İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NAGA (NGC) coin nedir? Naga Wallet faktörü ve yenilikler!

Alman Finansal teknoloji şirketi NAGA GROUP tarafından 2017 yılında üretilip piyasaya sürülen NAGA Coin piyasada ki yatırımcılara güven veren en popüler COIN ‘ ler arasındadır. Popülerliği kısa sürede artmış olan NAGA coin popüler borsalarda kendine yer bulmakta zorlanmamıştır.

NAGA Coin ICO’nun ilk aşamalarında dahi dünya devi şirketlerden ciddi yatırım almıştır. Piyasaya çıktığında bu yatırımlar sayesinde hızla yükselişe geçmiştir.

Naga Wallet nedir?

Kripto alanında birkaç ay çalıştıktan sonra NAGA, kripto dünyasının yeni başlayanlar için oldukça kafa karıştırıcı olduğunu fark etti. Çoğu durumda, endüstrinin ezici doğası bazılarının kaçmasına neden oluyor. Bu nedenle NAGA yeni başlayanlar için daha basit ve güvenli bir cüzdan oluşturma kararı verdi. Bu cüzdan ile dijital paranızı ve şifrenizi kolayca değiştirebilir, transfer işlemlerini hızlı ve basit olarak yapabilirsiniz.

NAGA Wallet herkesin aynı anda çeşitli dijital ödemeleri kontrol edilmesini sağlayan çoklu para birimlerini destekleyen ödeme cüzdanıdır. Aslına bakılırsa yeni kripto para birimleri ile tam entegre çalışan ilk dijital cüzdan diyebiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NAGA Wallet, sıkı güvenlik önlemleri ile tasarlandı. Bunun için merkezi olmayan bir veri depolama kullandılar bu sayede cüzdandaki paraların her zaman güvenli olmasını sağlanıyor.

Bu cüzdan ile kullanıcılar 1200’den fazla coin’i aynı cüzdanda tutabilir, depolayabilir ve çekebilir. Naga Wallet bu özelliği sayesinde uyumluluk sorunları nedeniyle kripto tutmak için birden fazla cüzdan sahibi olmanın zorluklarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

NGC coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar