İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORO Coin Nedir? | Operon Origins Nedir? | ORO Coin Hakkında Bilgiler

ORO Coin, takas platformlarından sonra ilk defa bir borsada listeleniyor. Gate.io gibi büyük bir borsada piyasaya girecek olması token geleceği açısından oldukça önemli bir gelişmedir.

Gate.io borsasında ön satışa yeni eklenen kripto paralar hakkında herkesten önce bilgi sahibi olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Operon Origins basit tanımıyla bir oyna kazan oyun platformudur.

Operon Origins (ORO) Coin Nedir?

Operon Origins, rekabetçi NFT Oyunlarının sınırlarını zorlayan Epic sanat tarzına sahip ilk NFT kart tabanlı savaş oyunudur. Oyunların yenilikçi özellikleri ve kartların karakterleri ile her türden oyuncu için farklı bir dünya deneyimleme fırsatıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Operon Origins, görsel olarak şaşırtıcı NFT oyunlarına olan açlığı belirledi ve böylece oyunculara dijital koleksiyonlarına sahip olma fırsatı sunarak onlara koleksiyonları istedikleri zaman tutma, satma ve transfer etme özgürlüğü veriyor.

Operon Origins platformunun yerel belirteci ORO token’dir. Oyun içi tüm satın alma, satma, ödüller ve diğer ödemeler için ORO token kullanılmaktadır.

ORO Token Bilgileri:

  • Token Adı: Origins
  • Token Sembolü: ORO
  • Maksimum Arz:100.000.000
  • Token Türü: BEP-20
  • Sözleşme: 0xfc4f5a4d1452b8dc6c3cb745db15b29c00812b19

ORO Coin Nasıl Alınır?

ORO coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...