İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Outlook ikinci mail adresi ekleme!

Outlook ikinci mail adresi ekleme nasıl oluyor? Maillerimize daha hızlı erişim sağlamak, yazı çeşitliliği, eklenti kalitesi ve düzen açısından Outlook kullanmak her zaman daha avantajlıdır. Ancak günümüzde birden çok e-posta adersi kullandığımız düşünüldüğünde aynı bilgisayarda ikinci yada üçüncü bir outlook mail hesabı kullanma gereksinimi duyabiliyoruz.

Bilgisayarımızda ikinci bir outlook hesabı kullanmak için yapmanız gereken;

→ Sol üst köşeden Dosya seçeneğini tıklatıp

→ Açılan sekmede Hesap Bilgileri yazısı altındaki Yeni Hesap Ekle butonuna basmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Daha sonra karşımıza çıkan ekranda Yeni.. seçeneğini tıklıyoruz bilgileri girdikten sonra İleri ve Tamam seçeneklerini seçeceğiz

Bu işlem sonrasından ikinci E posta kurulumu tamamlanmış olacaktır. Aynı yöntemle hesap kaldırma işlemide yapılmaktadır.

 

Outlook hesabına ikinci bir mail kurmanın diğer bir yöntemi ise;

Başlat Menüsünden

Advertisement. Scroll to continue reading.

Denetim Masası

Kullanıcı Hesapları

Posta

E-Posta Hesapları

Yeni.. Seçeneğini seçiyoruz ve E-Posta bilgilerini giriyoruz. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu işlem sonrasından ikinci E posta kurulumu tamamlanmış olacaktır. aynı yöntem ile heesap kaldırma işlemide yapılmaktadır.

 

Outlook ikinci mail nasıl kurulur? Outlook ikinci e posta kurma? Outlook yeni hesap nasıl eklenir? Outlook hesap ekleme ve kaldırma nasıl oluyor? Outlook hesap silme nasıl oluyor? Outlook hesap nasıl silinir? Outlook hesap yapılandırma nasıl oluyor? Outlook hesap ekle çıkar işlemleri menüsü nerededir? Outlook birden çok mail ekleme işlemi nasıl oluyor? Outlook aynı bilgisayarda birden çok mail açma işlemi nasıl oluyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar