İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Origin Protocol (OGN) Coin Nedir?

Origin, merkezi San Francisco’da bulunan bir girişimdir. Merkezi dışında Çin, Kore, Rusya, Hindistan, Yeni Zelanda ve Slovenya’da da ekip üyeleri bulunmaktadır.

Origin Protocol, bir diğer adıyla Origin Token, alıcı ve satıcıları doğrudan herhangi bir aracıya gereksinim duymadan bir araya getiren bir dijital para birimidir. Aracıların ortadan kalkması ile maliyetlerin en aza indirilmesi hedeflenmektedir. Origin Protocol 2017 yılında Matthew Liu ve Joshua Fraser tarafından Amerika’nın San Francisco eyaletinde kurulmuştur. Origin Protocol Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir. 

Origin Marketplace uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Resmi sitede yapılan bir kaç bilgilendirme;

Advertisement. Scroll to continue reading.

“E-ticaretin önümüzdeki birkaç yıl içinde blockchain endüstrisinde en hızlı büyüyen sektörlerden biri olması bekleniyor”

“Blockchain çevrimiçi ticareti yeniden tanımlayacak, hem alıcıların hem de satıcıların daha düşük maliyetlerden ve gelişmiş altyapıdan yararlanmasına izin verecektir”

Origin Protocol (OGN) Coin 09.01.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına girmesi ile birlikte dijital para birimine olan ilgide bir miktar artış gözlemlenmiştir.

Origin Protocol (OGN) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Advertisement. Scroll to continue reading.
‎Origin Marketplace
‎Origin Marketplace
Developer: Origin Protocol
Price: Free
Origin Marketplace
Origin Marketplace
Price: Free

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar