İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Odyssey (OCN) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Odyssey, öncelikli olarak eşler arası ekosistemde veri paylaşımı için merkezi olmayan bir ekonomi yaratmaya çalışmaktadır. Faaliyetleri herkese açık, merkezi olmayan ve herkes için daha ucuz olacak bir blok zinciri tabanlı platformdur . Böylece genel işletme maliyetlerini, ekonomideki verimliliği artırmayı ve sonunda tüm ekosistemdeki kar marjlarını artırmayı hedefliyorlar

Odyssey, yaygın veri ihlalleri, veri düzenlemesi ile ilgili sorunlar ve bilgilerin bir kişi veya işletmenin itibarını nasıl etkilediği konularında zamanında bir çözüm sunmayı hedefliyor. İnternet üzerinde verilerin yüksek kar karşılında satılmasının önüne geçerek daha düşük maliyetlerde veri paylaşımını hedefliyorlar. Platforma dahil olan herkes ekosistemin bir parçası olacak ve kazanılan kaynaklar herkesle paylaşılacak.

Özetle platforma dahil olan herkes OCN coin geliri elde edebilir. Kazanılan OCN coinler diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir yada bilgi paylaşım platformunda kullanılabilir.

OCN coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar