İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ONBUFF (ONIT) Coin Nedir? | ONIT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında yeni listelenen ONIT coin hakkında internette neredeyse hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Kripto para yatırımcılarının ONIT coin hakkında merak ettiği teknik bilgiler dışında neredeyse tüm bilgiler tam bir sır niteliği taşımaktadır.

Listeye eklenmesinin ardından hızlı bir çıkış yakalaması iştahları kabartsa da proje detayları, coinin geleceği ve hakkında hiç yorum olmaması oldukça temkinli yaklaşılmasına neden oluyor. Platform hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktaralım.

ONBUFF Nedir?

ONBUFF kendisini NFT pazar yeri olarak tanımlıyor. ONBUFF platformu, çeşitli küresel ortaklıklar aracılığıyla büyük IP’leri kullanan IP-NFT’dir, Spot ürünleri kullanarak S-NFT satın alabileceğiniz NFT Pazarı sunar.

Onbuff IP-NFT ürünleri şu anda toplam beş sınıfta(Silver > Gold > Platinum > Diamond > Master) olup, NFT ürününün değeri her NFT ürününe Star Power ve nitelikler aracılığıyla verilmektedir. Ardından, çıkarılan IP-NFT ürünleri ile her bir ürüne verilen derecelendirme ve niteliklere göre oyun oynanmasına olanak tanıyan bir IP-NFT kart destesi sistemi açılması planlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayrıca ONBUFF, sürekli güncellemeler yoluyla fonksiyonların ve rahatlığın iyileştirilmesi için adım adım çalışmakta olup, fonksiyonları en kısa sürede hazır hale getirecektir. NFT Marketplace’in açılmasından sonra bile devam eden güncellemeler ile daha fazla ilgi ve katılım bekleniyor.

ONBUFF, Fikri Mülkiyet işinin şeffaflığını artırmak ve IP kullanımına giriş engelini azaltmak için blok zinciri teknolojisini kullanır. IP’ye sahip olan şirketler, IP müşterilerini küresel olarak genişletebileceklerdir. IP arayan işletmeler de verimli ve ekonomik olarak yapabilecekler. Bu, IP’ye ait tüm şirketlerin, IP kullanıcılarının ve oyuncuların her şeyi kazanan bir ekosistemde bir arada var olabileceği katma değer yaratılmasına yol açacaktır.

ONIT Coin Nedir?

ONIT coin, ONBUFF platformunun yerel belirtecidir. Marketplace üzerindeki satın alma ve satma işlemlerinde ve takas işlem ücretlerinde kullanılmaktadır.

ONIT coin maksimum arz miktarı 789.885.600 ONIT coin olarak belirlenmiştir.

ONIT Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

ONIT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...