İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Moss Carbon Credit (MCO2) Coin Nedir? | MCO2 Coin Bilgileri

MCO2 coin, halehazırda Coinbase, Bkex, ProBit, NovaDax ve Gemini borsalarında işlem görmektedir. Son olarak Gate.io listesine eklenmesi ile kullanıcıların dikkatini bir kez daha çekmeyi başarmıştır.

Bu yazımızda MCO2 coin hakkında bilgiler ve yorumlardan bahsedeceğiz.

MOSS’un misyonu, iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve Amazon Ormanını korumaktır. MOSS, kuruluşundan bu yana sadece bir yıl içinde 1,3 milyondan fazla karbon kredisi ticareti yaptı ve dolaylı olarak 1 milyon hektar Amazon ormanını korudu.

MOSS, MCO2 belirteçleri aracılığıyla karbon kredisi piyasasının demokratikleştirilmesini ve geliştirilmesini içeren bir piyasa çözümü aracılığıyla çevrenin korunmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek için MOSS, Amazon Ormanı’ndaki yüksek kaliteli çevre projelerinden ve atmosfere CO2 emisyonlarını önleyen veya yakalayan karbon kredileri satın alır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Moss, şirketlerin ve bireylerin bu kredileri %100 dijital platformunda satın almalarına izin vererek, blok zinciri kullanarak tarihsel olarak karmaşık bir süreci basit ve şeffaf hale getiriyor.

MCO2 Coin Nedir?

MCO2 Token, karbon kredilerini erişilebilir, programlanabilir ve şekillendirilebilir hale getirir. MCO2 Token, karbon dengelemesini demokratikleştirir, çevrenin korunması ve Sera Gazı Emisyonunun azaltılması için fonları büyük ölçüde artırır.

1 MCO2 Token = VCS sertifikalı bir çevre projesinden (ormancılık, enerji, biyokütle, vb.) 1 karbon kredisi

Şuan için dolaşımda 2.851.014 MCO2 token bulunmaktadır.

MCO2 Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

MCO2 coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...