İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MoonieNFT (MNY) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Gete.io borsası ön satış için yeni kripto paraları duyurdu. MNY coin ön satışa açılan kripto paralardan bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. Bu yazımızda MNY coin hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

MoonieNFT, NFT’lerin potansiyelinin gerçekleştirildiği yenilikçi bir Play to Kazanma platformudur.

MNY Coin Nedir?

MoonieNFT, oyunlaştırılmış DeFi ekosisteminde her NFT’nin %100 kullanılabilir olduğu bir OYNAMAK İÇİN KAZANMA platformudur. Moonie’nizle Fiyat Yarışlarına katılabilir , Araştırma Laboratuvarı’nda getiri elde edebilir ve diğer Moonie’lerle rekabet ederken oyunlar oynayabilir ve En İyi 100 skor tablosuna girerek ödül kazanabilirsiniz.

Güzel tasarım ve oyunlaştırılmış verim çiftçiliği sayesinde hem eğlenebilir hem de gelir elde edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Fiyat Yarıştırma: Her yarışta büyük garantili ödüller! Bir Moonie alın, rokete girin ve Ay’a giden yarışa katılın. Tekneye bindikten sonra 100.000$’lık büyük ödülü kazanmak için yarışacaksınız.
  • Araştırma Laboratuvarı: NFT’lerinizi veya USDT’nizi depozito olarak kullanarak Araştırma Laboratuvarına girin ve anında ödül kazanmaya hak kazanın. Ödüller, mevduatlardan kazanılan faizden oluşur.
  • Atari Oyunları: NFT’lerinizle Moonieverse’e katılın ve Moonie Arcade’de kazanmak için oynayın. Moonies’inizin seviyesini yükseltin ve 30 000$’lık ödül kazanmak için lider tablosunun zirvesine çıkın.

MNY coin MoonieNFT’nin oyun içi yardımcı belirtecidir. MoonieNFT platformundaki tüm işlemler için (yarışlara girme, stake, satın alma, ödüller) MNY belirteci kullanılmaktadır.

MNY maksimum arz miktarı 2.000.000.000 MNY token’dir.

MNY Coin Nasıl Alınır?

MNY token Uniswap ve PancakeSwap platformlarından takas yöntemi ile satın alınabilir. Borsadan satın almak isterseniz Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...