İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Orchid (OXT) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

OXT, Orchid ağında değer alışverişi yapmak için kullanılan, Ethereum (ERC-20) uyumlu bir dijital para birimidir. Orchid kullanıcıları OXT ile bant genişliği satın alır ve Orchid düğüm sağlayıcıları bant genişlikleri karşılığında OXT alır. Hem kullanıcılar hem de sağlayıcılar OXT’yi hisseler.

Orchid VPN

Orchid, çevrimiçi gizliliği rekabetçi bir maliyetle sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Tasarımın, bant genişliğinin hem kullanıcıların hem de sağlayıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dinamik olarak fiyatlandırılmasıyla sonuçlanması amaçlanmıştır. Bu, çok sayıda sağlayıcının hizmetlerini kullanıcılara sunmak için rekabet edebildiği benzersiz bir merkezi olmayan bant genişliği pazarı aracılığıyla yapılır.

Orchid’deki bant genişliğinin fiyatı pazara göre dalgalanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle ağda bant genişliği için belirlenmiş bir “fiyat” yoktur. Bant genişliği sağlayıcıları kendi ücretlerini belirlemekte özgürdür ve Orchid’in kendisi fiyatlandırmayı zorunlu kılmaz. Bununla birlikte, fiyatların mevcut VPN’ler ve gizlilik çözümleriyle rekabetçi kalması hedeflenmektedir.

Orchid ağ teknik incelemesinde belirtildiği gibi, toplam OXT arzı bir milyar birim olarak sabitlenmiştir. Orchid (OXT) Coin 21.09.2020 Binance borsasında listelenmiştir.

Orchid (OXT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: orchid.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar