İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NoLimitCoin (NLC2 Coin) nedir?

NoLimitCoin.org adresinde online olarak bulunan No Limit Coin , Cryptocurrency’ı bir değişim aracı olarak kullanan bir fantezi spor platformudur. Platform, şu anda 55 milyon doları aşan piyasa değeri ile yaklaşık 0,05 Dolar değerinde olan kendi yerli jetonu NLC2 Coini kullanıyor

Platform No Limit Fantasy Sports, LLC tarafından oluşturuldu. Geçtiğimiz yaz fantezi futbolla geçen No Limit Coşn, daha sonra bünyesine fantazi futbolu ( NFL ) ekledi. 2017’nin bitiminden önce fantazi hokeyi, basketbol ve MMA’yı lanse etmeye başladılar. Ayrıca Fantezi kriket ve beyzbol 2018’de yeni lansman yapıldı.

Platform için ilk kez kayıt olduğunuzda ücretsiz NLC2 Coin alabiliyorsunuz.

Fantasy Soccer: No Limit Coin, ilk olarak 2017’de fantazi futbolu başlattı. Platform, EPL, La Liga İspanya, La Liga Meksika ve MLS dahil dört lig sunuyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla lig sunmayı planlıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

No Limit Coin, fantezi spor alanındaki devlere karşı yarışmayı hedefliyor, bu devlere FanDuel ve Draft Kings de dahil. Bu iki şirket fantastik spor için ABD pazarının neredeyse% 90’ına sahip.

No Limit Coin son olarak ise online casino platformları için altyapı ve NLC2 coin kullanım desteği vermeye başladı.

NLC2 coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar