İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OptionRoom (Room) Coin Nedir? | ROOM Coin Hakkında Bilgiler

OptionRoom, kullanıcı tarafından yönetilen bir oracle ve tahmin protokolüdür. Amacı, hizmet olarak Oracle’dan sınırsız olay türevlerine kadar, birden çok kullanım durumuyla ölçeklenebilir bir protokol oluşturmaktır.

Room Protokol özellikleri

  • OaaS: Kullanıcı tarafından yönetilen bir hizmet olarak Oracle: OptionRoom, Oracle isteklerinin yönetişim tarafından çözüldüğü bir OaaS – Hizmet olarak Oracle olarak hizmet verme yeteneğine sahiptir.
  • Kullanıcı tarafından yönetilen tahmin piyasası protokolü: OptionRoom, kullanıcıların yönetişim konsensüsüyle gerçek dünyadaki sonuçlara sabitlenmiş olay türevleri oluşturmasına ve bunlara katılmasına olanak tanır.
  • Çift jetonlu model: İkili belirteç modeli: ROOM, OptionRoom’un yardımcı program belirteci olarak hizmet eder ve COURT, protokolün yönetişim belirteci olarak hizmet eder.
  • Yönetişim belirleme ve özgünlük puanı: Kullanıcılar, giderek daha yüksek bir özgünlük puanı için mahkemelerini riske atıyor, bu da daha fazla oylama gücü anlamına geliyor. Dürüst yönetişim katılımcıları ROOM ile ödüllendirilirken, dürüst olmayan katılımcılar jetonları kesilir.
  • LP madenciliği: Yönetim belirteci COURT yalnızca likidite sağlanarak/yardımcı belirteç ODASI’nı stake ederek elde edilebilir.
  • Kendi kendine sürdürülebilir ve toplum temelli: Protokol ücretleri bir geri satın alma mekanizmasını besler. OptionRoom’un kurucuları protokol ücretlerinden herhangi bir yüzde almazlar.
  • Kullanıcı teşvikleri: OptionRoom, protokol ve yönetim katılımcılarını ödüllendirir. Havuz yaratıcıları, havuz kazançlarının belirli bir yüzdesi ile ödüllendirilir ve bu da havuzlarını tanıtmak için bir teşvik yaratır.
  • Ödül tampon havuzu: Protokolden üretilen aşırı ücretler, enflasyonu azaltan protokol ödülleri olarak kullanılmak üzere bir ödül tampon havuzuna yönlendirilir.
  • Çoklu kullanım durumları: OaaS, sınırsız tahmin pazarları, merkezi olmayan anketler, anlaşmazlık çözümü, merkezi olmayan anketler, küratörlü listeler OptionRoom mimarisinin kullanım durumlarından bazılarıdır.

Room Coin Nedir?

Room, OptionRoom platformu için bir yardımcı program ve yönetişim belirtecidir. Yukarıdaki işlemlerin tamamında aktif olarak kullanılmaktadır. Maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

Room token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...