İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORB Coin Nedir? | KlayCity Nedir? | ORB Coin Hakkında Bilgiler

KlayCity, keşfetme, temizleme ve ticarete dayalı bir P2E sanal dünyasıdır.

Başlangıçta sadece 1000 yerleşim yeri mevcut ve daha fazla bölgenin kilidini açmak ve etkilerini genişletmek oyunculara bırakılmıştır.

Stratejinizi planlayın, kaynaklarınızı yönetin ve kazanmak için oynayın!

KlayCity Oyunun Hikayesi

Yıl 2080 ve bildiğimiz dünya artık eskisi gibi değil. Yıllarca süren küresel ısınma ve kirlilikle harap olan nüfus merkezlerinin çoğu çoktan gitti. İnsanların başka bir gezegen aramaktan başka seçeneği yoktu. On uzay gemisinde hayatta kalanlar vardı ve uzun süre uzayda seyahat ettiler, ancak yaşanabilir bir gezegen bulamadılar.

Yolculukları sırasında dünya dışı tehditlerle karşılaştılar ve dokuz uzay gemilerini kaybettiler. Hayatta kalan gemideki insanlar bir umutsuzluk anında, evlerine, Dünya’ya karşı güçlü bir nostalji duygusu yaşadılar. Eve döndüklerinde, birkaç bölgedeki kirliliğin kısmen temizlendiğini gördüler. Bu alanları inceledikten sonra kirliliği temizlemek için bir çözüm buldular. Hayatta kalanlar, Dünya’yı arındırmalarına yardımcı olacak bir robot yaratmayı başardı ve ona LAY007 adını verdi.

Artık insanlığın tek bir amacı vardır. LAY007’leri geliştirin ve hayatta kalmak için dünyayı temizleyin. Hayatta kalanlar baştan başlamak için 1.000 yer seçti ve bunlara İlçeler adını verdi. Her bölgeye bir numara verilir; örneğin, District 0001. İnsanlığın güç kazanmasına ve bir kez daha gelişmesine yardımcı olun.

KlayCity’nin Yapısı

KlayCity, Klaytn Blockchain üzerine kurulu merkezi olmayan bir P2E (Play to Earn) oyunudur.

Kullanıcılar (Bölge Sahipleri) ORB jetonlarını toplamak ve Yeni Bölgeleri Keşfetmek için kullanılabilecek LAY007 Jetonları üretin .ORB Jetonları, yeni Bölgeleri keşfetmek veya mevcut Bölgeleri yükseltmek ve LAY007 nesil oranını artırmak için kullanılabilir.

Tüm oyun merkezi değildir ve görünüşte bir P2E ortamı yaratmak için bahis, para basma ve yakma işlemlerini kullanırız.

ORB Coin Nedir?

LAY007, ORB oluşturmak için temizlenen ürünlerde ve kirleticilerin bir kısmında mekanik ve kimyasal füzyon işlevini kullanır.

ORB, artan bir maliyetle bölgeleri yükseltmek için kullanılabilir.

Mevcut kaynaklar sınırlı olduğu için her yıl ORB üretim miktarı azalacaktır. ORB’ler aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

  • Mevcut bölgeleri yükseltmek için kullanılır
  • Yeni Bölgeleri Keşfedin
  • Yönetim

ORB Coin Nasıl Alınır?

ORB token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

UBXS Token (Utility Bixos Token), fiziksel dünya ile metaverse gibi sanal dünyayı birleştirmek amacıyla Bixos topluluğu oluşturmak, şirketin bir sonraki NFTize edilmiş gayrimenkul projesinin...

Kripto Para

Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur. Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20...

Kripto Para

DOGAMÍ, tamamen yeni, güçlendirilmiş bir deneyim yaratmak için en son blok zinciri yeniliklerini mobil oyunla birleştirir: Petaverse.Dogamí, oynamak için kazanılan, Metaverse’e hazır, sanal bir...

Kripto Para

Kültür, sanat, oyun, eğlence ve etkinlikler aracılığıyla web3’te yeni bir ifade buldu. Blok zincirinin kültür üzerindeki etkisinin olasılıkları o kadar sonsuzdur ki, bunların hepsi henüz...