İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NoLimitCoin (NLC2 Coin) nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

NoLimitCoin.org adresinde online olarak bulunan No Limit Coin , Cryptocurrency’ı bir değişim aracı olarak kullanan bir fantezi spor platformudur. Platform, şu anda 55 milyon doları aşan piyasa değeri ile yaklaşık 0,05 Dolar değerinde olan kendi yerli jetonu NLC2 Coini kullanıyor

Platform No Limit Fantasy Sports, LLC tarafından oluşturuldu. Geçtiğimiz yaz fantezi futbolla geçen No Limit Coşn, daha sonra bünyesine fantazi futbolu ( NFL ) ekledi. 2017’nin bitiminden önce fantazi hokeyi, basketbol ve MMA’yı lanse etmeye başladılar. Ayrıca Fantezi kriket ve beyzbol 2018’de yeni lansman yapıldı.

Platform için ilk kez kayıt olduğunuzda ücretsiz NLC2 Coin alabiliyorsunuz.

Fantasy Soccer: No Limit Coin, ilk olarak 2017’de fantazi futbolu başlattı. Platform, EPL, La Liga İspanya, La Liga Meksika ve MLS dahil dört lig sunuyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla lig sunmayı planlıyorlar.

No Limit Coin, fantezi spor alanındaki devlere karşı yarışmayı hedefliyor, bu devlere FanDuel ve Draft Kings de dahil. Bu iki şirket fantastik spor için ABD pazarının neredeyse% 90’ına sahip.

No Limit Coin son olarak ise online casino platformları için altyapı ve NLC2 coin kullanım desteği vermeye başladı.

NLC2 coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar