İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NAVCoin (NAV) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

NAVCoin (NAV) nedir? Geleceği var mı? Yatırım yapılır mı? Kripto paralar ve yatırım…

Geçtiğimiz yıl ülkemizde popülaritesi tavan yapan kripto paralar ciddi oranda yatırımcısına kar ettirmiş durumdalar. Ancak BitcoinEthereum ve Litecoin fiyat olarak küçük yatırımcıları çok fazla cezbetmiyor. Durum böyle olunca küçük yatırımcılar ve ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler Altcoin arayışlarını hızlandırdı. Bizde Altcoinler hakkında yaptığımız makaleler ile sizlere yatırım konusunda destek vermek istiyoruz.

Altcoinlerde yatırım yaparken önemli olan nokta Coin hangi firmanın ve bu firma ne tür hizmetler vermektedir. Bir firma ne kadar geleceğe dönük yenilikçi bir yapıya sahip ise kripto para birimininde bu oranda yükselmesi mümkündür.

Yatırımlarımızı anlık çıkışlara göre değilde bu bilgiler ışığından yapmamızda yarar görüyoruz. Aksi halde anlık çıkışlar ile bir süre kazansak bile istediğimiz oranda kar edemez hatta panik satışlarının olduğu dönemlerde zarar ederiz.

NAVCoin ( NAV ) nedir?

Nav Coin, Bitcoin Core’nun en yeni sürümünün üzerine eklenmiş özellikler ve işlevler ile kurulmuş merkezi olmayan bir şifreleme ünitesidir. Nav Coin, çevrimiçi ödemelerin kolay yapılabilmesi ve düşük maliyetle  gizliliğin koruduğundan emin olmak için oluşturulmuştur.

Sağlam bir temel üzerine Nav Coin, SegWit işlevselliğini ve gelişmiş gizlilik özellikleri ile paketlenmiş kullanımı kolay cüzdanları destekler.

NavTech teknolojisini kullanarak, çevrimiçi satın alma yaparken verilerinizi ve kimliğinizi koruyan özel işlemleri seçme seçeneği elde etmenize imkan tanımaktadır.

NAV coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar