İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORBR Coin Nedir? | Orbler Nedir? | ORBR Coin Hakkında Bilgiler

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur.

Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir oyuncu başka bir oyuncuyla düello yapabilir veya sınırları aşmak için birlikte işbirliği yapabilir.

Bu savaşlar sayesinde, bir oyuncu kendi ORBLER’ını büyütebilir ve tüm unsurların ORBLER’larını nihai olarak Dragon aşamasına kadar büyütme hedefini benimser.

Toplanabilen farklı ORB’leri toplayarak çeşitli şekillerde bir savaşa katılmak mümkündür. ORB, farklı elemanlar ve aşamalar, yükseltme ve her bir ORB’ye sağlanan doğuştan gelen bireysel değerler gibi özelliklere sahiptir.

Bu ORB ve ORBLER’in bileşimi ile çeşitli stratejiler deneyerek özel bir oyun deneyimi yaşamanız ve her oyuncunun bireysel stratejilerini topluluktaki diğer oyuncularla paylaşmanız hedeflenmektedir.

Orbler’in vizyonu, herkesin blok zinciri tabanlı oyundan rahatça keyif almasını sağlamak, sürdürülebilir bir ekonomik sistem oluşturarak herkesin ekosisteme sürekli katkıda bulunması için bir fırsat sağlamak ve oyun geliştiricisinin ve oyuncuların etkileşimler yoluyla birlikte büyüyebileceği bir DAO ekosistemini sürdürmektir.

Orbler’in Misyonu Nedir?

Yüksek bir işlem ücretinin ve karmaşık arayüzün engelleri, bir blok zinciri oyununun keyfini çıkarmaya başlamayı engeller. Orbler’in misyonu, oyuna yeni giren tüm oyuncuların önündeki bu engelleri azaltarak pazarın genişlemesine katkıda bulunmaktır.

Daha fazla sayıda oyun katılımcısı olduğu için NFT’nin fiyatı geçici olarak artabilir, ancak sonsuz sayıda jeton basımı konusu kaçınılmaz olarak bir Token Ekonomisi enflasyonu ve ekonomik çöküş getirir. Hızlı bir şekilde sürdürülebilir bir ekonomik sistem oluşturmak için bu sorunları POCS tahsis algoritması ile çözmeyi amaçlıyorlar.

ORBR yönetim belirtecinin sahiplerinin, gerçek DAO organizasyonuna bir adım daha yaklaşmasını sağlamak için oyun operasyonunun bir bölümüne doğrudan katılmasına izin veren bir sistem oluşturmayı hedefliyorlar.

ORBR Coin Nedir?

ORBR, gerçek bir DAO organizasyonunun işlevsel sorunu ve tahsis sorununu özerk olarak çözeceği felsefesiyle, oyunun kritik işlevlerini DAO’da organize etmek için tasarlanmıştır. ORBR, Orbler oyunu için bir yönetişim belirtecidir.

Maksimum arz miktarı 2.000.000.000 ORBR coin olarak sabitlenmiştir.

Tüm oyunlarda hile yapmak adaleti zedeleyen bir davranıştır ve derhal engellenmelidir. Aslında oyun geliştiricileri bu eylemleri izlemek için çok fazla kaynak ayırıyor, ancak yine de oyuncuların güvenini kazanmak kolay değil.

Oyuncuların hile eylemlerinin izlenmesi doğrudan oyuncular tarafından yapılabilir ve izleme için bir ödül olarak MSP jetonları tahsis edilecektir.

Sonsuz sayıda kullanıcının izleme düğümüne katılması imkansız olduğundan, yalnızca yönetime katılma niyetiyle minimum miktarda ORBR stake edenler ödülleri alabilir.

ORBR Coin Nasıl Alınır?

ORBR token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...