İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NEAR Protocol (NEAR) Coin nedir?

Near Protocol; merkeziyetsiz bir ağ yapısı ile uygulamaların web üzerinde kullanılabilir bir hale getirilebilmesi amacıyla programlanmıştır. Bu protokol ağı kullanıcılarına düzenli işlem ücreti vaat etmektedir. Bu ağ sisteminin içerisinde bulunan her bloğunda yapılan işlemler doğru gerçekleştiriliyor ise belirli kişilerin bunu doğrulması gerekmektedir. Near protokolü; İllia Polosukhin ve Alex Skidanov adlı kişiler tarafından kapsamlı bir ağ olarak tasarlanmıştır.

Near Coin Nedir?

Near protokolünü tam olarak anlayabilmek için Near coinin ne olduğu tam olarak anlaşılmalıdır. Near Coin; Near Protocol sisteminin içerisinde kullanılan ana coindir. Sistem Near token kullanıcılarını Uygulama kullanıcıları ve Delegatörler şeklinde sınıflandırmaktadır. Near hesabı bulunmayan kullanıcılara, arkadaşları token göndermiş ise otomatik olarak Near coin sahibi olmaktadır.

NEAR Coin Geleceği

NEAR coin geleceği ile ilgili yorumlara bakıldığında analistlerin oldukça yüksek beklentileri olduğunu söyleyebiliriz. Near protokol kullanıcılara pek çok işlemin kolaylıkla yapılabilmesi, veri depolama hizmetlerine düşük ücret ödemek, ağın kaynaklarının nasıl kullanılacağına dair oylamalar yapabilme, ağ üzerinde staking yaparak ödül kazanabilme fırsatı sunuyor. Near protocol sistemini ile hareket etmenin getirisinin yüksek, giderinin de minimum düzeyde olması gelecekte daha da çok kullanılacağını gösteren bir özelliktir. Near tokenin kullanımının artacağı ve kripto para ekosistemine olumlu yönde etki edeceği düşünülmektedir.

Not: Yatırım yapılmadan önce ciddi araştırmalar ve mümkünse uzman yatırım danışmanlarından destek alınmalıdır.

NEAR Coin Toplam Arz

NEAR Coin grafik verilerine göre dolaşımda 196.911.019 NEAR coin bulunmaktadır. En düşük değerini Kasım 2020’de 0.5259 dolar ile görmüştür. NEAR coin en yüksek seviyesini ise 1,69 dolar ile ekim 2020’de görmüştür. Bu sıralar ciddi bir yükseliş trendi gösteren bu token, kısa zamanda aralığında yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

NEAR Coin Haberleri               

NEAR Protokol fiyatı grafik verilerinde bugün itibarıyla(8 Ocak) fiyatı $1.55 ve1 NEAR Protocol fiyatı şuan 11,28 ₺ ‘dir.24 saatlik işlem hacmi de 5.382.716 dolar seviyesinde bulunmaktadır. NEAR Protocol’ün son bir haftadaki değişim yüzdesi ise +21,3% olarak gözükmektedir. An itibarıyla CoinMarketCap sıralaması #2290 dadır.NEAR Protocol kripto para piyasasında toplamda %0,028 oranında bir pazar payına sahip bulunmaktadır.

Near Coin Nasıl Alınır?

Binance üzerinden 13 Ekim 2020 tarihi itibariyle listelenmeye başlamıştır. Near protocol coin’in NEAR/BNB, NEAR/BTC, NEAR/BUSD ve NEAR/USDT olmak üzere 4 farklı işlem çifti bilinmektedir. NEAR coin satın almadan önce Binance üzerinde kripto para almalı veya TL üzerinde bakiye oluşturmalısınız.

Binance hesabınız yok ise Binance kayıt olma rehberimizi inceleyerek hemen hesap açabilirsiniz. Sonra ise;

  • Binance ana ekran sayfasının üst kısmında bulunan Kripto al ve Banka kartı / Kredi kartı bölümünü seçmelisiniz.
  • Açılan sayfada hangi miktarda TRY kullanılacağı belirtilip, coin kısmından ise USDT seçimi yapmalısınız.
  • Alım sonrasında açılan sayfada Al-sat bölümünden Klasik sekmesini tıklamalısınız.
  • Karşınıza çıkacak arama butonuna NEAR coin yazarak, NEAR/USDT çifti tercih etmelisiniz.
  • Bu aşamada ekranda görülen Buy Near bölümüne tıklayarak almak istediğiniz miktarı belirtmelisiniz.
  • Son aşamada onaylama işleminiz ile birlikte NEAR token satın alma işleminizi tamamlamış olacaksınız.

NEAR coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...