İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NFTrade (NFTD) token Nedir? | Yorum | Haber | Toplam Arz

Kripto para birimleri içerisinde NFT’ler önemli bir mihenk taşı olarak dikkat çekiyor. Bugün Gate.io borsasına giren NFTD akıllı alışveriş sistemi ile ses getirecek projelerden bir tanesi olarak ön plana çıkmayı başardı.

Startup olarak duyurulan NFTD ön satış sonrasında borsada listelenmeye hazırlanıyor. Uzun bir ön satış süresi belirlendiğinden kripto paraya olan ilginin yüksek olması bekleniyor. NFTD coin nedir?

NFTrade (NFTD) Token Nedir?

NFTD, dijital ürünler için akıllı bir NFT süpermarket sistemidir. Bu akıllı alışveriş sisteminde satıcılar ve sattıkları her ürün benzersiz bir token ID olarak tanımlanır. İşlem tamamlandığında, alıcının mülkiyeti derhal onaylanacaktır.

NFT Nedir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Değiştirilemez bir belirteç (NFT), benzersiz kimliği ve sahipliği bir blok zincirinde (dijital defter) doğrulanan dijital bir dosyadır. NFT’ler karşılıklı olarak değiştirilemez. NFT’ler genellikle dijital sanat eserleri gibi dosyaların bir açık artırma pazarına yüklenmesiyle oluşturulur.

NFTD Telif Hakkı

NFTD, aşağıdakiler dahil olmak üzere telif hakkı yasaları kapsamındaki tüm ürünleri destekleyecektir:

 • Şiir, Romanlar, Filmler ve Videolar
 • Resimler, Fotoğraflar
 • Heykel, Mimarlık ve
 • Şarkılar, Koreografi, Ses kayıtları

NFTD Sosyal ve Dijital İçerik

Benzersiz içeriğinizi kolay Uquid NFTs platformunda satın:

 • Youtuber Videoları
 • Tiktok Video İçeriği
 • Canlı Yayın İçeriği
 • Tweetler ve Sosyal medya Gönderisi

NFTD Dijital Ürünler

Dijital ürünleri NFT’ler olarak satışa getirmek, satın alma ve satış sürecini daha şeffaf hale getirir.

 • Bilgisayar yazılımı
 • Oyunlar ve Antivirüs
 • Kontör Aboneliği
 • Kuponlar ve Hediye kartları

NFTrade Özellikleri Nelerdir?

Benzersiz: Bir dijital sanat parçası, tek tek pikseller hakkında kodlanmış bilgilere sahip olabilirken, tokenize edilmiş oyun içi öğeler, oyun istemcisinin oyuncunun hangi öğeye sahip olduğunu ve özelliklerini anlamasına olanak tanıyan ayrıntılar içerebilir.

İzlenebilir: Bu, her bir jetonun doğrulanabilir bir şekilde orijinal olabileceği ve sahte olmadığı anlamına gelir. Açıkçası bu durum sahipler ve potansiyel alıcılar için çok önemli bir şeydir.

Nadir: Değiştirilemeyen tokenlerin alıcılar için çekici olması için, kanıtlanabilir bir şekilde kıt olmaları gerekir. Bu, varlıkların uzun vadede arzu edilir kalmasını ve arzın talebi geçmemesini sağlayacaktır.

Ticaret: Uquid Marketplace’te mallar, dijital ürünler, avatar giyilebilir ürünler ve isimler satın alın ve satın: Binance Akıllı Zinciri tarafından desteklenen en iyi dijital ürünleri ve gereçleri stoklayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bölünmez: NFT’ler çoğunlukla bir bütünün kesirleri olarak işlenemez. Tıpkı bir konser biletinin veya ticaret kartının yarısının satın alınamaması gibi, takas edilemeyen jetonlar da daha küçük değerlere bölünemez.

Programlanabilirlik: Akıllı sözleşme blok zincirleri üzerine kurulu tüm geleneksel dijital varlıklar ve jetonlar gibi, NFT’ler de tamamen programlanabilir. Dahası, işlevsellik mümkündür.


NFTD Neden Gereklidir?

Şu anda online alışveriş sistemlerinden satın alınan ürünleri satıcı yalnızca doğrudan alıcıya gönderir, ancak ürünün mülkiyetine ilişkin net bir kanıt sunmaz. Bazen bu, alıcının ürünü daha sonra başka birine satmak istemesi durumunda malların değerini düşürür. NFTD ile bu sorun çözülüyor, Uquid mağazasında tamamlanan her işlem, satın aldığınız mallar ile birlikte sahibinin kanıtını içerecektir.

NFTrade maksimum arz miktarı 135,000,000 NFTD token’dir.

NFTD Coin Nasıl Alınır?

NFTD Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...