İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MoonieNFT (MNY) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Gete.io borsası ön satış için yeni kripto paraları duyurdu. MNY coin ön satışa açılan kripto paralardan bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. Bu yazımızda MNY coin hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

MoonieNFT, NFT’lerin potansiyelinin gerçekleştirildiği yenilikçi bir Play to Kazanma platformudur.

MNY Coin Nedir?

MoonieNFT, oyunlaştırılmış DeFi ekosisteminde her NFT’nin %100 kullanılabilir olduğu bir OYNAMAK İÇİN KAZANMA platformudur. Moonie’nizle Fiyat Yarışlarına katılabilir , Araştırma Laboratuvarı’nda getiri elde edebilir ve diğer Moonie’lerle rekabet ederken oyunlar oynayabilir ve En İyi 100 skor tablosuna girerek ödül kazanabilirsiniz.

Güzel tasarım ve oyunlaştırılmış verim çiftçiliği sayesinde hem eğlenebilir hem de gelir elde edebilirsiniz.

  • Fiyat Yarıştırma: Her yarışta büyük garantili ödüller! Bir Moonie alın, rokete girin ve Ay’a giden yarışa katılın. Tekneye bindikten sonra 100.000$’lık büyük ödülü kazanmak için yarışacaksınız.
  • Araştırma Laboratuvarı: NFT’lerinizi veya USDT’nizi depozito olarak kullanarak Araştırma Laboratuvarına girin ve anında ödül kazanmaya hak kazanın. Ödüller, mevduatlardan kazanılan faizden oluşur.
  • Atari Oyunları: NFT’lerinizle Moonieverse’e katılın ve Moonie Arcade’de kazanmak için oynayın. Moonies’inizin seviyesini yükseltin ve 30 000$’lık ödül kazanmak için lider tablosunun zirvesine çıkın.

MNY coin MoonieNFT’nin oyun içi yardımcı belirtecidir. MoonieNFT platformundaki tüm işlemler için (yarışlara girme, stake, satın alma, ödüller) MNY belirteci kullanılmaktadır.

MNY maksimum arz miktarı 2.000.000.000 MNY token’dir.

MNY Coin Nasıl Alınır?

MNY token Uniswap ve PancakeSwap platformlarından takas yöntemi ile satın alınabilir. Borsadan satın almak isterseniz Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io, CWEB token projesini kısa bir Startup aşamasının ardından listeye ekledi. Bu yazımızda CWEB hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...