İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NANO (RaiBlocks) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

NANO ( RaiBlocks ) coin nedir?

Nano, daha önce RaiBlocks olarak bilinir. Her kullanıcının kendi blok zincirini koruduğu şifreleme teknolojisi üzerine yeni bir platformdur. Madencilik işleminden kaçınarak sınırlı (veya sıfır) ücretlerle anlık işlem süreleri sunmayı ve aynı zamanda ana ağ ve yüksek CPU ve enerji kullanımı ile senkronizasyona olan bağımlılığını azaltmayı hedefliyor. Bunu yaparak, dünya çapında gerçek ve kullanışlı bir para birimi olarak hareket etmeye çalışmaktadır. Her işlemin boyutuna veya ağa bağlı herhangi bir kullanıcının hesaplama kapasitesine bakılmaksızın bunu gerçekleştirme hedefindeler.

Nano Tarihi

RaiBlocks ilk olarak Şubat 2016’da, yüksek işlem ücretleri ve uzun onaylanma süreleri gibi klasik blok zincir yapılarına özgü birçok sorunun çözümünde bir arastirmada, bitcoin meraklısı Colin LeMahieu tarafından serbest bırakıldı. Bunu yaparken, veri iletimini bloke etmeye yönelik benzersiz bir yaklaşım kullanarak kriptokrasitesini kısmen icat etti.

Nano Nasıl Çalışır?

Nano, çoğu blok zincir tabanlı kripto para birimini yöneten ortak, her yerde bulunan “paylaşılan bellek veri yapısı” modelini, tüm kullanıcıların yalnızca kendi aralarında kesintili bağlantıya ihtiyaç duyan kendi blok zincirlerine sahip bir “ileti gönderme” modeliyle değiştirerek hedeflerine ulaşmayı hedeflemektedir.  Artık Nano olarak bilinen RaiBlocks, kullanıcıyı madencilere ücret ödemesine, ağ senkronizasyonunu beklemesine ve uzun işlem onay sürelerinden kaçınmaya iten bir “blok kafesi” (veya çok boyutlu blok zinciri) kullanan ilk kriptokrasitedir. Aynı zamanda, Bitcoin’e benzer bir ondalık sistem kullanıyor ve Nano’nun en küçük aktarılabilir birimi, bir birimin bir milyonda biridir.

NANO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 9, 2018 at 12:06 am

    yatırım yaptığım coinlerden biri

  2. fatih

    Eylül 9, 2018 at 7:34 pm

    hacim olarak her zaman yüksek coin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar