İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

OfferUp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çevrenizde ve yakınlarınızda, binlerce fırsatlardan yararlanmak için Offerup uygulaması kullanılabilir. İnsanların ikinci el alışveriş yapabildikleri, kullanmadıkları eşyaları satabildikleri aynı zamanda bu ürünleri birçok farklı fırsatla satın alabilmek için uygulama sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kendiniz de elinizdeki fazla ve kullanmadığınız ürünleri satarak bütçenize katkıda bulunabilmektesiniz. Özellikle kıyafet alım-satım işlemleri için bu program sizlere yardımcı olabilmektedir.

Geçmişten bu yana bir kültür olarak bilinen Garaj satışlarının güncel versiyonu bu uygulama ile ayağınıza ulaşmaktadır. Yalnızca kıyafet üzerinde değil antika eşyalar, ayakkabılar ve ev eşyaları için bu hizmetlerden satın alabilirsiniz. Hatta teknoloji ve araba satışları için de uygulamaya bir göz atmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlarla isteklerinize ulaşabileceksiniz.

OfferUp Özellikleri Nelerdir?

Satmak istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde nakde çevirmek için bu uygulamadan yardım alabilirsiniz. Program bünyesinde çalışan editörlerimiz ürünlerinizi çok hızlı bir şekilde onaylayabilmektedir. Yaklaşık 30 saniye içerisinde ürünleriniz satışa hazır hale getirilmektedir. Giysi, ayakkabı ve mobilyalar her ne kadar revaçta olsalar da bunun yanında araba, eski moda ürünler ve spor malzemeleri için bu uygulamayı kullanabilmektesiniz. Aynı zamanda çeşitli kampanyalar ve fırsatlar ile alışverişlerinizi gerçekleştirerek isteklerinize çok daha ekonomik fiyatlarla ulaşabilmektesiniz.

Binlerce farklı kullanıcının gün içinde program içerisinde trafik sağlaması, istediğiniz her türlü ürüne ulaşmanızı sağlayabilmektedir. Alıcı ve satıcılarla çok hızlı bir şekilde iletişim kurabileceğiniz bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

OfferUP ön plana çıkan özellikler:

  • Yerel alıcılar ve satıcılar için en büyük mobil pazar yeri.
  • Telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak 30 saniye gibi kısa bir sürede bir öğeyi listeleyin.
  • İtibar ve güvenlik özellikleri aracılığıyla kiminle uğraştığınızı bilin.
  • Günlük binlerce yeni ilanla yerel öğelere göz atın.
  • Alıcılara ve satıcılara uygulama içinden güvenli bir şekilde mesaj gönderin.
  • Benzersiz satıcı profili sayfanızla itibar kazanın.
  • Öğeleri resme göre tarayın ve kategoriye veya konuma göre sıralayın.
  • Ülke genelinde OfferUp’ı kullanan milyonlarca kişiye katılın.

OfferUp Nasıl Kullanılır?

Genel olarak insanlar büyük alışveriş merkezlerinden ve mağazalardan alışveriş yapmaktadırlar. Bunun yanında çeşitli garaj satışları gibi mağazalarla kişiler kullanmadıkları ürünleri cüzi miktarlarla elinden çıkarabilmektedir. Offerup bu noktada insanların aracıya ihtiyaç duymadan alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Lokal satıcılar ile tanışmanızı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Telefonunuzun uygulama marketine giriş yapınız ve sonrasında arama kısmına Offerup yazınız. Karşınıza açılan pencerede indirme butonunu kullanarak hızlı bir şekilde programı telefonunuza kurunuz. Yapmanız gereken birkaç adımı gerçekleştirdikten sonra programı kullanabilmektesiniz. Üyelik işlemini yaptıktan sonra alım satım yapabileceksiniz. Offerup apk dosyası ile de Android telefonunuza kurulum yapabileceksiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık...

Uygulama

İnsanların yaşantıları içerisine sosyal medyanın ve internet teknolojilerinin girmesiyle gündelik hayatları farklı yönler almaya başlamıştır. Özellikle insanların birbirileri ile etkileşime girme yolları içerisinde dijital...

Uygulama

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin...

Uygulama

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre...