İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ONBUFF (ONIT) Coin Nedir? | ONIT Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında yeni listelenen ONIT coin hakkında internette neredeyse hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Kripto para yatırımcılarının ONIT coin hakkında merak ettiği teknik bilgiler dışında neredeyse tüm bilgiler tam bir sır niteliği taşımaktadır.

Listeye eklenmesinin ardından hızlı bir çıkış yakalaması iştahları kabartsa da proje detayları, coinin geleceği ve hakkında hiç yorum olmaması oldukça temkinli yaklaşılmasına neden oluyor. Platform hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktaralım.

ONBUFF Nedir?

ONBUFF kendisini NFT pazar yeri olarak tanımlıyor. ONBUFF platformu, çeşitli küresel ortaklıklar aracılığıyla büyük IP’leri kullanan IP-NFT’dir, Spot ürünleri kullanarak S-NFT satın alabileceğiniz NFT Pazarı sunar.

Onbuff IP-NFT ürünleri şu anda toplam beş sınıfta(Silver > Gold > Platinum > Diamond > Master) olup, NFT ürününün değeri her NFT ürününe Star Power ve nitelikler aracılığıyla verilmektedir. Ardından, çıkarılan IP-NFT ürünleri ile her bir ürüne verilen derecelendirme ve niteliklere göre oyun oynanmasına olanak tanıyan bir IP-NFT kart destesi sistemi açılması planlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayrıca ONBUFF, sürekli güncellemeler yoluyla fonksiyonların ve rahatlığın iyileştirilmesi için adım adım çalışmakta olup, fonksiyonları en kısa sürede hazır hale getirecektir. NFT Marketplace’in açılmasından sonra bile devam eden güncellemeler ile daha fazla ilgi ve katılım bekleniyor.

ONBUFF, Fikri Mülkiyet işinin şeffaflığını artırmak ve IP kullanımına giriş engelini azaltmak için blok zinciri teknolojisini kullanır. IP’ye sahip olan şirketler, IP müşterilerini küresel olarak genişletebileceklerdir. IP arayan işletmeler de verimli ve ekonomik olarak yapabilecekler. Bu, IP’ye ait tüm şirketlerin, IP kullanıcılarının ve oyuncuların her şeyi kazanan bir ekosistemde bir arada var olabileceği katma değer yaratılmasına yol açacaktır.

ONIT Coin Nedir?

ONIT coin, ONBUFF platformunun yerel belirtecidir. Marketplace üzerindeki satın alma ve satma işlemlerinde ve takas işlem ücretlerinde kullanılmaktadır.

ONIT coin maksimum arz miktarı 789.885.600 ONIT coin olarak belirlenmiştir.

ONIT Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

ONIT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...