İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Nucleus Vision (NCASH) coin nedir?

Nucleus Vision, perakendecileri müşterilerini tanımlamaya ve daha iyi hizmet etmeye iten IoT tabanlı temassız bir tanımlama sistemidir. Nucleus Vision platformunun çıkış amacı: Perakende ve diğer endüstriler tarafından hazırlanan mevcut veriler çok sık silinmektedir, yani bu veriler müşterinin alışveriş deneyimini optimize etmek için kullanılamamaktadır. Tamda bu noktada Nucleus Vision optimizasyon ve müşteri tanımla sistemini devreye sokmaktadır.

Kullanıcılar kişisel bilgileri, alışveriş eğilimleri vb. bilgilerini Nucleus Vision platformuna kayıt ederek NCASH token kazanabilirler. Kullanıcıların platforma üye çekerek daha fazla NCASH kazanma şansları da vardır.

Nucleus Vision ise kullanıcılardan aldıkları bu bilgiler ışığında parakendeci firmalar ile yaptıkları anlaşmalar sonucunda kullanıcıların ilgi alanlarına göre fırsatları mobil uygulama aracılığı ile kullanıcılara ulaştırmaktadır. Burada karşılıklı bir kazanım ortaya çıkmış oluyor.

Bir perakendeci bakış açısıyla bu proje, tüketiciye hedeflenen teklifler, artan yatırım getirisi ve dönüşüm sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ürünün Mevcut Durumu

Nucleus Vision teknolojisi, şu anda 2018 ve sonrası için geniş kapsamlı bir genişleme planlanan 10 perakende mağazasında kullanılmaktadır. Proje tüketici ve parakendeci açısında çok avantajlı gözüküyor. Tüketiciler platforma üye oldukları için kazandıkları NCASH para birimini üye mağazalarda kullanabiliyorlar.

NCASH 26.02.2018 tarihi itibari ile Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Nucleus Vision Ekibi

CEO / Kurucu – Abhishek Pitti
Abhishek, Harvard Business School öğrencisidir ve Nucleus Vision ile hayal ettiği projeyi hayata geçirmek için hale hazırda çalıştığı görevinden ayrılmıştır.

Ekibi şu anda 40 üyeden oluşmaktadır;

• 10 Blok zincir geliştirici
• 5 Veri bilimcisi
• 1 IoT platform mimarları
• 4 Pazarlama uzmanı
• 9 Mühendis
• 11 Operasyon üyesi

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar