İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Mysterium (MYST) coin nedir?

Mysterium Network , merkezi olmayan bir VPN’dir. Mysterium Network‘un amacı, bir blok köprü teknolojisi ile çalışan bir VPN kullanarak merkezi olmayan, güvenli bir internet erişimi sağlamaktır.

Mysterium Network, VPN sağlamayı nasıl planlıyor? Mysterium Network, diğer blok tabanlı platformlar gibi VPN dünyasını da demokratikleştirmek istiyor. Bunu kullanılmayan ağ trafiğiniz için AirBnB gibi düşünün. Kullanılmayan ağ kapasitesini dünya çapındaki kullanıcılara kiralamak için para alabilirsiniz.

Şirket Robertas Visinskis tarafından kuruldu. Mysterium Network, şimdiye kadar Bitcoin, Suisse AG, MME ve TokenMarket ile ortaklık kurdu.

Mysterium Network Nasıl Çalışır?

Mysterium Network, Ethereum blok zincirini kullanıyor. Kullanıcılar, anonim bir VPN hizmetine ihtiyaç duyan kullanıcılar için kullanılmayan ağ kapasitesini ortak ağa satabilirler.
Resmi Mysterium Network web sitesinde açıklandığı gibi, platform “açık kaynaklı bir ağdır ve ihtiyaç duyanlar için güvenli bir bağlantı sağlarken herkesin kullanılmayan ağ trafiğini kiralamasına izin verir”.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mysterium Networkü bir pazar gibi düşünün . Pazar, herkesin kullanılmayan ağ trafiğini satan bir sağlayıcı olarak veya diğer Mysterium Şebeke sağlayıcılarından VPN hizmeti satın alan bir müşteri olarak ağa katılmasına izin veren açık kaynaklı bir yazılımdır.

Platform, P2P blok zincir Akıllı Sözleşmeler, Devlet Kanalları ve diğer kriptokrasi tarzı teknolojiler etrafında dönen karmaşık bir mimari üzerine kuruludur.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar