İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

My Neighbor Alice (ALICE) Coin nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

Binance Launchpad kategorisine eklendiği andan itibaren kripto paraya ilgi duyan kullanıcılar “alice token nedir, alice coin ne işe yarıyor, alice coin hangi alanda kullanılıyor, alice oyunu nasıl oynanır, alice hangi ülkenin” sorularına yanıt arıyorlar. Bu makalemizde Alice token hakkındaki bir çok soruyu yanıtlamaya çalışacağız.

Alice, herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlarla tanışabileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor – oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve NFT’leri toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

Alice, topluluk tarafından yönetilen Topluluk Konseyi adlı kendi Merkezi Olmayan organizasyonu ile gerçek anlamda kullanıcıya ait bir oyun olmayı hedefliyor. Toplu olarak, kullanıcılar ada satışlarından, oyun içi varlık satışlarından ve geleneksel oyun dağıtım kanallarından elde edilen gelirin kullanımına karar verebilir. Bu arada, proje geliştirme programına ve jeton geri alım planlarına da karar verebilirler. “

Temel Oyun Özellikleri

 • Avatarlar

Her oyuncu, oyunda bir avatar ile temsil edilir ve oyuncular, avatar aracılığıyla diğerleriyle etkileşime girebilir. Oyuncular ayrıca avatarı farklı varlıklar yükleyerek değiştirebilirler.

 • Sanal Adalar

Oyunda, oyuncular Alice’ten veya pazaryerinden sanal arsalar satın alabilirler. Evrende kıt bir arsa arzı var ve her bir arazi parçası NFT tokenleri şeklinde temsil ediliyor.

 • Oyun İçi Varlıklar

Oyuna yerleştirilebilecek oyun içi varlıklar var ve bunlar pazardan satın alınabiliyor. Bunların arasında oyuncunun avatarı için evler, hayvanlar, sebzeler, süslemeler veya kozmetik ürünler.

 • ALICE Coin

Alice jetonu oyunun ana para birimidir, oyuncuların NFT’leri takas etmelerini, arazi satın almalarını ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmalarını sağlar.

ALICE Coin Kullanımı

 • Oyun Öğeleri Satın Alın

ALICE, avatar için oyun içi varlıklar, arazi ve kozmetik satın almak için kullanılabilir.

 • Kazanmak için oyna

Kullanıcılar, yarışmalar gibi farklı oyun içi etkinliklere katılarak ALICE jetonları kazanabilirler.

 • Staking Ödülleri

ALICE jetonu sistemde stake etme ödülleri kazanmak için kullanılabilir. Kullanıcıları token tutmaya ve ekosistemi desteklemeye teşvik etmek için tasarlanmıştır.

 • Yönetim

Token sahipleri, gelirlerin kullanımına, oyun geliştirmeye ve büyümeye karar veren merkezi olmayan yönetişim sürecine katılabilir.

Oyun Ne Zaman Çıkacak?

Erken ALICE yatırımcıları Ocak 2021’de Steam oyun testine katılmaya davet edilecekler. Zamanla, Alice’ye çeşitli oyun içi özellikler eklenecek. Tam oyunun 2022 baharında çıkmasını bekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alice, oynaması ücretsiz bir oyundur. Bununla birlikte, avatarlarınızı ve sanal arsalarınızı özelleştirmek için çeşitli oyun içi öğeler satın almanız önerilecektir.

ALICE Coin Nedir? ALICE Coin Yorum

ALICE, pazarda oyun içi öğeler ve NFT satın almak için kullanacağınız ve yarışmalar ve görevler sırasında ödül olarak kazanmak için kullanacağınız bir oyun içi para birimidir. Dahası, bir ALICE jetonuna sahip olmak, bir ödül karşılığında bu jetonları paylaşmanıza ve Topluluk Konseyi aracılığıyla yönetişim sürecine katılmanıza olanak tanır.

ALICE coin sanal oyunlarda ödül programında ve yönetimde kullanılan diğer kripto para birimleri gibi projenin ilerleyişine göre ciddi değer bulabilir. Tabi ki bu projenin sağlam temelleri üzerinde devam etmesine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

ALICE Coin Toplam Arz Ne Kadar?

Proje, ALICE token arzının %21’inin 0.100 USD / ALICE’dan ve %0.80’inin 0.125 USD / ALICE’tan satıldığı iki tur jeton satışından 2.2MM USD gelir elde etti.
Toplam ALICE arzı 100.000.000’dir ve Binance’de listelendiğinde dolaşımdaki arz% 17.40 olacaktır.

Alice Hangi DeFi Özelliklerini İçerir?

Alice içindeki stratejik vizyonlarımızdan biri en kararlı ve motive oyuncular için parasal teşvikler yaratmaktır. Oyundaki temel DeFi unsurları şunları içerir: 

 • NFT: Arazi, evler, bitkiler, hayvanlar ve diğerleri gibi oyun içi öğeler şeklinde sunulan NFT’ler veya fungible olmayan jetonlar. 
 • Oyuncular, ALICE jetonlarını stake edebilecek ve bir stake getirisi alabilecekler 
 • NFT teminatı. Bir kullanıcı sistemden NFT satın aldığında, satın alma fiyatının bir yüzdesi NFT ile ilişkili özel bir teminat hesabına gidebilir. Kullanıcı daha sonra kilitli teminata eşdeğer fiyat (veya bunun belirli bir yüzdesi) karşılığında onu sisteme geri satma (yani NFT’yi yok etme) seçeneğine sahiptir. Bu, NFT değerinin belirli bir eşiğin altına düşemeyeceğini garanti eder. 
 • Arazi dahil NFT’ler, kiralama sürecini ve gereksinimlerini yönetecek özel bir akıllı sözleşme ile diğer oyunculara kiralanabilir.

ALICE Coin 15 Mart 2021 tarihinde Binance borsasında alım satıma açılacaktır. Alım satım işlemleri için Binance’a kayıt olabilir borsaya çıktığı ilk günlerde yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz.

ALICE coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...