İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MoonieNFT (MNY) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Gete.io borsası ön satış için yeni kripto paraları duyurdu. MNY coin ön satışa açılan kripto paralardan bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. Bu yazımızda MNY coin hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

MoonieNFT, NFT’lerin potansiyelinin gerçekleştirildiği yenilikçi bir Play to Kazanma platformudur.

MNY Coin Nedir?

MoonieNFT, oyunlaştırılmış DeFi ekosisteminde her NFT’nin %100 kullanılabilir olduğu bir OYNAMAK İÇİN KAZANMA platformudur. Moonie’nizle Fiyat Yarışlarına katılabilir , Araştırma Laboratuvarı’nda getiri elde edebilir ve diğer Moonie’lerle rekabet ederken oyunlar oynayabilir ve En İyi 100 skor tablosuna girerek ödül kazanabilirsiniz.

Güzel tasarım ve oyunlaştırılmış verim çiftçiliği sayesinde hem eğlenebilir hem de gelir elde edebilirsiniz.

  • Fiyat Yarıştırma: Her yarışta büyük garantili ödüller! Bir Moonie alın, rokete girin ve Ay’a giden yarışa katılın. Tekneye bindikten sonra 100.000$’lık büyük ödülü kazanmak için yarışacaksınız.
  • Araştırma Laboratuvarı: NFT’lerinizi veya USDT’nizi depozito olarak kullanarak Araştırma Laboratuvarına girin ve anında ödül kazanmaya hak kazanın. Ödüller, mevduatlardan kazanılan faizden oluşur.
  • Atari Oyunları: NFT’lerinizle Moonieverse’e katılın ve Moonie Arcade’de kazanmak için oynayın. Moonies’inizin seviyesini yükseltin ve 30 000$’lık ödül kazanmak için lider tablosunun zirvesine çıkın.

MNY coin MoonieNFT’nin oyun içi yardımcı belirtecidir. MoonieNFT platformundaki tüm işlemler için (yarışlara girme, stake, satın alma, ödüller) MNY belirteci kullanılmaktadır.

MNY maksimum arz miktarı 2.000.000.000 MNY token’dir.

MNY Coin Nasıl Alınır?

MNY token Uniswap ve PancakeSwap platformlarından takas yöntemi ile satın alınabilir. Borsadan satın almak isterseniz Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...