İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MoonieNFT (MNY) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Gete.io borsası ön satış için yeni kripto paraları duyurdu. MNY coin ön satışa açılan kripto paralardan bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. Bu yazımızda MNY coin hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

MoonieNFT, NFT’lerin potansiyelinin gerçekleştirildiği yenilikçi bir Play to Kazanma platformudur.

MNY Coin Nedir?

MoonieNFT, oyunlaştırılmış DeFi ekosisteminde her NFT’nin %100 kullanılabilir olduğu bir OYNAMAK İÇİN KAZANMA platformudur. Moonie’nizle Fiyat Yarışlarına katılabilir , Araştırma Laboratuvarı’nda getiri elde edebilir ve diğer Moonie’lerle rekabet ederken oyunlar oynayabilir ve En İyi 100 skor tablosuna girerek ödül kazanabilirsiniz.

Güzel tasarım ve oyunlaştırılmış verim çiftçiliği sayesinde hem eğlenebilir hem de gelir elde edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Fiyat Yarıştırma: Her yarışta büyük garantili ödüller! Bir Moonie alın, rokete girin ve Ay’a giden yarışa katılın. Tekneye bindikten sonra 100.000$’lık büyük ödülü kazanmak için yarışacaksınız.
  • Araştırma Laboratuvarı: NFT’lerinizi veya USDT’nizi depozito olarak kullanarak Araştırma Laboratuvarına girin ve anında ödül kazanmaya hak kazanın. Ödüller, mevduatlardan kazanılan faizden oluşur.
  • Atari Oyunları: NFT’lerinizle Moonieverse’e katılın ve Moonie Arcade’de kazanmak için oynayın. Moonies’inizin seviyesini yükseltin ve 30 000$’lık ödül kazanmak için lider tablosunun zirvesine çıkın.

MNY coin MoonieNFT’nin oyun içi yardımcı belirtecidir. MoonieNFT platformundaki tüm işlemler için (yarışlara girme, stake, satın alma, ödüller) MNY belirteci kullanılmaktadır.

MNY maksimum arz miktarı 2.000.000.000 MNY token’dir.

MNY Coin Nasıl Alınır?

MNY token Uniswap ve PancakeSwap platformlarından takas yöntemi ile satın alınabilir. Borsadan satın almak isterseniz Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...