İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş likidite toplayıcı üzerinde B2B ve B2C çözümleri oluşturan DeFi platformu Orion Protokolü, tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözmeyi amaçlıyor. Orion Protocol (ORN), özünde ORN belirteci bulunan Orion Terminal’den, blok zincirleri, borsalar ve kripto projeleri için Orion Enterprise çözümlerine kadar, çözüm yığınlarında on üç farklı gelir akışı oluşturuyor.

Orion Protokol CEO’su Alexey Koloskov, “Orion, merkezi ve merkezi olmayan kripto dünyaları arasındaki boşluğu dolduruyor ve tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözüyor.” açıklaması ile protokolün temel işlevini özetlemişti.

Orion Protocol (ORN), merkezi ve merkezi olmayan tüm büyük borsalardan sonsuz likiditeyi sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. Kullanımı kolay tek bir platformda zengin ticaret araçları sağlar.

Orion Protocol (ORN) Coin 30.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Orion Protocol (ORN) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: orionprotocol.io

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar