İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Orchid (OXT) Coin Nedir?

OXT, Orchid ağında değer alışverişi yapmak için kullanılan, Ethereum (ERC-20) uyumlu bir dijital para birimidir. Orchid kullanıcıları OXT ile bant genişliği satın alır ve Orchid düğüm sağlayıcıları bant genişlikleri karşılığında OXT alır. Hem kullanıcılar hem de sağlayıcılar OXT’yi hisseler.

Orchid VPN

Orchid, çevrimiçi gizliliği rekabetçi bir maliyetle sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Tasarımın, bant genişliğinin hem kullanıcıların hem de sağlayıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dinamik olarak fiyatlandırılmasıyla sonuçlanması amaçlanmıştır. Bu, çok sayıda sağlayıcının hizmetlerini kullanıcılara sunmak için rekabet edebildiği benzersiz bir merkezi olmayan bant genişliği pazarı aracılığıyla yapılır.

Orchid’deki bant genişliğinin fiyatı pazara göre dalgalanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle ağda bant genişliği için belirlenmiş bir “fiyat” yoktur. Bant genişliği sağlayıcıları kendi ücretlerini belirlemekte özgürdür ve Orchid’in kendisi fiyatlandırmayı zorunlu kılmaz. Bununla birlikte, fiyatların mevcut VPN’ler ve gizlilik çözümleriyle rekabetçi kalması hedeflenmektedir.

Orchid ağ teknik incelemesinde belirtildiği gibi, toplam OXT arzı bir milyar birim olarak sabitlenmiştir. Orchid (OXT) Coin 21.09.2020 Binance borsasında listelenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Orchid (OXT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: orchid.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar