İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Nox Ocean Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nox Ocean Nedir?

Nox Ocean odaklamayı artırmak için üretilmiş alışılmışın dışında bir uygulamadır. Sizin odaklanarak ve konsantrasyon süresinizi toparlayarak harika bir sualtı dünyası inşa etmenizi amaçlar.  NoxOcean insanların odaklanma süresini ve verimliliğini; başarıya odaklanma, keşiflere odaklanma ve derin odaklanma gibi eğlenceli oyunlarla arttırmaya yardımcı olur ve “odaklamayı” basit ve eğlenceli hale getirmeye çalışmaktadır.

Nox Ocean Özellikleri Nelerdir?

Nox Ocean ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kullanımının fayda vereceğini vaat ettiği kullanıcı türü ve etkileri şöyledir;

 *Odaklanma alışkanlıklarını geliştirmek isteyen stresli öğrenciler.

*Sınavı olan katılımcılar: Hızla öğrenme durumuna girmeli. Telefonunuzdan uzak durmalısınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

*Kendini geliştiren ofis çalışanları: Hem iş hem de çalışma modu doğrudur, zaman taksimi bağımsız olarak yönetile bilinir.

*Konsantrasyonu zayıf olan kişiler: Yavaş yavaş mükemmel konsantrasyon alışkanlıkları oluşturmalısınız, kendinizi disiplinle kontrol edebilmelisiniz.

*Hedeflerine / becerilerine ulaşmak isteyen gençler: Makul zaman ayarı, 10.000 saatlik konsantrasyon rüya değildir.

*Her durumda, odaklanmak istediğiniz sürece, kendi kontrolünüz ve iradenizden bağımsız olarak, Nox Ocean konsantrasyon alışkanlıklarını kolay bir şekilde kurmanıza, konsantrasyon eğlencesinin tadını çıkarmanıza ve her harika zamanda beslemenize yardımcı olabilirsiniz.

*Odaklama süresi zamanlaması: Hızlı bir şekilde verimli bir duruma girmenize yardımcı olmak için odaklama süresini ayarlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

*Geri bildirim sonuçlarına odaklanın: Hedef tamamlandıktan sonra bir denizaltı şehri inşa edebilirsiniz, böylece odaklanmak artık sıkıcı bir hal olmaktan çıkar.

*Çeşitli odaklanma oyunu: Farklı insan gruplarının verimlilik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konsantrasyon modları sağlayabilirsiniz

*Kümülatif odaklanma başarısı: Kademeli olarak birden çok odaklanmış hedefe ulaşın, kendini disipline doğru ertelemeye veda edebilirsiniz.

*Profesyonel veri analizi: Bilimsel olarak kendi odak durumunuzu anlayabilir ve kendinizi hızla geliştirebilirsiniz.

*Zarif deniz tabanı tasarımı: düz ara yüz stili, insanlaşmış etkileşim tasarımı, çok basit kullanım sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

*Geri bildirimlerle hızlı güncelleme: Kullanıcı ihtiyaçlarına göre hızlı güncelleme, çevrimiçi 7 gün 24 saat gerçek zamanlı müşteri hizmetleri vermektedir.

Nox Ocean Nasıl indirilir?

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların birçoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. İlgi duyanlar için nox ocean apk dosyası internette mevcuttur. Ayrıca Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmanıza da imkan veriyor. Windows 7/8/10 Pc ve Laptop ile uyumlu olduğu için ister PC’ye indirin yada Android ile uyumlu olduğu için Android’e tercih sizin. Nox Ocean – Windows Pc‘de her anın tadını çıkaracaksınız.

Nox Ocean – Her anı sevin PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İndirin:

Nox OceanPC Windows 10/8/7 Nasıl İndirilir?

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını açmak için kullanılan Emülatörlerden birisidir. Bluestacks’ı, PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için Nox Ocean – Cherish’i her anı indirmek ve yüklemek için kullanmanız gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İndirmeye başlamadan önce bilgisayarınıza Bluestacks yazılımını indirmelisiniz.

Nox Ocean indirme için ilk olarak; Bluestacks emülatörünü açmalısınız. Karşınıza Bluestacks’ın ana ekranını gelecek. Bu aşamada ana ekranda Playstore’u bulup ardından açmak için simgeye çift tıklamalısınız. Şimdi PC’nize kurmak istediğiniz Nox Ocean – Cherish’i uygulamasını arayabilirsiniz.  Ekranda göreceğiniz Kur düğmesine bastığınızda, Nox Ocean – Cherish her an Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Artık uygulamayı Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesinden kolayca erişebilirsiniz.

Bluestacks’taki uygulama simgesine çift tıklayabilir ve Nox Ocean – Cherish every an App’ı dizüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...