İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

OfferUp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çevrenizde ve yakınlarınızda, binlerce fırsatlardan yararlanmak için Offerup uygulaması kullanılabilir. İnsanların ikinci el alışveriş yapabildikleri, kullanmadıkları eşyaları satabildikleri aynı zamanda bu ürünleri birçok farklı fırsatla satın alabilmek için uygulama sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kendiniz de elinizdeki fazla ve kullanmadığınız ürünleri satarak bütçenize katkıda bulunabilmektesiniz. Özellikle kıyafet alım-satım işlemleri için bu program sizlere yardımcı olabilmektedir.

Geçmişten bu yana bir kültür olarak bilinen Garaj satışlarının güncel versiyonu bu uygulama ile ayağınıza ulaşmaktadır. Yalnızca kıyafet üzerinde değil antika eşyalar, ayakkabılar ve ev eşyaları için bu hizmetlerden satın alabilirsiniz. Hatta teknoloji ve araba satışları için de uygulamaya bir göz atmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlarla isteklerinize ulaşabileceksiniz.

OfferUp Özellikleri Nelerdir?

Satmak istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde nakde çevirmek için bu uygulamadan yardım alabilirsiniz. Program bünyesinde çalışan editörlerimiz ürünlerinizi çok hızlı bir şekilde onaylayabilmektedir. Yaklaşık 30 saniye içerisinde ürünleriniz satışa hazır hale getirilmektedir. Giysi, ayakkabı ve mobilyalar her ne kadar revaçta olsalar da bunun yanında araba, eski moda ürünler ve spor malzemeleri için bu uygulamayı kullanabilmektesiniz. Aynı zamanda çeşitli kampanyalar ve fırsatlar ile alışverişlerinizi gerçekleştirerek isteklerinize çok daha ekonomik fiyatlarla ulaşabilmektesiniz.

Binlerce farklı kullanıcının gün içinde program içerisinde trafik sağlaması, istediğiniz her türlü ürüne ulaşmanızı sağlayabilmektedir. Alıcı ve satıcılarla çok hızlı bir şekilde iletişim kurabileceğiniz bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OfferUP ön plana çıkan özellikler:

  • Yerel alıcılar ve satıcılar için en büyük mobil pazar yeri.
  • Telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak 30 saniye gibi kısa bir sürede bir öğeyi listeleyin.
  • İtibar ve güvenlik özellikleri aracılığıyla kiminle uğraştığınızı bilin.
  • Günlük binlerce yeni ilanla yerel öğelere göz atın.
  • Alıcılara ve satıcılara uygulama içinden güvenli bir şekilde mesaj gönderin.
  • Benzersiz satıcı profili sayfanızla itibar kazanın.
  • Öğeleri resme göre tarayın ve kategoriye veya konuma göre sıralayın.
  • Ülke genelinde OfferUp’ı kullanan milyonlarca kişiye katılın.

OfferUp Nasıl Kullanılır?

Genel olarak insanlar büyük alışveriş merkezlerinden ve mağazalardan alışveriş yapmaktadırlar. Bunun yanında çeşitli garaj satışları gibi mağazalarla kişiler kullanmadıkları ürünleri cüzi miktarlarla elinden çıkarabilmektedir. Offerup bu noktada insanların aracıya ihtiyaç duymadan alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Lokal satıcılar ile tanışmanızı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Telefonunuzun uygulama marketine giriş yapınız ve sonrasında arama kısmına Offerup yazınız. Karşınıza açılan pencerede indirme butonunu kullanarak hızlı bir şekilde programı telefonunuza kurunuz. Yapmanız gereken birkaç adımı gerçekleştirdikten sonra programı kullanabilmektesiniz. Üyelik işlemini yaptıktan sonra alım satım yapabileceksiniz. Offerup apk dosyası ile de Android telefonunuza kurulum yapabileceksiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...