İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Naka Bodhi (NBOT) Coin Nedir? | NBOT coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından NBOT coin hakkında bilgiler, haber ve yorumlar kullanıcılar tarafından sıklıkla arattırılmaya başlandı. Bu yazımızda NBOT coin hakkındaki bilgileri ve görüşlerimizi sizlere aktarmaya çalışacağız.

İlk izlenim olarak NBOT coin hakkında internette detaylı bir bilgi bulmak neredeyse imkansız. Kendi web sitelerinde bile bir kaç satır açıklama dışında hiçbir bilgi bulunmuyor. Özellikle böyle büyük borsaların kripto para birimleri geniş topluluklara ulaşmadan listeleme yapması çok riskli görünüyor.

Merkezi olmayan bir tahmin piyasası olan Bodhi projesi, QTUM ve Ethereum blok zincirinden kendi blok zinciri olan Naka Zincirine geçirildi.

Platformu öne çıkaran başlıca özellikler:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Naka Chain’in yerel simgesi, her zaman 1$’a sabitlenen bir yardımcı program simgesidir.
  • Her işlem 3 saniye içinde işlenecektir.
  • Normal bir işlem, yalnızca bir alt sent işlem ücretine mal olur.
  • Naka Zincirindeki herhangi bir varlığı oldukça hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

NBOT Coin Nedir?

Naka Bodhi Token (NBOT), Naka Zinciri için yönetim belirtecidir. Orijinal iki jeton (BOT ve BOE), 1 BOT = 0.59 NBOT ve 1 BOE = 0.41 NBOT sabit oranıyla birleştirildi.

NBOT maksimum token arzı 100.000.000 NBOT olarak açıklandı. Şuan için dolaşımda 70.000.000 NBOT bulunmaktadır. Arz miktarı incelendiğinde kripto paranın şuan ki birim fiyatı oldukça düşük görünüyor.

NBOT Coin Nasıl Alınır?

NBOT Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...