İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Nonolive Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nonolive Nedir?

Canlı yayın uygulamalarından bir yenisi olan Nonolive, herkesin canlı yayın gerçekleştirebildiği ve kullanıcıların birbirleriyle iletişime geçebildiği bir sosyal ağ uygulamasıdır. Kendi canlı yayınınızda oyun oynayabilir veya izleyicilerinizle sohbet edebilirsiniz.

Oyun yayınları arasında PUBG Mobile, League of Legends, Mobile Legends gibi oyunlar yer alıyor. Anasayfada oyun yayıncılarının yanında diğer kategorileri de görmek mümkün. Uygulamayı yükledikten sonra görebileceğiniz üzere özellikle sohbet yayınları kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Nonolive Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra Facebook, Google veya Twitter hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanabilmek için telefon numaranızı doğrulamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra anasayfadaki tüm yayınlara ulaşabilirsiniz.

Nonolive İle Nasıl Para Kazanılır?

Nonolive ile canlı yayınına dahil olduğunuz kullanıcılara çeşitli hediyeler yollayabilirsiniz. Tüm hediyeler ücretli olduğundan dolayı hediye yollayabilmek için krediye sahip olmanız gerekiyor. Uygulama içi satın alınabilen kredilerden 90 tanesini 5,90 TL’ye satın almak mümkün.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yayıncılar ise kazandıkları bu hediyeler sayesinde gerçek para kazanabiliyor. Canlı yayın sırasında kazanılan bu hediyeleri tanesi yaklaşık olarak 0.00136 dolar olan elmaslara çevirerek sonrasında nakit olarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Ancak Nonolive tarafından paranın aktarılabilmesi için bir Payoneer hesabına sahip olmanız gerekli.

Bu uygulamada canlı yayın yaparak ciddi miktarlar kazanan insanları duyduğunuzda şaşırabilirsiniz. Belirli bir hayran kitlesine ulaşan insanlar popülerleştikten sonra aldıkları hediyeleri gerçek paraya dönüştürerek platformu ek bir gelir kaynağı olarak kullanıyor.

Nasıl Canlı Yayın Açılır?

  • Uygulamayı yükledikten sonra ekranın alt kısmında bulunan daire ikonuna dokunun.
  • Karşınıza çıkacak “Video Kaydet”, “Show Live” ve “Canlı Oyun” seçenekleri arasından size uygun olanı seçin.
  • Kamera ve mikrofon iznini verdikten sonra canlı yayına başlayabilirsiniz.
Nonolive - Canlı Yayın
Nonolive - Canlı Yayın

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar