İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NCT Coin Nedir? | PolySwarm Nedir? | NCT Coin Hakkında Bilgiler

PolySwarm, kullanıcıları gerçek zamanlı olarak korumak için rekabet eden yeni teknolojiler ve yenilikçi tehdit algılama yöntemleri için bir fırlatma rampasıdır.

Mevcut çözümler tarafından algılanmama olasılığı daha yüksek olan, ortaya çıkan tehditleri daha iyi tespit etmenize ve bunlara yanıt vermenize yardımcı olmak için aşağıdakileri bir araya getiriyor.

  • Yeni tehditlere karşı koruma sağlayan özel motorlar.
  • Geniş ölçekte daha hızlı, daha doğru savunma kararları almak için bağlamsal tehdit puanlaması.
  • Yanlış pozitifleri azaltmak için motorlar için performansa dayalı tazminat.

PolySwarm, bir tehdit algılama motorları ağı tarafından desteklenmektedir. Ticari motorlardan gelen geniş kapsama alanını, özel çözümlerden gelen tehditleri daha önce tespit etme yeteneği ile birleştirir .

Uzmanlaşmış motorlar niş ve araştırma odaklıdır, genellikle bağımsız, iyi bilinen araştırmacılar ve güvenlik ekipleri tarafından kaleme alınır ve son teknoloji tehdit algılama yöntemleri geliştirilir.

PolySwarm, mevcut koruma açıklarını kapatmak ve işletmeleri yeni tehditlere karşı daha iyi korumak için bunları bir araya getirir.

NTC Coin Nedir?

NCT, PolySwarm platformunun yönetişim belirtecidir. Ocak 2022 itibari ile toplam arz miktarı 1.885.913.075 NCT token’dir.

Tedarikçiler, Ethereum blok zincirinde kolaylaştırılan PolySwarm’ın simgesi Nectar (NCT) ile doğruluk temelinde ekonomik olarak ödüllendirilir.

NCT Coin Nasıl Alınır?

NCT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...