İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Nebulas (NAS) coin nedir?

Nebulas arama motoru, kullanıcıların blok zinciri teknolojilerini çok daha rahat araştırıp detaylı aramalar yerine hızlı ve güvenilir olarak istedikleri sonuçları bulmasına yardımcı olmaktır. Bu yeni Nebulas arama motoru geliştirilmeden önce bu şirket esas olarak blok zincirinde sıralama yapabilmek için bulut sıralama mekanizması olarak adlandırılan bir projeye sahipti.

Nebulas, insanlara normalde blockchain’i tam olarak anlamayan ya da araştırmak isteyenler için erişilemeyen blok zincirleme yoluyla araştırma sırasında insanlara yardımcı olmak için farklı algoritmalar geliştirmiştir. Nebulas aynı zamanda blockchain ve onunla ilgili verileri aramaktan çok daha fazlasını yapan bir arama motorudur.

Nebulas’ın API’si, kullanıcılarına serbest menzil sağlayacak ve kendi arama motorlarını üretmelerini sağlayacak. Nebülasın kullanımı kolay olduğu için kullanıcı dostudur. Nebulas kullanıcıları arama motorunu bir haberci olarak programlayarak, Nebulas programını birçok kripto para birimine özel blok zincirleme bilgilerini vermek için ayarlayabilirler .

Başka bir deyişle, Nebulas ile kullanıcılar blockchain teknolojisini tam olarak anlayabilir ve daha sonra çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak verilen bilgileri kullanabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Nebulas ( NAS ) coin 27 Haziran tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

NAS coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar