İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NIFT Coin Nedir? | NIFTIFY Coin Hakkında Bilgiler

Niftify, NFT’leri sorunsuz bir ortamda satın almak, satmak veya takas etmek isteyen NFT meraklılarından oluşan güçlü bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Halihazırda pek çok NFT pazarı var ve bunların çoğu başarılı bir şekilde kullanmak için programlama uzmanlığına ihtiyaç duyuyor, bu da daha fazla zorluk ve erişilebilirlik eksikliği getiriyor. Genellikle kullanımı karmaşıktır ve anlaşılması zordur ve yeni müşterileri yabancılaştıran ve daha deneyimli tüccarlar için zaman alıcı olduğunu kanıtlayan derinlemesine ticaret bilgisi ve programlama becerileri gerektirir.

Kullanıcılar yalnızca kripto para birimleriyle takas edilemez jetonlar (NFT’ler) satın alabilir. Dünya çapında bir ölçekte, kullanıcıların yüksek bir yüzdesinin kripto para birimlerine erişimi yok veya sadece onları kullanmak istemiyor, basit bir NFT satın almak için kullanmaktan bahsetmiyorum bile.

NFT’lerin karşı karşıya olduğu bir diğer sorun, yalnızca sanat, müzik, video gibi geleneksel medya türlerinin ve oyun varlıklarının piyasada olması gerçeğidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NIFTIFY Nedir?

Niftify, dijital veya fiziksel her şeyin NFT olarak alınıp satıldığı bir dünyada NFT’leri emekleme döneminden çıkarmayı hedefliyor ve gerçek potansiyellerini ortaya çıkararak onları gerçek dünyaya getiriyor. Niftify, kullanıcıların dijitalden fiziksele ödemeleri otomatikleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan kullanıcı dostu bir NFT fırlatma rampası, pazar yeri ve borsadır.

Niftify’daki NFT’ler, fiziksel öğeler için bile sahiplik kanıtı, geçmiş takibi ve ayrıca değerli dijital ve fiziksel varlıklar için orijinallik kanıtı olarak kullanılacaktır.

NIFT Coin Nedir?

NIFT, protokol için yerel yardımcı program belirteçleridir ve sistem genelinde eylemleri teşvik etmek için kullanılır. Sistemin erken benimseyenleri ve katkıda bulunanları teşvik etmesini sağlamak için bir belirteç tahsisi ayrılmıştır. Bu, sistemin önyükleme zorluğunun üstesinden gelmesine ve ayrıca fon geliştirmesine olanak tanır.

Toplam jeton arzı: 200.000.000

Niftify ekosisteminde NIFT, kullanıcıların ücretler için ödeme yaparken indirimler almalarını sağlayan bir yardımcı program belirteci olarak kullanılır. Bir kullanıcının NIFT jeton bakiyesi, yeni özel indirimlere erken erişim, premium özel profiller ve yaklaşmakta olan NFT Launchpad gibi alanlarına erişim gibi belirli özelliklere erişim düzeyini belirlemek için de kullanılır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NIFT Coin Nasıl Alınır?

NIFT  Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....