İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NRFB Coin Nedir? | NuriFootBall Nedir? | NRFB Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında ön satış listesine eklenen NuriFootBall platformu ve resmi belirteci NRFB coin hakkında merak edilenleri bu yazımızda yanıtlayacağız.

Öncelikle NRFB coin hale hazırda MEXC borsasında listelenmektedir. Buda kripto paraya olan ilgiyi daha önceki dönemler ile ilişkilendirmektedir. Borsalarda ilk defa işlem görmeyecek olması güven açısından önemlidir.

NuriFootBall Nedir?

NuriFootBall, ​​NuriFootBall Takımı tarafından başlatılan futbolla ilgili bir blockchain platform hizmetidir. NuriFootBall, blockchain teknolojisini video paylaşımı ve ödüle dayalı topluluk, stadyum rezervasyonu ve yarışma eşleştirmesi ve amatör oyuncular ve takımlar için istatistik yönetimi gibi çeşitli hizmetlere uygulamayı hedefliyor. Ayrıca NuriFootBall, ​​sadece maç sonucu tahmin oyunları değil, aynı zamanda NFT veya Metaverse de sunmak üzere gelişmeye devam ediyor. 

Nihai olarak, platformu genel halk için kolayca erişilebilir kılmak adına Metaverse ve NFT’ye dayalı yüksek kaliteli futbolla ilgili oyunları piyasaya sürmeyi amaçlıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NRFB Coin Nedir?

NRFB coin, NuriFootBall platformunun yerel ERC-20 belirtecidir. Oyun içi satın alma, yükseltme, ödül programı ve geliştirme gibi işlemlerde kullanılmaktadır.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 NRFB coin olarak sabitlenmiştir.

NRFB Coin Nasıl Alınır?

NRFB Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...