İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MYRA Coin Nedir? | Mytheria Nedir? | MYRA Coin Bilgileri

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur.

GODFORGE, sanat yapıtlarınızı özgürce sergileyebileceğiniz ve hatta kendi karakterlerinizi oluşturabileceğiniz özel bir topluluktur. Sanat eserlerinizin ticareti ve açık artırması yapılabildiği için cazip gelirler elde edebilirsiniz. Resminiz, bir oylama sistemi aracılığıyla oyun evrenine dahil edilmek üzere seçilebilir.

Mytheria Oyunu Özellikleri

 • Oynaması Ücretsiz: Giriş engeli olmadan, sizin ve arkadaşlarınızın oyuna katılmanızı ve oynamanızı engelleyecek hiçbir şey yok
 • Ticaret Ve Müzayede: Kendi kartlarına sahipsiniz. Kartlarınız blok zincirinde güvendedir. Nadir kartları toplayın, destenizi oluşturun ve topluluk üyeleriyle pazarda ticaret yapın.
 • Yeni Karakter Oluştur: Kendi karakterlerinizi oluşturarak mitolojilerinizi ve kültürlerinizi geliştirin. Oynaması eğlenceli, dünyadaki herkes tarafından sevilen ve kazançlı bir karakter oluşturmak için gerekenlere sahip misiniz? GodForge’a katılın ve sanat eserinizi gönderin.
 • Şampiyon Temelli Kart Oyunu: Oynanış basit ama her savaşta kendi stratejine karar vermelisin. Diğer Panteonlardan karakterleri birleştir, Kazanan olmak için karakterlerin ve ölümlülerin pozisyonunu değiştir.

Çeşitli Oyun Modlarıyla Oyna Kazan

 • PVE: Karakterlerinizi yükseltin ve sonsuz zorlukların üstesinden gelin. Ne kadar yüksek rütbeye tırmanırsanız, o kadar büyük ödül alırsınız.
 • PVP: Küresel oyunculara karşı ittifak destenizi ve stratejik becerilerinizi test ettiğiniz Rekabetçi Mod Her Sezonun zirvesinde kalarak MYRA kazanın.
 • SAVAŞ ROYALE: Diğer 7 oyuncuya karşı kaotik eğlencedir. Ayakta kalan son kişi olun ve tüm ödülleri kazanın.
 • E-SPOR: Her bölgedeki en iyi oyuncular, kitle fonlaması yapılan bir ödül aracıyla Mytheria’nın küresel turnuvalarına katılacaktır.

Mytheria Oynaması Ücretsiz Mi?

Tüm yeni oyunculara, başlangıç ​​destesini oluşturan 40 ayrı kart ücretsiz olarak verilir.
Bunlardan çok daha fazla oynama yolu vardır ve sadece oyunu oynayarak paketlerin ve kartların kilidini açabilirsiniz. PvP modunda kazanarak seviye atlamak size ödüller verecektir.

MYRA Coin Nedir?

MYRA, oyundaki yerel para birimidir. Jeton sahiplerinin oynamasına, yatırım yapmasına ve ayrıca oyunun bir parçası olmasına izin verir. Sabit bir MYRA jeton kaynağı vardır.

MYRA Maksimum Arz Miktarı: 200.000.000 MYRA

Advertisement. Scroll to continue reading.

MYRA ekonomisi, oyuncular ve oyun arasındaki etkileşimi teşvik etmek ve en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Mytheria’daki belirli eylemler için oyuncular MYRA ile ödüllendirilecek.

Oyunu MYRA jetonunuz olmadan da oynayabilirsiniz. Ancak, Marketplace’te kart takası yapmak istiyorsanız, kart satmak için bir cüzdana ve kart satın almak için MYRA jetonuna ihtiyacınız olacak.

MYRA Token’i Nerede Kullanabilirsiniz?

MYRA jetonunu 4 durumda kullanabilirsiniz:

 1. Oyuncu Ödülü: MYRA, oyuncuları elde tutmayı artırmak, çekişi sürdürmek ve oynayarak kazanın yolunu sağlamak için oyun ödülleri olarak verilen, takas edilebilir bir oyun içi para birimidir.
 2. Ödemeler: MYRA, oyuncuların oyundaki varlıkları ve kartları satın almak için kullandıkları oyun para birimidir. Bu, kartları yükseltmek ve diğer oyun içi etkinlikleri gerçekleştirmek için de kullanılabilir.
 3. Düzenleyici Ekonomi: MYRA, sürdürülebilir bir kazan-kazan ekonomisi oluşturmanın ve botlara karşı koruma sağlamanın kritik bir parçasını oluşturur.
 4. Yönetim: MYRA’ya sahip olmak, bir oyuncunun teklifler ve oylama şemasıyla merkezi olmayan bir organizasyon aracılığıyla yönetişim sürecine katılmasını sağlar.

MYRA Coin Nasıl Alınır?

MYRA coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...