İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Outlook E-Mail otomatik imza ekleme | Güncel

Outlook mail imza ekleme sorunu yaşanlar için hazırladığımız bu makalede imza oluşturma ve ekleme konularından bahsedeceğiz. Mail gönderirken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi maile imza eklenmesidir. Karşı tarafın geri dönüşü ve göndericinin tanınması açısında imzanın önemi büyüktür. Outlook otomatik imza ekleme oldukça basit bir işlemdir her mail için imza oluşturmanıza yada kopyalamanıza gerek yoktur.

Mail için imza oluşturma işlemi nasıl oluyor?

Outlook örnek imza;

Tahir Mete Aslan

Medya Editörü

Advertisement. Scroll to continue reading.

Teknobur.com

tahirmete@teknobur.com

Tel:

Fax:

Outlook mail otomatik imza ekleme;

→ Yeni bir e-posta iletisi açın

Advertisement. Scroll to continue reading.

Üst menüden İmzayı seçin > imzalar ileti menüsüne tıklayın

→ Düzenlenecek imzayı seçin bölümünün alt kısmındaki Yeni’yi seçin ve Yeni imza iletişim kutusuna, imza için bir ad yazın

→ İmza Düzenle altında imzanızı oluşturun. Yazı tiplerini, yazı tipi renklerini ve boyutlarını yanı sıra metin hizalamasını değiştirebilirsiniz. Madde işaretleri, tablolar veya Kenarlıklar ile daha güçlü bir imza oluşturmak isterseniz, Word, metninizi biçimlendirmek sonra kopyalayın ve imzayı Düzenle kutusuna imzaya yapıştırın için kullanın.

→ Son olarak aynı pencerede sağ bölümde bulunan Varsayılan imzayı seç bölümünden imzanın hangi maillere otomatik olarak ekleneceğini seçip Tamam dediğimizde seçmiş olduğumuz iletilere otomatik olarak imza eklenecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar