İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Nexus Coin (NXS) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Nexus, insanları ve teknolojiyi daha iyi bir dünya yaratmak için birbirine bağlayan dünyanın ilk 3D zinciri olmak için başlatıldı. Resmi tanıtım belgesine göre, Nexus, finans, teknoloji, hizmet ve egemenliğin yeni uygulamalarını oluşturmaya odaklanan bilgisayarlar, işletmeler ve insanların bir bağlantısı veya bağlantıları dizisidir.

Nexus blockchain 3 boyutlu bir zincir olarak adlandırılan 3 boyutlu bir süreç kullanacak ve kuantum dirençli olacak ve gelecekte kuantum teknoloji tehdidine karşı dirençli hale getirerek ileride kullanılabilecek daha gelişmiş şifreleme oluşturulacak.

Tüm bu entegrasyonlar nedeniyle, NXS coin dünyanın en güvenli dijital para birimleri arasındadır. NXS coin 06.06.2018 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Kullandıkları teknoloji ve geleceğe yönelik projeleri ile yatırımcıların ilgisini kısa sürede çeken NXS coin Binance borsasına girdiği andan itibaren yukarı yönlü bir ivme kazanmıştır.

NXS coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar