İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

Şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş likidite toplayıcı üzerinde B2B ve B2C çözümleri oluşturan DeFi platformu Orion Protokolü, tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözmeyi amaçlıyor. Orion Protocol (ORN), özünde ORN belirteci bulunan Orion Terminal’den, blok zincirleri, borsalar ve kripto projeleri için Orion Enterprise çözümlerine kadar, çözüm yığınlarında on üç farklı gelir akışı oluşturuyor.

Orion Protokol CEO’su Alexey Koloskov, “Orion, merkezi ve merkezi olmayan kripto dünyaları arasındaki boşluğu dolduruyor ve tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözüyor.” açıklaması ile protokolün temel işlevini özetlemişti.

Orion Protocol (ORN), merkezi ve merkezi olmayan tüm büyük borsalardan sonsuz likiditeyi sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. Kullanımı kolay tek bir platformda zengin ticaret araçları sağlar.

Orion Protocol (ORN) Coin 30.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Orion Protocol (ORN) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak: orionprotocol.io

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar