fırsatlarını en üst düzeye çıkarma rolünü oynayan bir (dPub) yayın DAO yapısı vardır.
 • Web3, NFT’ler ve meta evrende ve gezegenin ötesinde sanal performanslar için tasarlanmış küresel, dijital, özerk ve merkezi olmayan bir lisanslama ve tahsilat ajansı oluşturulmuştur.
 • Özerk, DAO tarafından oylanan hibeler ve merkezi olmayan finansman seçenekleri, eski usul albüm ilerlemelerinin yerini almayı hedefliyor.

MODA İnovasyon Laboratuvarı

MODA Labs İnovasyon bölgesi, Web3 ve müziğin geleceğini canlı, gerçek dünya ortamında test etmek için tasarlanmış son derece yenilikçi ve deneysel ürünler üretecektir. Başarılı olduğunda, bu deneyler laboratuvarın dışına çıkacak ve MODA ekosistemine değer katacaktır. 

 • Yayın öncesi müzik tanıtım pazarı
 • Müzik Genesis NFT’leri
 • Kullanıcı tarafından oluşturulan bir içerik gelir paylaşımı motoru
 • NFT tabanlı özerk mikro lisanslama

İleriye dönük olarak, bazı durumlarda geliştirme ödülleri topluluğa kavramları hayata geçirmeye yardımcı olma fırsatı sunabilir. 

MODA Coin Nasıl Alınır?

Moda Token Bilgileri:

 • Token Adı: MODA DAO
 • Token Sembolü: MODA
 • Maksimum arz: 10,000,000
 • Token Türü: Erc20

Moda token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...