İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Moss Carbon Credit (MCO2) Coin Nedir? | MCO2 Coin Bilgileri

MCO2 coin, halehazırda Coinbase, Bkex, ProBit, NovaDax ve Gemini borsalarında işlem görmektedir. Son olarak Gate.io listesine eklenmesi ile kullanıcıların dikkatini bir kez daha çekmeyi başarmıştır.

Bu yazımızda MCO2 coin hakkında bilgiler ve yorumlardan bahsedeceğiz.

MOSS’un misyonu, iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve Amazon Ormanını korumaktır. MOSS, kuruluşundan bu yana sadece bir yıl içinde 1,3 milyondan fazla karbon kredisi ticareti yaptı ve dolaylı olarak 1 milyon hektar Amazon ormanını korudu.

MOSS, MCO2 belirteçleri aracılığıyla karbon kredisi piyasasının demokratikleştirilmesini ve geliştirilmesini içeren bir piyasa çözümü aracılığıyla çevrenin korunmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek için MOSS, Amazon Ormanı’ndaki yüksek kaliteli çevre projelerinden ve atmosfere CO2 emisyonlarını önleyen veya yakalayan karbon kredileri satın alır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Moss, şirketlerin ve bireylerin bu kredileri %100 dijital platformunda satın almalarına izin vererek, blok zinciri kullanarak tarihsel olarak karmaşık bir süreci basit ve şeffaf hale getiriyor.

MCO2 Coin Nedir?

MCO2 Token, karbon kredilerini erişilebilir, programlanabilir ve şekillendirilebilir hale getirir. MCO2 Token, karbon dengelemesini demokratikleştirir, çevrenin korunması ve Sera Gazı Emisyonunun azaltılması için fonları büyük ölçüde artırır.

1 MCO2 Token = VCS sertifikalı bir çevre projesinden (ormancılık, enerji, biyokütle, vb.) 1 karbon kredisi

Şuan için dolaşımda 2.851.014 MCO2 token bulunmaktadır.

MCO2 Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

MCO2 coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....