İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Odyssey (OCN) coin nedir?

Odyssey, öncelikli olarak eşler arası ekosistemde veri paylaşımı için merkezi olmayan bir ekonomi yaratmaya çalışmaktadır. Faaliyetleri herkese açık, merkezi olmayan ve herkes için daha ucuz olacak bir blok zinciri tabanlı platformdur . Böylece genel işletme maliyetlerini, ekonomideki verimliliği artırmayı ve sonunda tüm ekosistemdeki kar marjlarını artırmayı hedefliyorlar

Odyssey, yaygın veri ihlalleri, veri düzenlemesi ile ilgili sorunlar ve bilgilerin bir kişi veya işletmenin itibarını nasıl etkilediği konularında zamanında bir çözüm sunmayı hedefliyor. İnternet üzerinde verilerin yüksek kar karşılında satılmasının önüne geçerek daha düşük maliyetlerde veri paylaşımını hedefliyorlar. Platforma dahil olan herkes ekosistemin bir parçası olacak ve kazanılan kaynaklar herkesle paylaşılacak.

Özetle platforma dahil olan herkes OCN coin geliri elde edebilir. Kazanılan OCN coinler diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir yada bilgi paylaşım platformunda kullanılabilir.

OCN coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar