İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Naka Bodhi (NBOT) Coin Nedir? | NBOT coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından NBOT coin hakkında bilgiler, haber ve yorumlar kullanıcılar tarafından sıklıkla arattırılmaya başlandı. Bu yazımızda NBOT coin hakkındaki bilgileri ve görüşlerimizi sizlere aktarmaya çalışacağız.

İlk izlenim olarak NBOT coin hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak neredeyse imkansız. Kendi web sitelerinde bile bir kaç satır açıklama dışında hiçbir bilgi bulunmuyor. Özellikle böyle büyük borsaların kripto para birimleri geniş topluluklara ulaşmadan listeleme yapması çok riskli görünüyor.

Merkezi olmayan bir tahmin piyasası olan Bodhi projesi, QTUM ve Ethereum blok zincirinden kendi blok zinciri olan Naka Zincirine geçirildi.

Platformu öne çıkaran başlıca özellikler:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Naka Chain’in yerel simgesi, her zaman 1$’a sabitlenen bir yardımcı program simgesidir.
  • Her işlem 3 saniye içinde işlenecektir.
  • Normal bir işlem, yalnızca bir alt sent işlem ücretine mal olur.
  • Naka Zincirindeki herhangi bir varlığı oldukça hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

NBOT Coin Nedir?

Naka Bodhi Token (NBOT), Naka Zinciri için yönetim belirtecidir. Orijinal iki jeton (BOT ve BOE), 1 BOT = 0.59 NBOT ve 1 BOE = 0.41 NBOT sabit oranıyla birleştirildi.

NBOT maksimum token arzı 100.000.000 NBOT olarak açıklandı. Şuan için dolaşımda 70.000.000 NBOT bulunmaktadır. Arz miktarı incelendiğinde kripto paranın şuan ki birim fiyatı oldukça düşük görünüyor.

NBOT Coin Nasıl Alınır?

NBOT Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...