İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Nox Ocean Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nox Ocean Nedir?

Nox Ocean odaklamayı artırmak için üretilmiş alışılmışın dışında bir uygulamadır. Sizin odaklanarak ve konsantrasyon süresinizi toparlayarak harika bir sualtı dünyası inşa etmenizi amaçlar.  NoxOcean insanların odaklanma süresini ve verimliliğini; başarıya odaklanma, keşiflere odaklanma ve derin odaklanma gibi eğlenceli oyunlarla arttırmaya yardımcı olur ve “odaklamayı” basit ve eğlenceli hale getirmeye çalışmaktadır.

Nox Ocean Özellikleri Nelerdir?

Nox Ocean ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kullanımının fayda vereceğini vaat ettiği kullanıcı türü ve etkileri şöyledir;

 *Odaklanma alışkanlıklarını geliştirmek isteyen stresli öğrenciler.

*Sınavı olan katılımcılar: Hızla öğrenme durumuna girmeli. Telefonunuzdan uzak durmalısınız.

*Kendini geliştiren ofis çalışanları: Hem iş hem de çalışma modu doğrudur, zaman taksimi bağımsız olarak yönetile bilinir.

*Konsantrasyonu zayıf olan kişiler: Yavaş yavaş mükemmel konsantrasyon alışkanlıkları oluşturmalısınız, kendinizi disiplinle kontrol edebilmelisiniz.

*Hedeflerine / becerilerine ulaşmak isteyen gençler: Makul zaman ayarı, 10.000 saatlik konsantrasyon rüya değildir.

*Her durumda, odaklanmak istediğiniz sürece, kendi kontrolünüz ve iradenizden bağımsız olarak, Nox Ocean konsantrasyon alışkanlıklarını kolay bir şekilde kurmanıza, konsantrasyon eğlencesinin tadını çıkarmanıza ve her harika zamanda beslemenize yardımcı olabilirsiniz.

*Odaklama süresi zamanlaması: Hızlı bir şekilde verimli bir duruma girmenize yardımcı olmak için odaklama süresini ayarlayabilirsiniz.

*Geri bildirim sonuçlarına odaklanın: Hedef tamamlandıktan sonra bir denizaltı şehri inşa edebilirsiniz, böylece odaklanmak artık sıkıcı bir hal olmaktan çıkar.

*Çeşitli odaklanma oyunu: Farklı insan gruplarının verimlilik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konsantrasyon modları sağlayabilirsiniz

*Kümülatif odaklanma başarısı: Kademeli olarak birden çok odaklanmış hedefe ulaşın, kendini disipline doğru ertelemeye veda edebilirsiniz.

*Profesyonel veri analizi: Bilimsel olarak kendi odak durumunuzu anlayabilir ve kendinizi hızla geliştirebilirsiniz.

*Zarif deniz tabanı tasarımı: düz ara yüz stili, insanlaşmış etkileşim tasarımı, çok basit kullanım sağlar.

*Geri bildirimlerle hızlı güncelleme: Kullanıcı ihtiyaçlarına göre hızlı güncelleme, çevrimiçi 7 gün 24 saat gerçek zamanlı müşteri hizmetleri vermektedir.

Nox Ocean Nasıl indirilir?

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların birçoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. İlgi duyanlar için nox ocean apk dosyası internette mevcuttur. Ayrıca Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmanıza da imkan veriyor. Windows 7/8/10 Pc ve Laptop ile uyumlu olduğu için ister PC’ye indirin yada Android ile uyumlu olduğu için Android’e tercih sizin. Nox Ocean – Windows Pc‘de her anın tadını çıkaracaksınız.

Nox Ocean – Her anı sevin PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İndirin:

Nox OceanPC Windows 10/8/7 Nasıl İndirilir?

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını açmak için kullanılan Emülatörlerden birisidir. Bluestacks’ı, PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için Nox Ocean – Cherish’i her anı indirmek ve yüklemek için kullanmanız gerekmektedir.

İndirmeye başlamadan önce bilgisayarınıza Bluestacks yazılımını indirmelisiniz.

Nox Ocean indirme için ilk olarak; Bluestacks emülatörünü açmalısınız. Karşınıza Bluestacks’ın ana ekranını gelecek. Bu aşamada ana ekranda Playstore’u bulup ardından açmak için simgeye çift tıklamalısınız. Şimdi PC’nize kurmak istediğiniz Nox Ocean – Cherish’i uygulamasını arayabilirsiniz.  Ekranda göreceğiniz Kur düğmesine bastığınızda, Nox Ocean – Cherish her an Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Artık uygulamayı Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesinden kolayca erişebilirsiniz.

Bluestacks’taki uygulama simgesine çift tıklayabilir ve Nox Ocean – Cherish every an App’ı dizüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Nox Ocean - Zamanınıza değer
Nox Ocean - Zamanınıza değer

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Lightleap, çekmek istediğiniz fotoğraf karesini benzersiz bir şekilde yakalamanızı sağlar. Lightricks Editöründen Lightleap, mükemmel fotoğraflar çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza...

Uygulama

Instacart ile çevrimiçi yiyecek satın aldığınızda, taze ürünler, içecekler (alkol dahil) ve diğer ürünleri aynı gün teslimatla alabilirsiniz. Alkol uygulaması bazı ülkelerde farklılık göstermektedir....

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...

Uygulama

Uygulama, çizim yapan kişiler ve bu çizim dosyalarını görüntülemek isteyen insanlar için bir numaralı yardımcılardan biridir. Birçok farklı uygulama üzerinde hazırlanmış olan projelerin hemen...