İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Nox Ocean Nedir? Nasıl Kullanılır?

Nox Ocean Nedir?

Nox Ocean odaklamayı artırmak için üretilmiş alışılmışın dışında bir uygulamadır. Sizin odaklanarak ve konsantrasyon süresinizi toparlayarak harika bir sualtı dünyası inşa etmenizi amaçlar.  NoxOcean insanların odaklanma süresini ve verimliliğini; başarıya odaklanma, keşiflere odaklanma ve derin odaklanma gibi eğlenceli oyunlarla arttırmaya yardımcı olur ve “odaklamayı” basit ve eğlenceli hale getirmeye çalışmaktadır.

Nox Ocean Özellikleri Nelerdir?

Nox Ocean ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kullanımının fayda vereceğini vaat ettiği kullanıcı türü ve etkileri şöyledir;

 *Odaklanma alışkanlıklarını geliştirmek isteyen stresli öğrenciler.

*Sınavı olan katılımcılar: Hızla öğrenme durumuna girmeli. Telefonunuzdan uzak durmalısınız.

*Kendini geliştiren ofis çalışanları: Hem iş hem de çalışma modu doğrudur, zaman taksimi bağımsız olarak yönetile bilinir.

*Konsantrasyonu zayıf olan kişiler: Yavaş yavaş mükemmel konsantrasyon alışkanlıkları oluşturmalısınız, kendinizi disiplinle kontrol edebilmelisiniz.

*Hedeflerine / becerilerine ulaşmak isteyen gençler: Makul zaman ayarı, 10.000 saatlik konsantrasyon rüya değildir.

*Her durumda, odaklanmak istediğiniz sürece, kendi kontrolünüz ve iradenizden bağımsız olarak, Nox Ocean konsantrasyon alışkanlıklarını kolay bir şekilde kurmanıza, konsantrasyon eğlencesinin tadını çıkarmanıza ve her harika zamanda beslemenize yardımcı olabilirsiniz.

*Odaklama süresi zamanlaması: Hızlı bir şekilde verimli bir duruma girmenize yardımcı olmak için odaklama süresini ayarlayabilirsiniz.

*Geri bildirim sonuçlarına odaklanın: Hedef tamamlandıktan sonra bir denizaltı şehri inşa edebilirsiniz, böylece odaklanmak artık sıkıcı bir hal olmaktan çıkar.

*Çeşitli odaklanma oyunu: Farklı insan gruplarının verimlilik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konsantrasyon modları sağlayabilirsiniz

*Kümülatif odaklanma başarısı: Kademeli olarak birden çok odaklanmış hedefe ulaşın, kendini disipline doğru ertelemeye veda edebilirsiniz.

*Profesyonel veri analizi: Bilimsel olarak kendi odak durumunuzu anlayabilir ve kendinizi hızla geliştirebilirsiniz.

*Zarif deniz tabanı tasarımı: düz ara yüz stili, insanlaşmış etkileşim tasarımı, çok basit kullanım sağlar.

*Geri bildirimlerle hızlı güncelleme: Kullanıcı ihtiyaçlarına göre hızlı güncelleme, çevrimiçi 7 gün 24 saat gerçek zamanlı müşteri hizmetleri vermektedir.

Nox Ocean Nasıl indirilir?

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların birçoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. İlgi duyanlar için nox ocean apk dosyası internette mevcuttur. Ayrıca Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmanıza da imkan veriyor. Windows 7/8/10 Pc ve Laptop ile uyumlu olduğu için ister PC’ye indirin yada Android ile uyumlu olduğu için Android’e tercih sizin. Nox Ocean – Windows Pc‘de her anın tadını çıkaracaksınız.

Nox Ocean – Her anı sevin PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İndirin:

Nox OceanPC Windows 10/8/7 Nasıl İndirilir?

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını açmak için kullanılan Emülatörlerden birisidir. Bluestacks’ı, PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için Nox Ocean – Cherish’i her anı indirmek ve yüklemek için kullanmanız gerekmektedir.

İndirmeye başlamadan önce bilgisayarınıza Bluestacks yazılımını indirmelisiniz.

Nox Ocean indirme için ilk olarak; Bluestacks emülatörünü açmalısınız. Karşınıza Bluestacks’ın ana ekranını gelecek. Bu aşamada ana ekranda Playstore’u bulup ardından açmak için simgeye çift tıklamalısınız. Şimdi PC’nize kurmak istediğiniz Nox Ocean – Cherish’i uygulamasını arayabilirsiniz.  Ekranda göreceğiniz Kur düğmesine bastığınızda, Nox Ocean – Cherish her an Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Artık uygulamayı Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesinden kolayca erişebilirsiniz.

Bluestacks’taki uygulama simgesine çift tıklayabilir ve Nox Ocean – Cherish every an App’ı dizüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...

Uygulama

VideoShow uygulaması insanların video içeriklerini düzenleyip değiştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda slayt gösterilerinin düzenlenmesi için bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Profesyonel bir...