İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MODA Coin Nedir? | MODA Coin Hakkında Merak Edilenler

MODA DAO, aracı kesintisinin azaltıldığı, otomatikleştirildiği, iyileştirildiği ve düzenlendiği ve yaratılan değerin token sahiplerine ve ekosisteme geri döndüğü kar amacı gütmeyen bir temel üzerine inşa edilmiştir.

Eğlence, sözleşme ve finansal değer artık tek bir dijital birimde NFT ile değiş tokuş edilebilir. Akış hizmetlerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, müziği dünyanın en zenginleri için çekici bir yatırım aracı haline getirmişti. Şimdi, MODA DAO, yaratıcılar ve hayranlar arasındaki değeri daha önce hiç görülmemiş şekillerde artırmak için bu aracıları ortadan kaldırıyor.

MODA Coin Nedir?

MODA, yalnızca Web3 müziğini ilerletmek ve ses yaratıcıları için daha sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak amacıyla kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak başlatılmıştır. Bu nedenle, belirteç modelinin kendisi, müzik dünyası için ücretsiz ve açık kaynak araçları ve uzun vadeli büyümesini sağlayacak değer yaratan işlevler dengesini içermektedir.

MODA, Web3 dünyasında içerik oluşturan veya tüketen herkes içindir.

Music3 Altyapısı ve İçerik Oluşturucu Araçları

MODA, müzik endüstrisinin Web3 teknolojilerinden yararlanarak dünyaya getirdikleri değeri adil ve şeffaf bir şekilde telafi etmeleri için araçlar sunmayı hedefliyor. 

Aşağıdakilerin her birinin DAO tarafından oylanması gerekir:

 • Özgünlük ve ağ etkisi sağlamak için üyelik yapısı
 • Zincir üzerinde müzik kaydını açma
 • Uluslararası Standart İşbirliği Kodu (ISCC) sözleşme oluşturma

dPub — Music3 İçin Bir Yayın Ekosistemi

MODA, eski yapılardan bazılarını yeni, merkezi olmayan, özerk ve son derece modern bir şekilde çoğaltarak müzik endüstrisinin geleceği için yeni bir omurga inşa ediyor. Bu işlevlerden bazıları, belirteç ekonomisi ve DAO’nun geleceği için güçlü değer itici güçlerdir.

 • MODA Yayıncılık’ta her şarkının müzik bestesi ve şarkı yazarlığı tarafı için para kazanma fırsatlarını en üst düzeye çıkarma rolünü oynayan bir (dPub) yayın DAO yapısı vardır.
 • Web3, NFT’ler ve meta evrende ve gezegenin ötesinde sanal performanslar için tasarlanmış küresel, dijital, özerk ve merkezi olmayan bir lisanslama ve tahsilat ajansı oluşturulmuştur.
 • Özerk, DAO tarafından oylanan hibeler ve merkezi olmayan finansman seçenekleri, eski usul albüm ilerlemelerinin yerini almayı hedefliyor.

MODA İnovasyon Laboratuvarı

MODA Labs İnovasyon bölgesi, Web3 ve müziğin geleceğini canlı, gerçek dünya ortamında test etmek için tasarlanmış son derece yenilikçi ve deneysel ürünler üretecektir. Başarılı olduğunda, bu deneyler laboratuvarın dışına çıkacak ve MODA ekosistemine değer katacaktır. 

 • Yayın öncesi müzik tanıtım pazarı
 • Müzik Genesis NFT’leri
 • Kullanıcı tarafından oluşturulan bir içerik gelir paylaşımı motoru
 • NFT tabanlı özerk mikro lisanslama

İleriye dönük olarak, bazı durumlarda geliştirme ödülleri topluluğa kavramları hayata geçirmeye yardımcı olma fırsatı sunabilir. 

MODA Coin Nasıl Alınır?

Moda Token Bilgileri:

 • Token Adı: MODA DAO
 • Token Sembolü: MODA
 • Maksimum arz: 10,000,000
 • Token Türü: Erc20

Moda token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io, CWEB token projesini kısa bir Startup aşamasının ardından listeye ekledi. Bu yazımızda CWEB hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...