İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Outlook E-Mail otomatik imza ekleme

Outlook mail imza ekleme sorunu yaşanlar için hazırladığımız bu makalede imza oluşturma ve ekleme konularından bahsedeceğiz. Mail gönderirken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi maile imza eklenmesidir. Karşı tarafın geri dönüşü ve göndericinin tanınması açısında imzanın önemi büyüktür. Outlook otomatik imza ekleme oldukça basit bir işlemdir her mail için imza oluşturmanıza yada kopyalamanıza gerek yoktur.

Mail için imza oluşturma işlemi nasıl oluyor?

Outlook örnek imza;

Tahir Mete Aslan

Medya Editörü

Teknobur.com

tahirmete@teknobur.com

Tel:

Fax:

 

Outlook mail otomatik imza ekleme;

 

→ Yeni bir e-posta iletisi açın

Üst menüden İmzayı seçin > imzalar ileti menüsüne tıklayın

→ Düzenlenecek imzayı seçin bölümünün alt kısmındaki Yeni'yi seçin ve Yeni imza iletişim kutusuna, imza için bir ad yazın

→ İmza Düzenle altında imzanızı oluşturun. Yazı tiplerini, yazı tipi renklerini ve boyutlarını yanı sıra metin hizalamasını değiştirebilirsiniz. Madde işaretleri, tablolar veya Kenarlıklar ile daha güçlü bir imza oluşturmak isterseniz, Word, metninizi biçimlendirmek sonra kopyalayın ve imzayı Düzenle kutusuna imzaya yapıştırın için kullanın.

→ Son olarak aynı pencerede sağ bölümde bulunan Varsayılan imzayı seç bölümünden imzanın hangi maillere otomatik olarak ekleneceğini seçip Tamam dediğimizde seçmiş olduğumuz iletilere otomatik olarak imza eklenecektir.

 

Sizden gelenler;

Mail adresine nasıl imza ekleniyor? Outlook imza ekleyemiyorum? Outlook imza ekleme ve maillerde nasıl çıkıyor? Outlook otomatik imza maillerde nasıl çıkıyor? Yeni mailde otomatik imza çıkması nasıl oluyor? Outlook cevap maillerine imza ekleme nasıl oluyor? Outlook imza oluşturma nasıl oluyor? Outlook için nasıl imza yapılır? Outlook imza düzenleme, Outlook en iyi imza nasıl oluyor? Outlook için sabit imza nasıl oluyor?

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar