İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NCT Coin Nedir? | PolySwarm Nedir? | NCT Coin Hakkında Bilgiler

PolySwarm, kullanıcıları gerçek zamanlı olarak korumak için rekabet eden yeni teknolojiler ve yenilikçi tehdit algılama yöntemleri için bir fırlatma rampasıdır.

Mevcut çözümler tarafından algılanmama olasılığı daha yüksek olan, ortaya çıkan tehditleri daha iyi tespit etmenize ve bunlara yanıt vermenize yardımcı olmak için aşağıdakileri bir araya getiriyor.

  • Yeni tehditlere karşı koruma sağlayan özel motorlar.
  • Geniş ölçekte daha hızlı, daha doğru savunma kararları almak için bağlamsal tehdit puanlaması.
  • Yanlış pozitifleri azaltmak için motorlar için performansa dayalı tazminat.

PolySwarm, bir tehdit algılama motorları ağı tarafından desteklenmektedir. Ticari motorlardan gelen geniş kapsama alanını, özel çözümlerden gelen tehditleri daha önce tespit etme yeteneği ile birleştirir .

Uzmanlaşmış motorlar niş ve araştırma odaklıdır, genellikle bağımsız, iyi bilinen araştırmacılar ve güvenlik ekipleri tarafından kaleme alınır ve son teknoloji tehdit algılama yöntemleri geliştirilir.

PolySwarm, mevcut koruma açıklarını kapatmak ve işletmeleri yeni tehditlere karşı daha iyi korumak için bunları bir araya getirir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NTC Coin Nedir?

NCT, PolySwarm platformunun yönetişim belirtecidir. Ocak 2022 itibari ile toplam arz miktarı 1.885.913.075 NCT token’dir.

Tedarikçiler, Ethereum blok zincirinde kolaylaştırılan PolySwarm’ın simgesi Nectar (NCT) ile doğruluk temelinde ekonomik olarak ödüllendirilir.

NCT Coin Nasıl Alınır?

NCT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...