İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORO Coin Nedir? | Operon Origins Nedir? | ORO Coin Hakkında Bilgiler

ORO Coin, takas platformlarından sonra ilk defa bir borsada listeleniyor. Gate.io gibi büyük bir borsada piyasaya girecek olması token geleceği açısından oldukça önemli bir gelişmedir.

Gate.io borsasında ön satışa yeni eklenen kripto paralar hakkında herkesten önce bilgi sahibi olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Operon Origins basit tanımıyla bir oyna kazan oyun platformudur.

Operon Origins (ORO) Coin Nedir?

Operon Origins, rekabetçi NFT Oyunlarının sınırlarını zorlayan Epic sanat tarzına sahip ilk NFT kart tabanlı savaş oyunudur. Oyunların yenilikçi özellikleri ve kartların karakterleri ile her türden oyuncu için farklı bir dünya deneyimleme fırsatıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Operon Origins, görsel olarak şaşırtıcı NFT oyunlarına olan açlığı belirledi ve böylece oyunculara dijital koleksiyonlarına sahip olma fırsatı sunarak onlara koleksiyonları istedikleri zaman tutma, satma ve transfer etme özgürlüğü veriyor.

Operon Origins platformunun yerel belirteci ORO token’dir. Oyun içi tüm satın alma, satma, ödüller ve diğer ödemeler için ORO token kullanılmaktadır.

ORO Token Bilgileri:

  • Token Adı: Origins
  • Token Sembolü: ORO
  • Maksimum Arz:100.000.000
  • Token Türü: BEP-20
  • Sözleşme: 0xfc4f5a4d1452b8dc6c3cb745db15b29c00812b19

ORO Coin Nasıl Alınır?

ORO coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...